Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 9. 2017 19:28

S tímhle jsi měl počítat... Standard mobility umožňuje vypovědět jen "platební účet" - tedy účet, krerého se přenos týká, dodatkové služby již nikoliv (stejně třeba tak přístup do IB (aspoň v některých bankách), kreditní karty, či podílové fondy a pod.), takže pokud plánuješ ukončit v jedné bance úplně vše, vždy to je nakonec nutné osobně. Tímto se nechci UCB nijak zastávat (mohli tě minimálně na to upozornit, aspoň ze slušnosti zavolat), ale podobně bys dopadl i v jiné bance (a vůbec jen tak naokraj, jít z UCB do RB - to je jak z bláta do louže)...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 23. 9. 2017 08:32

Jasně, měl jsem s tím počítat a hlavně logicky nepředpokládat ;-) Dali mi to vědět až pomalu 3 měsíce po zrušení, automatickým mailem a SMS (bejt lama, možná to ignoruju nebo považuju za chybu, protože o EUR tam nebyla ani zmínka a věděl jsem přece, že ten účet jsem zrušil...). Inetbanking se taky zrušil, tak nevím, proč to nesundalo i účet, který jsem nikdy nepoužil a byl vnucen při procesu zřízení U-konta :roll:

Ale jo, pomohl, k telefonu ;-) Obojí je jen můj vedlejší účet a v internetbankingu je opravdu rozdíl :D Když jsem to U-konto rušil, ptala se bankéřka na důvod.Uvedl jsem Internetbanking a ona: "to se vám nedivím." :-)) No, je to pravda, kdyby UCB neměla tak prasácký, obětoval bych jiný účet.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 23. 9. 2017 10:26

PatrikChrz píše:Také hodně cestuji, po vyspělých a i těch méně vyspělých zemích a bez hotovosti bych se opravdu neobešel. Teď se chystám do Japonska a co mám zprávy od lidí, tak je to velmi hotovostní země a i výběr z bankomatu tam je prý problematický (jen v určité hodiny, malé částky)

Jo, v Japonsku budes potrebovat hotovosti dost. Zrovna jsem se vratil a tak 70% vydaju (mimo hotely) muselo byt cash. Ale výběry tam problem nejsou, jdou treba v kazdem obchode 7-11, ktery je na kazdem rohu. Funguji 24/7, poplatek cca 40Kc a snad jsou bez limitu (ja tedy vzdy vybíral jen par tisic kc). A daji se najit i bankomaty s výběrem zdarma.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 9. 2017 16:38

No, já nakonec asi nakoupím jeny zde v ČR, ale i tak - poradíš na jakou bankomatovou síť se zaměřit?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Prologer 23. 9. 2017 18:55

Zdarma byly bankomaty treba v zábavních parcích (Universal a Disney). Za tech 40Kc pak vsude mozne, treba v tom 7-eleven (ten je na kazdem rohu), v turistických centrech, na poštách...
Jen pozor na to, ze pokud na bankomatu neni logo VISA/MC, tak je bankomat nebere, ale da ti divnou hlášku jako třeba "chybný PIN", "transakce zamítnuta bankou" atd. Ale vyse zmíněné lokace jsou OK.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 23. 9. 2017 19:26

A Japonsku jsem z bankovamtu vybíral v podstatě denně a zejména v 7-eleven, ty obchody jsou všude a otevřeny dost dlouho do noci.
Žádný problém nebyl, takže jsem vybíral z RB eur podsložky účtu.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 26. 9. 2017 13:15

Neví někdo,jakým způsobem vykazuje příjem zaměstnanec při žádosti o zlatou KK M&M?To se ukazují výplatní pásky,platební výměr,nebo co.A co když mám k tomu ještě vedlejší příjmy v nepravidelné velikosti.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod netlik 26. 9. 2017 13:25

Predklada se prumerna vyse mzdy na tom jejich tiskopise, ktery vyplni a potvrdi zamestnavatel. Vyplatni pasky je nezajimaji, akceptuji jen ten tiskopis.
netlik
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 9. 10. 2017 08:48

Unicredit těžce nevyšla odstávka, nejdřív psali že bude do brzkých ranních hodin, poté do 8, stále to ještě nejde a nyní píšou: PŘIHLÁŠENÍ NENÍ MOŽNÉ DO :09.10.2017 10:00:00

edit: PŘIHLÁŠENÍ NENÍ MOŽNÉ DO:09.10.2017 11:00:00

nefunguje ani mobilní bankovnictví a nešla mi autorizovat karta v zahraničí

další edit: je 15 hodin a mobilní IB pořád nejde

Vzhledem k aktualizaci nového interního bankovního systému evidujeme dočasné technické problémy, které ovlivňují dostupnost služeb Online Bankingu a Smart Bankingu. Všechny naše týmy v tuto chvíli intenzivně pracují na vyřešení problému.
Omlouváme se vám za způsobené nepříjemnosti. O zprovoznění služeb budete informováni na těchto stránkách.

Za dočasná omezení se Vám omlouváme.
Děkujeme za pochopení.
Vaše UniCredit Bank
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 9. 10. 2017 15:38

Jo, dost těžce se jim to nepovedlo. A komunikace tedy taky nic moc :/

Stalo se někomu, že teď nevidí v internetbankingu svojí kreditku? Vím, že to na 90% bude tím rozbitým IB, ale jen se tak trochu bojím, jestli mi ji nezrušili. Účet v něm totiž vidím.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 9. 10. 2017 15:46

Teď jsem chtěl napsat to samé ;-) Účet vidím, už jsem i poslal peníze - uff. Ale kreditku nevidím a dokonce mi to píše, že žádnou nemám - no pokud po mne nebudou chtít zatáhnout co jsme vyčerpal - přežiju to :-)
Ale nepovedlo se jím to :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 9. 10. 2017 15:52

KREDITNÍ KARTY
V současné době nemáte žádný produkt v této sekci. Můžete si ovšem požádat o založení kreditní karty přímo online.

no bezva a já proč mi jí včera nechtěli autorizovat, když vlastně žádnou nemám : )
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Neuromancer 9. 10. 2017 18:11

Pořád KK v internetbankingu nevidím, to je ústav 8-P
Neuromancer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Prologer 9. 10. 2017 18:14

Tak to jsem fakt rád, že ji taky nevidíte :) Už jsem se obával nejhoršího.
Já tedy doufám, že se mi zas časem v IB objeví, měl jsem ji rád :D
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod Neuromancer 9. 10. 2017 18:24

Já ji mám kvůli kurzům taky rád a doufám, že bude zítra fungovat, mám ji uvedenou na rezervaci auta v Dublinu a budou po mě chtít € 3000 zálohu.

-- 9. 10. 2017 18:34 --

Vtipná je infolinka: "omlouváme se, ale nic nevíme, někteří klienti kartu v IB vidí, někteří ne, někomu funguje, někomu ne, zkuste s kartou zaplatit a uvidíte" :oboze :oboze
Neuromancer
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka