Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2013 10:30

Havers: no vzhledem k tomu, ze nemaji problem s tim, sjednat to na dobu neurcitou, tak je jasny, ze to radeji budu sunout timto smerem.

Zkusil jsem si provest vypocty na ruzne hodnoty 15, 20, 25, 30 MWh a vzdycky byl Blue-Gas nahore (bud prvni nebo max druhy, kde je rozdil v radu desetikorun). Stejne tak, kdyz jsem pouzil srovnani pro rok 2014. Takze je asi vybrano.

Ted by to chtelo jeste poladit tu elektrinu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 2. 10. 2013 10:43

jichaj píše:Leda by doslo ke zmene VOP se kterou by odberatel nesouhlasil...pak muze vypovedet i smlouvu na dobu urcitou.


To je jasný. Zvýšení ceny dodávky či změna obchodních podmínek - v těchto případech může zákazník vypovědět i smlouvu na dobu určitou.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 2. 10. 2013 10:43

pozor to nejlevnejsi Fonergy je pouze pro vice pripojek nebo ZTP. nejlevnejsi bez podminek vychazi ST Energy pak Primagas, u 3E jeste muzes započítat prémii za věrnost, která se každý rok navyšuje a maji poměrně dobré ceny jak u el. tak plynu a bezproblémový klientský přístup.
edit: nevim jestli sis vsiml ale Blue Gas - určeno pro zákazníky E.ONu, produktová řada Standard plyn!

u elektriky mi vysel s dost velkym naskokem ČEZ Prodej / Universal 24, akorat si budes muset davat bacha po 24 mesicich a prevest to jinam
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2013 11:04

retron: to jsem si vsiml, nicmene "lina huba hole nestesti", takze po jednom telefonatu LIGHT bude i tak :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 7. 2. 2014 17:53

Tak jsem koukal, ze v novem roce jsou nove tarify. Co myslite, ze se u plynu vyplati ted nejvic?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 2. 2014 18:01

My jsme se celá rodina spojili do trustu a zrovna přecházíme k Fonergy, akorát babička je uvázaná u Centropolu, ale přemýšlím, že bych za ní tu smluvní pokutu zaplatil, protože i tak se přechod vyplatí, protože u 4 bytů se nemusí platit ani za odběrné místo.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 2. 2014 18:05

A to je potom vedeno na jednoho cloveka, ze? Takze se sousedama moc neprichazi v uvahu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 2. 2014 18:23

Tak to jsem tedy nezkoumal. Ale já ty měřáky přepsal na sebe všechny (matky, sestry), chtěl jsem si vyzkoušet, jestli se dá pak někde vyjednávat o dalších slevách, nebo jiné výhodě, když máš více bytů na jedné smlouvě. A případné přechody od dodavatele k dodavateli jsou pak flexibilnější, protože není třeba řešit každý byt zvlášť.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 2. 2014 18:45

Tomu rozumim, ale bohuzel nerealne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 7. 2. 2014 19:42

To S474N:

A co mít u Fonergy k plynu i elektřinu?

Pak platíš měsíční poplatek za dodávku 30,25 Kč pouze u jednoho odběrného místa. Náklady na jedno OM se tak "rozředí". Elektřinu mají totiž také velmi levnou. Zkus si to spočítat dohromady.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 2. 2014 19:48

Dobry tip, na druhou stranu, zase provokovat s plynem a D56d u jednoho? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 2. 2014 18:13

Zaznamenal jsem ted reklamu na MND. Jen nejak nechapu, na co si hraji s tim ziskanim plynu z prvni ruky.
:arrow: https://www.mnd.cz/plynzprvniruky/informace/ceniky/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 20. 2. 2014 15:32

Mají teď přes 2000 zakazníků, do konce roku chtějí 20 000. Ceny ale nejvýhodnější nejsou. Leda plus je, že je to "česká" firma?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 20. 2. 2014 23:06

V čem je to plus?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 2. 2014 09:58

Prototo píšu s otazníkem. Že někoho to může třeba oslovit. Mě osobně je to fuk...
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků