Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 8. 3. 2020 14:36

iOS 13.3.1, FaceID a bez problemu funguje.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod sNOWu 8. 3. 2020 15:51

už to taky jde.
sNOWu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 15. 4. 2020 15:01

Včera nefungovalo přihlášení, dnes nefunguje. Skvělé služby.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2020 15:21

citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod slavo963 15. 4. 2020 18:05

By me zajimala skutecna pricina. Na tyhle nahody neverim, aby nekolik bank melo podobne problemy a jeste takhle debilne to prezentuji(vyslehani a podobne nesmysly).
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 15. 4. 2020 18:11

Přetížený platební systém při zvýšeném množství převodů velkých částek kvůli snižování úroků na spořících produktech?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 15. 4. 2020 18:35

Suram: jako myslíš, že je většina lidí stejně postižených jako zdejší sockouni, co platí 5 rohlíků na pětkrát, aby získali 71 korun měsíčně ze 100litrů na bězném účtu v Air bank?
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 15. 4. 2020 18:42

Vcera nesla UCB, George a mBank dost haprovala
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 16. 4. 2020 08:23

Ono muze byt i to ze kazda z tech haprujicich bank mela v tu dobu problem s nejakou aplikací treti strany (tu samou), ktera na ib ma nicotny vliv, ale kdyz neodpovida spravne, tak to rozhodi core system.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 4. 2020 09:26

Měsíční limit 3000 mil do programu Miles and More se počítá zvlášť pro hlavní kartu a dodatkovou kartu, nebo dohromady?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 27. 4. 2020 09:29

Dohromady.
tramin
Diskutér

Odeslat příspěvekod mbodlak73 24. 5. 2020 13:47

Mám už nějakou dobu u UCB účet kvůli hypotéčnímu úvěru a musím říct, že ze všech bank, co už jsem zkoušel, je to největší punk...

Např. které dokumenty jsou / nejsou v internetovém bankovnictví, jak si mě přehazuje infolinka a jeden nebo druhý osobní bankéř - působí to na mě ne jako jedna banka, ale jako nijak zvlášť dobře řízení frančíza :)
mbodlak73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surik4t4 24. 5. 2020 15:17

A zkusil si už Sberbank? To je to pravé bankovní peklo. :D
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 5. 2020 22:10

Já nevím, po pravdě mě se Sberbank nezdá "až tak strašná", alespoň co se srovnání s UnicreditBank týká.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2020 22:17

mbodlak73 píše:Mám už nějakou dobu u UCB účet kvůli hypotéčnímu úvěru a musím říct, že ze všech bank, co už jsem zkoušel, je to největší punk...

Např. které dokumenty jsou / nejsou v internetovém bankovnictví, jak si mě přehazuje infolinka a jeden nebo druhý osobní bankéř - působí to na mě ne jako jedna banka, ale jako nijak zvlášť dobře řízení frančíza :)

Frančízy jsou na pobočkách, callcentra jsou u externích firem a banka sídlí v pronajatým baráku (Filadelfie v BB centru) ve vlastnictví náboženskýho bosse adventistů 7. dne. Dobrá kombinace :-)
vpe
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka