výdělek na bitcoinu

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod P4TR1CKcz 10. 1. 2015 19:02

Výborná investice, která se vratí do 100 dní a pak už se hrnou jen peníze. Mám to odzkoušené a funguje to výborně. Jedná se o pronajmutí těžících strojů na bitcoin. V této době hodnota bitcoinu stále roste a jedná se o výdělečnou a zároveň bezpečnou investici. Bližší info na stránce níže.

CENSORED
P4TR1CKcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vilik 10. 1. 2015 19:20

Nechápu jednu věc. Proč někdo nabízí HW k pronajmutí a slibuje výdělek vytěžením BC a netěží pro sebe, když je ten výdělek zaručený ??? Napadá mně asociace s kampeličkami a 25 a více procentní zhodnocení vkladů. Napište sem, že tomu nerozumím a vysvětlete proč.
Díky.
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod P4TR1CKcz 10. 1. 2015 19:26

Investice má určité rizika a je výhodnější pro ně pronajmout hw, i když budou mít menší zisk. Nemají potom tak vysoké riziko, kdyby náhodou měna zkončila. Z informaci co mám, tak microsoft začal příjmat BTC, takže když taková společnost projevý zájem, tak si myslím, že má měna budocnost. Také na českých univerzitách se začína platit pomocí BTC. Určitý rizika tady jsou to bez diskuzí, jako ostatně u všech investic, na kterých chcete vydělat.
P4TR1CKcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SUM1WIM 10. 1. 2015 20:37

Funguje to vyborne - teda pokud mate elektrinu max do 100kc/MWh penize se se fakt budou hrnout, jinak je ale jistejsi a vyhodnejsi mejt v MacDonaldu nadobi.
SUM1WIM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod P4TR1CKcz 10. 1. 2015 21:47

Tak jestli Vás to práce v MacDonaldu baví tak to je jen na Vás. Já si vydělávám tohle cestou skoro bez práce.
P4TR1CKcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tielk 10. 1. 2015 22:02

TAk by jsi nam prosim mohl uvest nejake priklady jak se ti penize hrnou treba kolik jsi investoval kolik to vynasi a jak dlouho to beres?? :-) :-)
Tielk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod P4TR1CKcz 10. 1. 2015 22:24

Do cryptomine investuji od té doby, co jsem našel tuhle stránku. Je to asi 3-4 měsíce. Zatím jsem investoval do projektu $3850, peníze se vrátily před pár týdny. Plně důvěřuji projektu. Když hezky poprosíš, tak bych ti mohl poslat i fotku z mého učtu.
P4TR1CKcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod omgf 10. 1. 2015 23:10

Podle toho, jak je chlapík agilní bych to tipoval, že mu to fakt funguje nebo věří, že mu to fungovat bude. Nejspíš bohatne z ňoumů, co do toho nasypou peníze.
omgf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 1. 2015 00:36

P4TR1CKcz píše:Také na českých univerzitách se začína platit pomocí BTC. Určitý rizika tady jsou to bez diskuzí, jako ostatně u všech investic, na kterých chcete vydělat.

Které univerzity?
Perlička: Nejhorší měna roku 2014? Bitcoin. O druhé místo se popral rubl s hřivnou, kde ruská centrální banka kroky na úplném konci roku rublu druhé místo vzala.
Zatleskejme vítězům :tleskani
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod lemming 11. 1. 2015 01:06

P4TR1CKcz 18:02 píše:V této době hodnota bitcoinu stále roste a jedná se o výdělečnou a zároveň bezpečnou investici.

P4TR1CKcz 18:26 píše:Investice má určité rizika ... Nemají potom tak vysoké riziko ... Určitý rizika tady jsou to bez diskuzí

Tý jo. V 18:02 to byla bezpečná investice a 24 minut poté je najednou riziková. :hm Slušná schíza. Radím ti dobře, vyhledej psychiatra, než se to ještě zhorší. :potichu
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod SUM1WIM 11. 1. 2015 01:39

Asi ne nadarmo vyhodnotila spousta svetovych ekonomickych periodik Bitcoin jako bezkonkurencne nejprodelecnejsi investici roku 2014. Staci mrknout na grafy vyvoje z roku 2014 a to "hrnuti penez" musi bejt kazdymu jasny.
A co se tyce "Bitcoin mining" na to muzete zapomenout nezijete-li v Iranu, Venezuele nebo alespon v Kanade kde je elektrina "za hubicku". S Evropskymi cenami budete stastni pokud pokryjete naklady - o vydelku a "hrnuti penez" muzete akorat basnit na finexpertu - abyste tu chytili jeste vetsiho hejla nez jste byli vy sami, a nejak se zbavili zakoupeneho hardwaru, dokud je jeste "letadlo" ve vzduchu.
SUM1WIM
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 1. 2015 07:34

omgf píše:Podle toho, jak je chlapík agilní bych to tipoval, že mu to fakt funguje nebo věří, že mu to fungovat bude. Nejspíš bohatne z ňoumů, co do toho nasypou peníze.

Přesně tak. To je úplně stejný systém jako "byt na Mallorce" a podobné. Je to čistý zisk bez rizika. Nemáš nic na skladě, náklady minimální (jen čas na zřízení www stránek na nějakém bezplatném webhostingu) a i když se chytne jeden z několika desítek tisíc, tak každá koruna (dolar) dobrá.

Jak psali kolegové - kdyby to opravdu fungovalo, tak nikdo HW nepronajímá, ale provozuje sám.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor