Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod elinor 10. 12. 2013 17:38

Ne, druhý mobil mi nedali. Po pravdě jsem byla ráda, že dali tablet. Tu slevu jsem čerpala na služební mobil a prošlo to, tak jsem se ani na ten druhý mobil k tabletu neptala.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hongmi 10. 12. 2013 17:41

Jak na sluzebni mobil? Ja myslel, ze sleva byla na tablet?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2013 17:42

Jaký je vlastně rozdíl, když tu kartu zruším do 14 dnů nebo později?
Vždyť tam žádný závazek není?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2013 17:44

hongmi píše:Jak na sluzebni mobil? Ja myslel, ze sleva byla na tablet?

To bude jak u mě, taky číslo O2 na které jsem šel do této akce mám služební.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 12. 2013 18:05

myšpulín píše:Jaký je vlastně rozdíl, když tu kartu zruším do 14 dnů nebo později?
Vždyť tam žádný závazek není?


akorát ti naúčtují poplatek 50,- Kč měsíčně, nic víc. Mně ještě žádný papír o zrušení karty nepřišel.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 12. 2013 18:07

Použil si nějaký formulář pro to zrušení karty nebo si to poslal volnou formou?
Já se trochu bojím, aby mi pak nechtěli zrušit i Citi Life.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 12. 2013 18:33

poslal jsem to volnou formou s číslem té o2 karty, takže citilife jsem nerušil. Proč by ji ti měli rušit? Je to jiný typ karty a můžeš mít od nich všechny typy karet.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 10. 12. 2013 18:44

hongmi píše:Jak na sluzebni mobil? Ja myslel, ze sleva byla na tablet?


Je to tak, že O2 výhody čerpám prostřednictvím služebního mobilu. Myslela jsem, že by mohl být problém, že nepůjde nastavit inkaso (faktury 02 na citikartu) a tím by mohla vzniknout komplikace s těmi 4 tis. Ale přišla jen sms, že tel. číslo je firemní a na druhý den přišel i kod na těch 4000. Když jsem dnes brala ten tablet, tak baba do systému zadávala i moje telef. číslo a hned viděla, že je firemní, ale nebyl to problém, tablet mám.
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hongmi 10. 12. 2013 19:17

No ja chci pouzit na tu akci predplacenou SIMkartu, tak snad to projde.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 12. 2013 19:25

Tak jelikož O2 Extra výhody lze čerpat i na jakoukoliv předplacenku bez kreditu, jak tady dříve iguka odkazoval na simzdarma.cz (čeho jsem taky využil - byla doručena poměrně rychle, takže i tímto děkuji!), problém bych v nějakém služebním čísle (nebo i čísle někoho jiného) neviděl...

Jinak včera mi tu O2 Citi zamítli, resp. teda nabídli rozdělení úvěrového rámce mezi Citi Life a ní, ale zatím mi vychází, že pokud od té O2 odstoupím ve 14 denní lhůtě, tak tím akorát zbytečně přijdu o 12.000 Kč celkového úvěrového rámce (minimální možný rámec - jinak mi ta kreditka bude samozřejmě úplně k ničemu), tak jsem řekl, že si to ještě promyslím.
Ale taky ještě zvažuji, že tu O2 Citi po rozdělení limitu nakonec nechám změnit na AXA CLUB, ale zase jestli bych ji vůbec využil, když už budu mít Citi Life...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 12. 2013 01:38

Ma tu nekdo bezny ucet Citikonto plus ci jiny u Citibank a chce za moje doporuceni 500 Kc nebo kolik to davaj ? budu si tam zakladat novej ucet kvuli rychlejsi vyplate penez.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod refedr 11. 12. 2013 07:38

Jaký je rozdíl mezi "Odstoupením od Smlouvy" a "Výpovědí Smlouvy"? Pokud se odstoupí od smlouvy do 14 dní od uzavření smlouvy, platí se pak 1 měsíc poplatek za vedení kreditní karty?
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 11. 12. 2013 07:45

elinor píše:Tak sděluji, že jsem na voucher od O2 (4000 Kč) získala tablet Samsung Galaxy tab 3 (má bílý rámeček). Doplácela jsem 680 Kč. Původně měli dávat Tab 2, ale prý došly, tak dávají Tab 3. Jedná se o pobočku Ostrava, Zámecká. Vše bez jediného problému.
Jen mi, prosím, dodejte odvahu, abych tu citikartu zrušila do 14 dnů - fakt to budete dělat, nebo si ji chvilku necháte?

A kterej tablet to je, O2 prodava dva typy SGTab3, 10 palcovy a 8 palcovy?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joezbrna 11. 12. 2013 09:14

refedr píše:Jaký je rozdíl mezi "Odstoupením od Smlouvy" a "Výpovědí Smlouvy"? Pokud se odstoupí od smlouvy do 14 dní od uzavření smlouvy, platí se pak 1 měsíc poplatek za vedení kreditní karty?

Výpověď

Podle občanského zákoníku lze vypovědět každou smlouvu uzavřenou na dobu neurčitou a též smlouvy uzavřené na dobu určitou, pokud tak stanoví zákon či dohoda stran. Výpověď je jednostranným právním úkonem, musí být doručena druhé smluvní straně. Výpověď obsahuje vůli jedné smluvní strany zrušit smluvní vztah a tento se ruší uplynutím výpovědní doby. Protože výpověď je jednostranný právní úkon, souhlas druhé smluvní strany není třeba. Uplynutím výpovědní doby smluvní vztah zaniká.

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy je přípustné pouze v případech stanovených zákonem, nebo dohodou smluvních stran. Odstoupení od smlouvy se od výpovědi liší velmi podstatným způsobem. Zatímco smlouva, jež byla vypovězena, po určitou dobu trvala a uplynutím výpovědní doby trvat přestala, odstoupení od smlouvy je konstruováno poněkud složitěji.

Bylo-li od smlouvy některou smluvní stranou platně odstoupeno, tato smlouva se ruší od samého počátku; na takovou smlouvu je třeba hledět, jako kdyby nebyla nikdy existovala. Pokud došlo k odstoupení od smlouvy, jsou smluvní strany povinny si vrátit vše, co si až do doby odstoupení vzájemně plnily podle ustanovení o vydání bezdůvodného obohacení.

http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/sm ... -4631.html
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 11. 12. 2013 11:32

hongmi píše:
elinor píše:Tak sděluji, že jsem na voucher od O2 (4000 Kč) získala tablet Samsung Galaxy tab 3 (má bílý rámeček). Doplácela jsem 680 Kč. Původně měli dávat Tab 2, ale prý došly, tak dávají Tab 3. Jedná se o pobočku Ostrava, Zámecká. ?

A kterej tablet to je, O2 prodava dva typy SGTab3, 10 palcovy a 8 palcovy?

Dostala jsem 7" tab 3 SM-T2110. Tablet tu nemám, ale myslím, že je to tento: http://www.alza.cz/samsung-galaxy-tab-3 ... 483870.htm
elinor
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků