Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kolous007 22. 6. 2012 16:06

Nejlepší příspěvek, jaký jsem dnes četl. Děkuji. Kroutil jsem hlavou při čtení článku o Odbory Plus. Myslejí si, že si člověka koupí za 500,- Kč a několik více nebo méně využitelných slev.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 22. 6. 2012 16:44

kolous007:
Sorry, ale to je dost naivní názor. Ve státě, kde lidi volí strany podle toho, jestli zaně zaplatí 30kč u doktora tipuju, že do půl roku budou mít odbory 10x víc členů než mají teď. Češi jsou finančně negramotný a jenom s vidinou slevy na čemkoliv, podepíší cokoliv..
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolous007 22. 6. 2012 16:49

dede píše:kolous007:
Sorry, ale to je dost naivní názor. Ve státě, kde lidi volí strany podle toho, jestli zaně zaplatí 30kč u doktora tipuju, že do půl roku budou mít odbory 10x víc členů než mají teď. Češi jsou finančně negramotný a jenom s vidinou slevy na čemkoliv, podepíší cokoliv..

To si nerozumíme, já nepochybuji o tom, že to bude fungovat. Obvzlášť v této zemi. Bohužel. Jen jsem vyjádřil poděkování za Patrikův názor :-)
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 6. 2012 17:36

Mám stejný názor. Fungovat to asi bude, bohužel :(
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Havers 22. 6. 2012 17:58

PatrikChrz píše:Já si sice pro korunu nechám vrtat koleno, ale k té svoloči odborářské bych se nedal ani za pět set tisíc, natož za pětikilo :grr:

Hlavně bys musel pravidelně měsíčně platit 1% z čisté mzdy jako členský příspěvek a z toho by tě asi kleplo. :mrgreen:
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 6. 2012 18:02

To ani nevím :shock:. Tak to jsem před členstvím v odborech naprosto neprůstřelně chráněn :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Žulda 22. 6. 2012 18:35

Tak mi City kreditku neschválilo. Ne že bych jí potřeboval, ale překvapilo mě to. A tak pěkně jsem mohl sbírat ty 2% :(
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miho 22. 6. 2012 18:54

Napis blizsi info. V prvni fazi (pred tim, nez dorazil kuryr) nebo ve druhe? Zivnostnik (jak dlouho)/zamestnanec? ...

Ja cekam uz druhy tyden, tak me to dost zajima, co me ceka ;-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Žulda 22. 6. 2012 19:13

V první, nejdřív SMS, že to nemůžou posoudit, za 2 dny zamítavý dopis. Zaměstnanec, velká firma, vlastní bydlení, auto bude doplacené za rok, žádné jiné dluhy.
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 22. 6. 2012 19:29

Nemáš dluh o kterém nevíš? Příbuznej se takhle dozvěděl, že má plombu na barák, protože nezaplatil Daň z nemovitosti...asi 200Kč.

Mě zatím slíbili 60tis. smlouvu jsem podepsal na pobočce, kurýra jsem odmítl.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Žulda 22. 6. 2012 19:40

Nemám, to vím jistě :) Všechno platím včas a na dluh nežiju. Až na to auto. No je to jedno, ušetřil bych tak 120 Kč měsíčně, to přežiju :)
Žulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 6. 2012 19:48

já dostal KK od citi bez keců.. limit 60 tisíc.. a to mám HÚ a měl jsem v době žádosti aktivní KK od GE
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod miho 24. 6. 2012 08:53

Vubec by me neudivilo, kdyby podstatnou cast scoringu tvoril generator nahodnych cisel ;-)

Z ceho muzou vychazet: pohlavi, vek, rodinny stav, region, vzdelani (neoveritelne?), typ zamestnani (osvc (+ jak dlouho)/zamestnanec na dobu urcitou/neurcitou), pracovni pozice (neoveritelne), druh bydleni (najem/druzstevni... neoveritelne), cisty mesicni prijem (neoveritelne), vlastnictvi pausalu k pevne lince/mobilu (zamaskovane za jinak kladenou ortazku, asi neoveritelne). To jsou veci, na ktere se ptali me.

Dale si muzou vytahnout data z registru a mozna i zda nedluzim neco statu, u podnikatele navic zda jsem ci nejdem platcem DPH, v jakem oboru podnikam.

Z techto udaju nelze udelat scoring, ktery by nebyl "fuzzy".
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod vigilantibus 24. 6. 2012 09:41

Dle mě pouze dotazují ty registry a negativní je pro ně možná i žádný záznam. Protože mě kreditku asi před dvěma lety také zamítli a v životě jsem půjčku neměl. V době žádosti jsem měl pouze jednu aktivní kreditku a to mi operátorka řekla, že nevadí.
"vigilantibus iura scripta sunt"
vigilantibus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 6. 2012 10:44

Však u takového systému nemusí být 100 % úspěšnost. Jde o poměr mezi vynaloženými náklady a přínosem. Prostě je levnější 10 % "dobrých" klientů odmítnout, než každého posuzovat individuálně.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka