RSTS stavebko, navýšit cílovou částku? Mají akci

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod outlier 20. 6. 2016 17:21

Radši si něco kupte, dokud mají peníze ještě nějakou hodnotu.
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 6. 2016 18:15

PatrikChrz píše:Tak je tam 1 %, což už dnes žádný spořák u banky nedá. Také uvažuji o navýšení. Akcenta mi předčasně vypověděla vklad a já fakt nevím, kam ty prachy dám.
S 10 % spoluúčastí se mi do založen už moc nechce, investovat (s rizikem) taky ne-e.

Tak tak, 1 % p.a. a nemuzou jen tak jednoduse snizit urokovou sazbu. Jakou ty tam mas cilovou castku?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2016 18:44

no, jen milion právě. Když jsem to sjednával, tak jsem nečekal, že by to mohlo být někdy zajímavé. No, ukázalo se, že jo. A když je to zvýšení zadarmo, tak proč ne.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 6. 2016 18:46

A je u Zlateho uctu opravdu navyseni cilove castky zdarma? Ja si tim nejsem jist. Pokud ano, tak navysim, protoze tam mam cilovou castku jen 300 000 Kc.
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod pepisis 20. 6. 2016 19:04

Je to zadarmo. Já měl taky 300 tis. CC a minulý týden jsem žádal o navýšení na 3 mil. Ještě před samotnou žádostí jsem se dotazoval makléřky, jestli to je zdarma (odpověď ano) a jestli to nebude mít nějaký vliv na samotné SS, kde mám úrok 2%, tak aby mi ho nezkrouhli (odpověď ne). V srpnu a září mi totiž končí TV u ERB (třeba i dřív :-) ), tak už jsem taky rozmýšlel, co s tím.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 20. 6. 2016 19:10

Diky. :tleskani
osobne2
Diskutér

Předchozí stránka