Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 1. 2014 07:55

U firemních tam nejsou.
anonymni

Odeslat příspěvekod davsopl 3. 1. 2014 17:32

astrapa píše:Rozumíte tomuto ceníku? Nevidím v něm žádné ceny, nebo se mi jen nezobrazují? http://www.equabank.cz/files/doc/378-sa ... 122013.pdf


U osobních účtů došlo ke změnám cen u doručení platební karty kurýrní službou kdekoliv na světě.

Předtím:
Expresní vydání nové karty (karta je odeslána nejpozději následující pracovní den expresní
kurýrní službou kamkoli na světě; náklady na doručení karty jsou účtovány dodatečně) 199 Kč
Teď:
Expresní doručení nové karty (karta je doručena kurýrní službou; náklady na kurýra jsou účtovány dodatečně dle místa doručení) od 156,50 do 340,50 Kč

http://www.equabank.cz/files/doc/371-sa ... 012014.pdf
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 1. 2014 16:46

Banka rozdává 1500 korun. Když k ní převedete půjčku
viewtopic.php?f=316&t=1206671
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 11. 1. 2014 23:21

Tak snad jim to přinese nějaké nové klienty. :-)
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 13. 1. 2014 10:58

Dvojí metr na klienty končí. Banka zruší poplatek všem

http://aktualne.centrum.cz/finance/peni ... position-5
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod www.the-s.i.d.y 13. 1. 2014 15:37

uz jsem se lekl ze za vedeni, zeptam se kde najdu info jak ukoncit smluvni vztak s equou. Koukam na jejich aktualni VOP a nikde nic kam to zaslat.

Jinak da se to udelat mailem ci jen postou a urcite je potreba oskenovan obcanka vidte ?
www.the-s.i.d.y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Smurfik 13. 1. 2014 15:48

Jde to udělat mailem. Nechal jsem si poslat formulář, ten jsem vyplnil, vytiskl, podepsal, naskenoval a poslal zpět mailem.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 14. 1. 2014 18:49

www.the-s.i.d.y : pošli doporučený dopis na adresu sídla společnosti, jedině tento způsob je vždy právně správně.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 14. 1. 2014 21:21

Tak já raději budu tolerovat menší technické neduhy a občas zavolám na infolinku. Tam jsou vždy ochotní pomoci. Nejvíce se mě líbí výběry v bankomatech v ČR zdarma a v zahraničí za 9 Kč. Toť můj názor. S čím konkrétně máte vy problém?
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 15. 1. 2014 10:54

www.the-s.i.d.y : Opravdu stačí poslat emailem jen oscanovanou žádost o výpověd (volně napsané), s uvedením kontakních údajů.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petrok 25. 1. 2014 10:29

Equa má od 25.1. nové sazby TÚ: na 3 roky 2,7%, nově i na 5let 3%.
Petrok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eR99 25. 1. 2014 11:04

Včera jsem si zakládal termínovaný vklad ještě za staré sazby. Čekal jsem, že to půjde dolů. Takhle predikce a načasování mi vyšla...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 25. 1. 2014 12:51

Hlasoval jsem v anketě Zlatá Koruna pro Equa bank běžný účet. Navíc můžete vyhrát zájezd s CK Fischer. :-)

Škoda, že za termínovaný účet není bonus za doporučení. Nebo se mýlím?
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 1. 2014 14:19

Myslím, že k založení je stejně třeba BÚ (alespoň tak to uvádí stránky banky, možná by stačil SÚ, když je k němu taky IB, z něhož lze zakládat TV), takže můžeš doporučit BÚ s bonusem, ať si pak doporučený založí TV (předpokládám, že nebude dávat na TV méně než 100.000 Kč, takže to je stejně asi jedno a BÚ bude veden bezplatně).

Termínované vklady píše:Založení termínovaného vkladu je podmíněno vedením bežného účtu ve stejné měně.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 25. 1. 2014 14:38

Z čerstvé vlastní zkušenosti potvrzuji, že založení termínovaného vkladu je podmíněno založením BÚ z kterého se následně automaticky navádí finanční prostředky na termínovaný vklad...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků