Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 10. 2017 12:06

Komedie pokračuje... po třech dnech dostat takovouhle informaci :oboze

SMS zpráva píše:Vazeny kliente, v soucasne dobe jsou nedostupne sluzby Online Bankingu a Smart Bankingu. Pro zadani plateb muzete zdarma vyuzit pobocku. Omlouvame se Vam za zpusobene neprijemnosti. UniCredit Bank.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 10. 2017 12:30

Je vskutku zarážející, že dávno neudělali rollback.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 11. 10. 2017 13:20

Dokážu si představit proč už to nemůžou udělat - zarážející je hlavně to, že ho neudělali dávno
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 11. 10. 2017 13:57

Tohle nemá obdoby. Pamatujete si za svoji dobu používání bankovních produktů něco podobného?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 10. 2017 13:58

Hm, zaměstnavatel posílá výplaty z UCB, tak to bude dlouhý týden :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 10. 2017 14:16

A to je zadává přes IB? Nebo nefunguje ani API?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 11. 10. 2017 15:11

Ocividne nefunguje ani davkove nahravani, ucetni psala, ze nemuzou online nic. Nastesti uz tam ted ucet drzime jen po prechodnou dobu, nez si vsichni zmeni prikazy.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crhounek 11. 10. 2017 15:15

Mně nyní zafungovalo IB i SmartBanking (obojí zobrazení + platba) a to jedu ve vlaku:-)
Debetní karta fungovala i dopoledne.
Ráno se mi podařilo (kolem 07:00) přihlásit také na obojí (stáhnout výpisy + csv export). Odpoledne SmartBanking opět nešel.
crhounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 10. 2017 15:45

Hmm pěkné, divil jsem se proč nemůžu zaplatit zahraniční platbu kartou a ono to dnes začalo jen tak samo od sebe místo z EUR účtu účtovat transakce na CZK účet.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 10. 2017 15:56

No tak to pozor, to není "samo od sebe", ale právě z důvodu změny OP, které nabyly platnost 9. října... a probíralo se to tady, jaký to bude mít reálný vliv: viewtopic.php?f=316&t=1078058&p=11643625#p11643625

Nyní aspoň teda víme, že zajít na pobočku a změnit primární účet pro zúčtování transakcí bude nutnost!
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 10. 2017 16:16

Aha, to bude ono. Díky za info. Pro úplnost dodám, že pokud není na primárním účtu dostatečný zůstatek (a přitom na jiných účtech ano), tak se platba neprovede vůbec.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 10. 2017 16:19

Díky za info - takže stejně je to v rozporu s OP... Bůhví, jestli je takový stav trvalý nebo jen zapříčiněný tímto výpadkem?

Jo a v jakých měnách jsi zkoušel platit - i EUR? To by bylo pak docela drsné, že by nešly ani takové transakce... :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 11. 10. 2017 16:25

Právě jsem taky myslel že je to v souvislosti s výpadkem... zkoušel jsem jen USD. Nejspíš teda budu muset na pobočku, CZK účet stejně nepoužívám (jen na protočení kvůli poplatku), tak snad to půjde změnit a následně fungovat jako do teď (všechno chci platit z EUR účtu).
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cactuz 11. 10. 2017 16:39

Hlavne aby neprestalo fungovat zasilani bonusu na AXA CZK konto.
:hm
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vasek06 11. 10. 2017 16:44

Porad nevidim nahled karet. Na centralni telefon se neda dovolat, zkousel jsem nekolik pobocek v okoli - zadna nezvedala telefon, az v Brne, manazer nevi, kdy to pojede, nevi, kdo to vi, kdy to pojede - nevi vlastne ci je ...
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků