Jakou kreditní kartu

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 12. 1. 2014 21:40

iguka píše:když utratíš do 10 tis. měsíčně máš zpět 1%, když utratíš nad 10 tis. máš 2% zpět

Pokud srovnáváš RB Style a Citi Life, bylo by dobré zmínit, ze kterých transakcí Raiffeisenbank ta zmíněná % vrací a ze kterých ne. Co třeba platby kartou na internetu? Tím se výhodnost RB Style výrazně snižuje.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 12. 1. 2014 22:10

jak pro koho, já např. online na netu platím kartou minimálně. Tu style RB kreditku jsem uváděl jako alternativu, kdo citi life nedostane.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jv22 12. 1. 2014 22:11

Děkuji.
jv22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 13. 1. 2014 11:07

Ja mam zazadano o unicredit agip.slevu na benzin vyuziju.rb style nepouzivam.s agip hodlam platit vsecko.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 14. 1. 2014 16:09

Protože Citi life dává prémie jen do 1000,- Kč, tak jsem začal šilhat po jiné další kreditce. Nakonec jsem vzal v akci bez poplatku na 24 měsíců tu kreditku RB Style http://www.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta ,Včera jsem vyklikl, teď mi volala paní a mám sjednáno. Sice nemají internetbanking, ale zůstatek lze ověřit bezplatně na infolince a v bankomatu RB. Potřeboval jsem taky dodatkovou kartu pro manželku, tak tu mají také zdarma. Takže tak.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 14. 1. 2014 16:12

Pokud neplatíš na internetu, tak ano.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 14. 1. 2014 16:22

jo, máš pravdu, to jsem zapomněl uvést. Online platím úplně minimálně a když tak malé částky.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 14. 1. 2014 16:35

iguka píše:Protože Citi life dává prémie jen do 1000,- Kč, tak jsem začal šilhat po jiné další kreditce. Nakonec jsem vzal v akci bez poplatku na 24 měsíců tu kreditku RB Style


Ta ale dá jen 500/měsíc.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 14. 1. 2014 17:00

jo, to vím, budu používat obě
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 14. 1. 2014 17:17

iguka píše:Protože Citi life dává prémie jen do 1000,- Kč, tak jsem začal šilhat po jiné další kreditce. Nakonec jsem vzal v akci bez poplatku na 24 měsíců tu kreditku RB Style http://www.bankovnipoplatky.com/kreditni-karta ,Včera jsem vyklikl, teď mi volala paní a mám sjednáno. Sice nemají internetbanking, ale zůstatek lze ověřit bezplatně na infolince a v bankomatu RB. Potřeboval jsem taky dodatkovou kartu pro manželku, tak tu mají také zdarma. Takže tak.



Diky za odkaz, asi o ni taky pouvazuji, CITI snizil bonus,tak cchi neco dalsiho. Nestudoval jsem parametre karty, ale bonusy jsou zvlast k dodatkove karte? Jde mi o ty procenta, pri platbach do 10 000 je vratka jenom 1%, tzn. ze platby se z obou karet scitaji a nad 10k bude vratka 2%
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod iguka 14. 1. 2014 17:25

platby na hlavní a dodatkové se sčítají, takže bonus je jen jeden
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 1. 2014 23:47

ověřil sis to správně, že je dodatková karta zdarma? mám takový pocit, že není :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 16. 1. 2014 07:25

dr._lukas píše:ověřil sis to správně, že je dodatková karta zdarma? mám takový pocit, že není :-)


Je zdarma. Teda pokud zdarma znamená, že zaplatíš za hlavní kartu.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 16. 1. 2014 08:16

ale v te akci je hlavni karta na 24 MES zdarma
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod iguka 16. 1. 2014 09:05

ptal jsem se na infolince, je hlavní i dodatková je zdarma
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků