Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod HankaDu 22. 9. 2020 08:51

Jo, kvalita :) Bez okamžitých plateb, bez přehledného internetového bankovnictví, zato s nejvyšším paušálním poplatkem za účet (když nesplním podmínky) a s tímhle neuvěřitelným limitem na počet plateb kartou: https://www.penize.cz/debetni-karty/420 ... e-poplatek
HankaDu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 22. 9. 2020 09:33

co k tomu říct? Běžte jinam.
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2020 12:14

Ten limit je dobrej. :D Jsou dny, kdy bych narazil.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 22. 9. 2020 12:39

Lol, lol, ty vole.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod salam01 22. 9. 2020 16:00

tramin píše:V listopadu mi končí platnost kreditky Miles & More. Neví někdo, jestli se bude MC prodlužovat, nebo taky přechází na VISA u zlatých kreditek.

Pokračuje to, včera jsem si novou MC M&M vyzvedl. Akorát jsem od banky nedostal vůbec žádnou informaci, že si ji mám vyzvednout a kde/jak, narozdíl od debetky.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tramin 22. 9. 2020 16:48

Dík za info, budu si to muset pohlídat...
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonioseruty 25. 9. 2020 15:52

:-\ Šmankote, ta dementní banka neumožňuje ani změnu PINu na kartě. No to je odpad největšího kalibru. Asi je zase pošlu do kytek, protože tohle duševně nedávám.
Nechápu, jak někdo může chtít tuhle banku dobrovolně bez nějaké kompenzace....asi nějaký SM uchylák.
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 9. 2020 15:57

Co přesně myslíš "neumožňuje ani změnu PINu na kartě"? U všech karet UCB (obyč. debetka, kreditka) jsem si PIN měnil.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 25. 9. 2020 16:03

Já také, v bankomatu UCB.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonioseruty 25. 9. 2020 16:36

Jo, v bankomatu asi jo, ale v IB jsem to nenašel. Normální banky to mají v IB.
antonioseruty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 25. 9. 2020 16:47

No to má v IB málokterá banka.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 9. 2020 17:11

A není náhodou třeba ten PIN fyzicky nahrát na tu kartu? Nějak mě nenapadá žádná banka, která má změnu v IB (což ale může být tím, že ji tam ani nehledám), jen znám banky, kde se dá v IB PIN zobrazit.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 25. 9. 2020 17:46

Tak to by me vazne zajimalo, ktere banky umoznuji zmenit pin na karte v IB...
Jmenuj prosim (ty normalni banky)...
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes. (vse neomezene za 777kc/mes.)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Equabank, Twisto, ING, Curve , Moneta , atp.)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 9. 2020 18:22

Nevím, jestli jsou to normální banky, ale změnit PIN přes SB (nevím, jestli i v IB) umí např. Creditas a mBank.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 9. 2020 18:47

Ano umí to změnit ty jmenované, ale pak vzniká "chaos" tím, že je jiný PIN v čipu karty a v systému banky. Dokud klient neudělá s kartou kontaktní transakci (a to ještě ne pokaždé), tak jsou odlišné a konkrétně u mBank kreditky jsem s tím měl problém (první terminál nový PIN do čipu zjevně nenahrál, protože fungoval stále jen starý, až druhý jiný terminál ano). Tedy v bankomatu, kdy se současně aktualizuje PIN v systémech banky i v čipu karty, je to určitě jistější.
Naposledy upravil minarjo dne 25. 9. 2020 18:48, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka