Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 12. 2013 22:04

A to musím nabít?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 18. 12. 2013 22:14

nemusíš
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 18. 12. 2013 22:21

Drejkaa: máš jeden v SZ.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 12. 2013 22:24

Děkuji :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 18. 12. 2013 22:35

iguka:

z webu simzdarma.cz

Jak si O2 kartu aktivuji?

O2 kartu si aktivujete dobitím kreditu. Kredit si můžete snadno a rychle dobít on-line ze své platební karty na www.o2.cz/onlinedobijeni. Další způsoby dobíjení najdete na www.o2.cz/dobijeni.

To znamená že slevový kod může přijít i na neaktivní sim?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 12. 2013 22:35

Oni občas chtějí ten kód mít buď v aplikaci nebo v SMS. Manželce řekli, že jej má přeposlaný a že neplatí.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 18. 12. 2013 22:41

Pravda, jednou se mi to v C&A stalo taky, že to prodavačka chtěla vidět, ale uplatňovali jsme to víckrát a většinou ne.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 18. 12. 2013 22:44

No vidíme.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 18. 12. 2013 22:51

filip893: SIM ze simzdarma.cz je doručena jako aktivní, dokáže hned přijímat hovory a zprávy, není ji tedy třeba nabíjet...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 12. 2013 13:21

U toho telefonu který jsem v akci s Citi koupil jsem ještě zažádat v rámci záruky nejnižší ceny o výplacení rozdílu do vyúčtování na číslo příbuzného, který má paušál u O2. Tak jsem zvědav jestli to půjde. http://www.o2.cz/osobni/zaruka-nejnizsi-ceny/
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod hongmi 19. 12. 2013 18:32

Dnes kuryr dorucil kartu, podepsal jsem smlouvu, musim tu kartu jeste aktivovat hovorem na prilozene tel.c., nebo mi poslou SMS s kodem na slevu automaticky po podpisu smlouvy i bez aktivace karty?
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 12. 2013 19:37

Musí být zřejmě aktivovaná, tedy já jsem ji od kurýra převzal včera a zatím slevový kód nemám a nemyslím, že bez aktivace přijde. Jinak ji budu aktivovat a slevu využiji až v lednu...

Jak čerpat? píše:5. Do 5 dnů od schválení karty Vám kurýr přiveze kartu.
6. Po obdržení O2 Citi kreditní karty si kartu aktivujte na tel.čísle 800 122 228.
7. Do tří dnů vám bude doručen SMS slevový kód.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod hongmi 19. 12. 2013 20:11

To ja vim, ze to tam je napsano, jen chci vedet, jestli nekomu neprisel kod i bez aktivace karty. Na aktivaci karty stejne musim pockat, nez mi prijde SMS, ze ji uz muzu aktivovat, protoze nejdriv pry musi kuryr dorucit podepsanou smlouvu do banky.
hongmi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 19. 12. 2013 23:45

Kurýr, pak asi 4 pracovní dny do aktivace (dřív to nešlo, zkoušel jsem) a pak další 3 dny (tentokrát kalendářní) a SMS s kódem.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Drejkaa 19. 12. 2013 23:46

Tak jestli to kurýr fotil může to být dřív.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků