Prolux

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dalich 17. 3. 2010 22:29

mikicz píše:Tomáš Marný: podle našich soudů: majitel ho bude muset umýt, zapaltit odškodné Láďovi a ještě nebude mít nárok na nájradu škody, protože pachatel bude neznámý a PČR to odloží jako přestupek a přestupková komise to odignoruje...

Přesně tak. Majitel nemovitosti přece zodpovídá za to, co je na ni napsáno. Takže když tam napíšu M+K=VL, tak Marta milující Karla zažaluje majitele zdi, že to není velká láska, ale šílená láska a že cítí se poškozena. :D
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 19. 3. 2010 16:11

Marek L. píše:Na jednu stranu mě to trochu zklamalo, na druhou ale soudu rozumím. I kritická diskuze musí být slušná. Což je ale zrovna případ této na FinExpertu, kde moderátoři dbají na to, aby se zde neobjevovaly vulgarismy. Jsem tedy zvědavý, jak dopadne náš soud.

Přestože většina mých příspěvků je slušných a bez sprostých slov, tak já bych naopak rozhodnutí soudu napadl.

Řekněme, že diskuse má být slušná, ale v tomto sporu jde o to, zda diskusí byla poškozena pověst firmy Prolux. Především bych řekl, že pověst této firmy by byla poškozena téměř jakoukoliv diskusí, neboť téměř všichni, kteří se v této diskusi vyjadřovali, tak jejich zkušenost byla negativní. Druhá věc je, že nešlo o poškození dobrého jména či pověsti, neboť tu si nestihla vybudovat u svých klientů a pravděpodobně nebyla vůbec předmětem zkoumání tohoto sporu.

Poslední věc je, proč soud nařídil smazat celou diskusi, pokud je v ní jakýkoliv neslušný příspěvek. Poté se může každá chytrácká firma zbavit nevhodné diskuse tím, že si tam napíšou urážlivý příspěvek sami, moderátor si toho nevšimne nebo nestihne včas reagovat a okamžitě bude žádáno a smazání celé diskuse i se slušnými a korektními příspěvky (ovšem negativními).
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 3. 2010 16:20

4honza: překvapen? Osobně třeba teď zírám na výkony naší justice u jednoho prostého platebního rozkazu, kdy místo jeho vydání soudem příslušným podle bydliště (sídla podnikání) dlužníka si ho přehazují s krajským soudem a dlabou na to...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Zdibrid 19. 3. 2010 16:28

Nazorne.cz končí:
http://www.nazorne.cz/redakce/clanky/diskutujici-autori-clanku-pozor-koncime#comment-85037
Jestli to není jenom vhodná záminka pro ukončení webu z jiného důvodu, pak je to dost špatný příklad.
Zdibrid
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 19. 3. 2010 19:44

Tomáš Marný píše:Celkem zajímavý názor, a asi ne od věci, z iDěsu:
Prostě pokud napíšu na zeď, že Láďa je vůl, tak majitel zdi musí nápis umýt, nebo se s ním bude Láďa úspěšně soudit.

V tom případě to teď před volbami bude obzvlášť zajímavé, protože já v metru viděl nálepku na dveřích: "Pozor na Pavla Béma, krade jako straka." upravené ve stejné grafice jako je tam varování před kapsáři.
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 19. 3. 2010 22:10

Jinak jsem si projel onu inkriminovanou diskuzi na Měšci, a ten výraz "Prolux lže jak svině" je nadpis reakce na vyjádření zástupce Proluxu. Přičemž v onom vyjádření zástupce Proluxu tvrdí, jací jsou bezvadní a křišťáloví, zatímco autor oné reakce na své konkrétní zkušenosti dokládá, že zástupce Proluxu lže (a nejspíš hodně, proto ten obrat "jak svině")...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 22. 3. 2010 16:05

Tomáš Marný: sdilim tvuj nazor, ze obrat "jak svine" byl pouzit jakozto "ukazatel" velikosti lhani, nikoliv toho, ze by lhal jako ono hospodarske zvire.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod dalich 29. 4. 2010 17:33

Normálně nespamuji, ale ať je veselo: Diskuzi se slovy "Společnost PROLUX lže jak svině" server Měšec.cz prozatím nesmaže. 8-) Je tam reklama i na toto fórum.
Presstitut a zloděj z povolání.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 4honza 30. 4. 2010 10:03

Heh, SEO analytici musí mít radost :-)

Teď už se výraz "Společnost PROLUX lže jako svině" dostává ze spodních míst žebříčku vyhledávačů stále dopředu, díky tomu, že se to objeví i v titulcích a také na ostatních serverech na netu. Firma Prolux získává zdarma bonus :-)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 4. 2010 11:45

Mne hlavně zaujalo, že soudce rozhodl o odstranění celé diskuze, nikoliv konkrétních příspěvků (a u té "svině" by dokonce stačilo odstranění nadpisu, protože ten příspěvek jinak popisuje jenom konkrétní zkušenost)...
Odvolání:
http://i.iinfo.cz/urs-att/PROLUX_-_odvo ... 313066.pdf
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Brambora Horka 6. 5. 2010 08:47

Dobrý den! Hledám lidi podvedené Proluxem, kteří by byli ochotni připojit svůj podpis ke Hromadné zápůrčí žalobě, aby byly aktivy této RK pozastaveny alespoň do doby, než její činnost bude prošetřena na OHK Policie ČR.
V případě Vašeho zájmu, kontaktujte mě prosím na zapurci@seznam.cz
Více o mých aktivitách v tomto směru na: http://glaserova.blog.idnes.cz/

Čím více podvedených klientů (ale i bývalých makléřů) se připojí, tím větší šance na úspěšnost této akce!
Rovněž jsem Vás chtěla poprosit o spolupráci! Kdyby jste znali někdo někoho, takto podvedeného, přepošlete mu prosím tento můj vzkaz. Děkuji! Světlana Glaserová
Brambora Horka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 28. 5. 2010 19:54

Ta společnost je tak čistá a křišťálová, že začínám mít podezření, že je v ní zaháčkován nejbohatší strojvedoucí v ČR...
http://glaserova.blog.idnes.cz/c/140793 ... acuje.html
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod motolol 18. 8. 2011 07:48

Dobrý den,
také jsem byl podveden společností Prolux. Oslovil jsem ale sdružení práv podvedených HELP a už mám od této podvodné společnosti klid. Opravdu doporučuji!! Přikládám níže odkaz s rozsudkem od soudu ze stránek HELPu http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 955&type=1
motolol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 6. 2012 20:06

Bych napsal, jako co Prolux lže, ale zas by to skončilo až u Nejvyššího (soudu) :-D. Ale jinak potěšující informace, doufám, že jim to odvolání bude zamítnuto.

Občas si vzpomenu na to, jak mně řekli, že na prodávajícího nemají telefonický kontakt, že mně řeknou adresu, ať si za ním zajedu a domluvím se s ním. Pak jsem pochopil proč - pokud bych se s ním domluvil, dostal by smluvní flastr...
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka