PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod TV_FAN 27. 11. 2021 17:46

Zdar. mam zaujem si zalozit novy paypal ucet, existuje nejake promo/odmena na novozalozene ucty? na nete som nasiel toto: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/invite/terms

ale vyzera ze 10 dolarov dostanu len novozalozene US ucty. Viete o nejakych akciach pre europsky trh? Pripadne ci bude fungovat ta US promotion? Diky!
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 27. 11. 2021 20:53

Ahoj lidi

Potřeboval bych poradit jak postupovat dal.

Objednal sem si na jedne stránce nekolik věci a po zaplaceni pres PayPal mi na druhy den přišel email že některé věci nejsou na sklade a momentálně se neví kdy budou. Takže dodání do 72 hodin je ve hvězdách.
Tak jsem jim napsal email že chci objednávku zrušit a odpověděli že mi nabízí že si můžu vybrat nebo jiného. Což nechci.
Tak jsem kontaktoval PayPal který kontaktoval je a opět přišel další email že chápou že jsem znechuceny ale že je stezka doba a že i jine obchody mají problem s dodáním zboží a že to není jejich vina. No a že tím že jsem si stěžoval u PayPal tak je moje objednávka zablokována a oni uz je to nezajímá.

No a co ted. Poradte. Moc děkuju
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 30. 11. 2021 16:55

A tak vyreseno. PayPal reagoval hned na druhy den, že je na moji strane a že mi vrati penize. Koukal sem jak puk že je tam mam jeste ten den. Parada.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 7. 2022 06:17

PayPal používám jen ve spojení s platební kartou, takže nevím, jak odpovědět na dotaz kamaráda:

Ahoj.
V neděli ráno jsem si chtel tkusit vložit si na svůj paypal peníze jakoze si je pošlu ze svého moneta účtu.
Normálně jsem se přihlásil na svůj účet moneta a poslal si podle internetovych rad zatím 10korun a dnes ráno se částka připsala ovšem o 2,13korun méně tedy připsáno 7,87korun místo poslaných 10korun.
Docela dost si ztrhavaji nebo jsem udělal neco špatně a ještě, ze jsem neposlal víc peněz.
Díky za radu.

V pohodě.
No chtěl jsem ro jen zkusit prave.
Měl jsem tam 4826,11 a teď tam mám 4833,98 a přitom tu příchozí platbu 10korun vidím celých.
Nevím no.
Díky moc.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 12. 7. 2022 06:35

Já nechápu, proč tam vůbec peníze dobrovolně drží? Asi by mu měl někdo vysvětlit, že to je neekonomické. Vždy jsem to použil pouze jako zprostředkovatele platby kartou na ebay nebo čínských eshopech.
eetg
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 10. 2022 16:29

PP už léta nepoužívám a zrovna jsem přemýšlel nad jeho zrušením, když mi přišel mail s jakousi odměnou na přivítanou zpět... Vzhledem ke kostrbaté češtině a všemožnému ujišťování o pravosti zprávy jsem byl trochu podezřívavý k možnosti nějakého phishingu, ale po přihlášení k účtu tam opravdu přistálo 100,- Kč. Nestojí to za řeč, ale lepší než spadnout ze schodů...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 10. 2022 18:55

PayPal jsem si založil až když to začalo být v češtině a to pouze kvůli přijetí jedné platby kterou nešlo přijmout jinak než na PayPal. Pak jsem to ještě loni využil pro příjem jedné platby od číňana a to je vše. Tyto 2 příchozí platby jsem hned po přijetí přeposlal na účet v bance a proto bych tam měl mít 0 CZK. Už delší dobu (nepamatují si už přesně jak dlouho) se ni tam ale na úvodní obrazovce zobrazuje zůstatek na účtu PayPal 0,98 CZK a když na to kliknu tak mi to zase ukazuje zůstatek 0 CZK. Můžete mi někdo vysvětlit co to má znamenat a jestli tam těch 0,98 CZK mám nebo ne a pokud ano tak co jsou to za peníze nebo odkud se tam vzaly?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 10. 2022 14:25

PayPal nabízí stovku za přihlášení k účtu.

Dobrý den, XY, Vašich 100 Kč stále čeká, až o ně požádáte. Stačí se přihlásit k účtu pomocí tlačítka níže a požádat o odměnu do 31. října 2022. Přejeme příjemné nakupování!

*Smluvní podmínky:

Tato nabídka opravňuje způsobilé majitele osobního účtu PayPal v ČESKÉ REPUBLICE obdržet na svůj účet PayPal částku 100 Kč.

Podmínky nabídky:

Způsobilí účastníci: Přihlásit se mohou obyvatelé ČESKÉ REPUBLIKY, kteří: (1) jsou starší osmnácti let; (2) jsou majiteli účtu PayPal v dobré kondici v ČESKÉ REPUBLICE („Platný účet“) v Době trvání Nabídky (definované níže) a (3) obdrží autorizovanou pozvánku k účasti na nabídce (o způsobilosti k obdržení takové pozvánky rozhoduje výhradně společnost PayPal) (každý samostatně „Způsobilý účastník“).

Doba trvání Nabídky: začíná 10. října 2022 v 00:00 hodin SELČ v ČESKÉ REPUBLICE a končí 31. října 2022 ve 23:59 SEČ v ČESKÉ REPUBLICE nebo do vyčerpání 40 000 Odměn podle toho, co nastane dřív („Doba trvání Nabídky“).

Jak to funguje: Pro získání nároku na Odměnu (definovanou níže) musí Způsobilí účastníci během Doby trvání Nabídky provést následující: (1) kliknout na odkaz spojený s touto nabídkou a (2) přihlásit se ke svému účtu PayPal a požádat o Odměnu („Opravňující transakce“). Způsobilí účastníci mohou být vyzváni, aby se přihlásili ke svému Platnému účtu.

Odměna: Po provedení a ověření výše popsaných kroků bude Způsobilým účastníkům poskytnut kredit PayPal ve výši 100 Kč („Odměna“). Odměna bude Způsobilému účastníkovi připsána na jeho Platný účet přibližně do dvaasedmdesáti hodin, ale může být k dispozici i dříve. Pokud se Opravňující transakce z jakéhokoli důvodu nedokončí nebo ji servery PayPal nezaznamenají během Doby trvání Nabídky, nebude tato Opravňující transakce způsobilá pro získání Odměny. Tato Nabídka je omezena na 40 000 Odměn a Odměny budou udělovány podle pořadí žadatelů. Po dosažení limitu 40 000 Odměn, dle určení společností PayPal podle svého uvážení, již Odměna nebude udělena. Je stanoven limit jedné Odměny na jeden Platný účet.

-- 21. 10. 2022 15:28 --

po přihlášení pomocí odkazu z mailu:
Obdrželi jsme vaši žádost
Po úspěšném schválení bude Vaše odměna ve výši 100 Kč k dispozici přibližně do 72 hodin.

-- 21. 10. 2022 15:31 --

Kredit je ihned na účtu

Kredit od společnosti PayPal
21. října 2022.Převod
+ 100,00 CZK
Odesílatel platby
Kredit od společnosti PayPal
ID transakce
xxxxxxxxxxxxxxxx
Poznámka
Vaše odměna 100 Kč od PayPal
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod jjrr 21. 10. 2022 16:03

Ještě dej k dispozici ten odkaz.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pulmann 21. 10. 2022 17:40

Také jsem obdržel nabídku.
Očekával jsem, že je to podvod na vylákání přihlašovacích údajů..
Zatím sem se nepřihlásil.
pulmann
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 21. 10. 2022 19:12

Co odkaz? Dá někdo? Mně nabídka nepřišla, ale využil bych.
jjrr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ronim 21. 10. 2022 19:30

Já využil a stovka hned dorazila. Zde je odkaz: https://epl.paypal-communication.com/H/ ... f1384/HTML
ronim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 21. 10. 2022 20:18

Tak jsem to přes ten odkaz zkusil a skončilo to touto zprávou:
Zdá se, že máme nějaký problém

Je možné, že jste o tuto nabídku již požádali, nebo na ni nemáte nárok.
Jedná se asi o odkaz pro každého trochu jiný a komu ho nezaslali tak asi má smůlu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 21. 10. 2022 22:40

To je zvláštní, mně to přišlo taky... Ovšem na úplně jiný mail, než který mám registrovaný na PayPalu, a rovnou to spadlo do spamu :-D.
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 10. 2022 06:10

ronim píše:Já využil a stovka hned dorazila. Zde je odkaz: https://epl.paypal-communication.com/H/ ... f1384/HTML

Tak u mne odkaz zafungoval a stovka pridana :lol: Pro jistotu obratem prevedeno na bank. ucet, kdyby se Paypal spamatoval :D
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků