MLM jako životní styl

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolda43 2. 5. 2016 14:58

Mně osobně MLM nevadí do tý doby, dokud to ten "distributor" nezačne intenzivně cpát rodině a přátelům. Bohužel na tom to ale stojí a proto je na to takový negativní pohled.
Kolda43
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod topol13 29. 11. 2017 12:50

Zdravím :D Koukám že tu každý má špatné zkušenosti, nevím jak vy, ale mně se díky Fluz Fluz ICO, cashback společnost, blockchain, kryptoměny, atd..., podařilo pasivně přivydělat do rozpočtu
topol13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 2. 12. 2017 00:37

5 zamlčovaných pravd o multilevelu - pěkně shrnuto
(nízké vstupní náklady (+), práce práce práce, odpovědnost za sebe, práce s lidmi - a to není pro každého, strašně konkurenční a spravedlivý, úspěch je (zkrátka všude) náročný)
https://www.youtube.com/watch?v=Mq2RWGhrApc
Jedná se samozřejmě o MLM s reálným, skutečným produkt-em/-y.
MLM s vysokým vstupním poplatkem za nic (např. za registraci) není fair (může být "letadlo"). Pozor neplést s prvním vysokým objemem nákupu zboží.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 2. 12. 2017 09:38

DrumSession: Pardon, ale na Firstclassu asi ten samý člověk píše, že MLM dostalo Nobelovu cenu... :lol: :lol: :lol:

Víc k jeho odbornosti netřeba dodávat.

Nedávno jeden mladý lídr v rámci své propagace jako manažer několika set hlavého stáda ukázal své výplatní pásky - 70-75 hrubého...

Určitě dobrý, ale to dneska bere v Praze každý třetí vysokoškolák s trochou praxe a zkušeností.

Pro spoustu zaměstnanců v této době nebývalého růstu platí, že když udělají bububu s odchodem z práce, dostanou přidáno daleko víc, než kdy objektivně vydělají v MLM, jako provizně placený ičař.
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tonda IR 22. 4. 2021 20:54

CO si myslíte o Lyoness? Přijde mi to jako dobrý nápad, vrátit pár promile z nákupu zákazníkovi a tvořit si síť partnerských obchodů kde zákazník dostane "cash back", pokud na to obchodník přistoupí, tak je to 100% legit, ale pak se dočtu tady tohle: https://reportermagazin.cz/a/wubsu/posl ... te-vitekde a nejak mě to přestane lákat... Máte někdo zkušenosti?
Tonda IR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yowie 23. 4. 2021 08:26

Tonda IR píše:CO si myslíte o Lyoness? Přijde mi to jako dobrý nápad, vrátit pár promile z nákupu zákazníkovi a tvořit si síť partnerských obchodů kde zákazník dostane "cash back", pokud na to obchodník přistoupí, tak je to 100% legit, ale pak se dočtu tady tohle: https://reportermagazin.cz/a/wubsu/posl ... te-vitekde a nejak mě to přestane lákat... Máte někdo zkušenosti?


No, a právě proto pod sebou můžeš mít tisíce lidí a dostat pár stovek/tisíc. Taky v několika zemích je Lyoness úřady vnímán jako pyramida. Ve čtyřech z těchto zemí takto rozhodl i soud. Ale jestli pod sebe dokážeš nasbírat tisíce a tisíce lidí, tak bys mohl mít měsíčně i víc, než pokladní v Lidlu....
yowie
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků