Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 5. 2020 09:08

@Lafayette16:
A jsi u Sberbank nový klient a používáš tedy jejich nové IB existující od 1. dubna? Pokud ne, tak staré je možná ok, ale to nové fakt má tolik chyb, že nad tím zůstává rozum stát. Řadu jich už za ty cca 2 měsíce funkčnosti opravili (i já pár reklamací napsal), řada snad ještě opravena bude, ale hlavně v dubnu to byla hrůza. Třeba zobrazení budoucích plateb trvalých příkazů 2x, platby kartou to nezobrazovalo třeba i půl dne od platby vůbec, stejně tak zůstatek po platbě kartou X hodin nesnížen, nemožnost stáhnout měsíční výpis za duben, jehož název je navíc v azbuce atd. Fakt řada online nefunkčních věcí, které jsem u UCB (i přes jejich hrozné IB) fakt nezaznamenal. Sberbank to zkrátka ladí přímo na klientech :D
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 25. 5. 2020 09:42

Tak to už je jasný, proč Sběrbank klienty uplácí 1200 ročně, bo zadarmo by to nikdo nepoužíval...
hopo.hopo
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 5. 2020 10:06

Ano, těch 1234 Kč je cena za testování a hlášení chyb nového Sberbank online, klidně to tak mohli nazvat, když tato akce začala současně s ním :)
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 5. 2020 07:30

Ty vole, teď mi spadla čelist.
Včera kolem 19.hod jsem si posilal prachy z unicredit do RB. Prachy jsem v RB očekával ke konci týdne. A ony tam jsou už teď (úterý 7:30).
Klient ps
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 26. 5. 2020 08:54

Klient PS: nechápu :-)) proč až ke konci týdne? když si peníze posílal říkaš včera.? Unicredit je pomalá,ale to přeháníš :mrgreen:
Naposledy upravil marvy dne 26. 5. 2020 14:15, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 5. 2020 10:24

Kdybys to skusil ve 20:01, prijdou za 2 dny, teda D+2 :-[ . UCB je traga, neni snad horsi banka a to jejich IB/SB facepalm
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dandík 26. 5. 2020 11:44

Dandík
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 26. 5. 2020 12:11

Jsi ve špatném vlákně. Kdybys vyl ve správném, tak bys věděl, že už to šlo
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 26. 5. 2020 14:11

slavo963 píše:Kdybys to skusil ve 20:01, prijdou za 2 dny, teda D+2 :-[ . UCB je traga, neni snad horsi banka a to jejich IB/SB facepalm

Tragicka je,ja ji mel,vim dobre o cem mluvis. Jen sem si rikal posle v pondeli vecer a penize treba az v patek,to snad neni mozne.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 5. 2020 15:44

Rekord 5(6) dní má hellobank. Posláno v pátek po 16:00 z běžného účtu a připsáno ve st na kreditní překvapivě v hellobank.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 26. 5. 2020 16:58

tady se snad bavime o beznem uctu
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 5. 2020 17:52

Dvoj osa německo-francie znovu drtí nejchudší státy EU, vč. nás, máme nejvíce platit na boj proti následkům čínské chřipky nejbohatším státům EU. Variace na migrační kvoty, tntokát již bohužel bez protizávaží dvoj osy, Británie...
https://www.express.co.uk/news/world/12 ... xqQVJkjUwo
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod mbodlak73 31. 5. 2020 13:41

vpe píše:Frančízy jsou na pobočkách, callcentra jsou u externích firem a banka sídlí v pronajatým baráku (Filadelfie v BB centru) ve vlastnictví náboženskýho bosse adventistů 7. dne. Dobrá kombinace :-)

Aha, no tak to ale vysvětluje poměrně dost z mých zkušeností 8-D
mbodlak73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pospa874 31. 5. 2020 13:52

Jaké máte zkušenosti s reklamací? Stalo už se někomu, že Vám byl naúčtován detební úrok a sankční úrok z nepovoleného debetu kvůli jejich super rychlým systémům? Vložil jsem peníze do bankomatu, v mobilní aplikaci to vypadalo jako připsané, ale bylo to přidané jen do disponibilního zůstatku a zaúčtováno až asi další den. Dostal jsem se na 1 den do nepovoleného debetu ve výši ~30 tisíc Kč. Debetní úrok 18% p.a., sankční úrok 28% p.a. takže z té částky v debetu za 1 den stržena částka za 46% p.a. Obrátit se na reklamační oddělení? Nějaké nápady? Ty peníze byly celou dobu v jejich bankomatu, tak mi to moc fér nepřijde nebo mě neměla aplikace na příkaz k úhradě pustit.
Naposledy upravil Pospa874 dne 1. 6. 2020 10:37, celkově upraveno 1
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Surik4t4 31. 5. 2020 16:03

Reklamaci jsem u nich neřešil, ale jsou to šmejdi. Vkladomat Airbank i Raiffeisenbank připisuje peníze okamžitě na účet a jsou opravdu k dispozici. Tím připočítàvánim vkladu u Unikretén bank, až druhý den mě taky pěkně štvou.
Surik4t4
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka