J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hugomuz 7. 8. 2010 16:05

Hele, zaznamenali jste někdo novej produkt od J&T? Jmenuje se to strukturovaný vklad, patří to pod clear deal, ale mně to teda uplně clear není. Myslíte, že se to může vyplatit? Tady je link na jejich stránky: http://www.cleardeal.cz/vklad.php. Díky!
hugomuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 7. 8. 2010 23:49

hugomuz píše:Hele, zaznamenali jste někdo novej produkt od J&T? Jmenuje se to strukturovaný vklad, patří to pod clear deal, ale mně to teda uplně clear není. Myslíte, že se to může vyplatit? Tady je link na jejich stránky: http://www.cleardeal.cz/vklad.php. Díky!


a co ti neni jasny?

to, jestli se to vyplati, se dozvis v den splatnosti ;-)
proste cast pevnyho vynosu hodej do opci na meny. a pokud to vyjde, inkasujes zisk.
ze zkusenosti si myslim, ze z toho nic moc nebude. neznam takovej strukturovanej vklad, kterej by kdy prinesl nejakej nadvynos.

aby nabidli zajimavy parametry, musej vetsinou koupit levny opce. nebo jinak receno, pravdepodobnost uplatneni opce v den splatnosti je zrejme mala, tedy i pravdepodobnost nadvynosu :D
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hugomuz 8. 8. 2010 18:45

saabik píše:
hugomuz píše:Hele, zaznamenali jste někdo novej produkt od J&T? Jmenuje se to strukturovaný vklad, patří to pod clear deal, ale mně to teda uplně clear není. Myslíte, že se to může vyplatit? Tady je link na jejich stránky: http://www.cleardeal.cz/vklad.php. Díky!


a co ti neni jasny?

to, jestli se to vyplati, se dozvis v den splatnosti ;-)
proste cast pevnyho vynosu hodej do opci na meny. a pokud to vyjde, inkasujes zisk.
ze zkusenosti si myslim, ze z toho nic moc nebude. neznam takovej strukturovanej vklad, kterej by kdy prinesl nejakej nadvynos.

aby nabidli zajimavy parametry, musej vetsinou koupit levny opce. nebo jinak receno, pravdepodobnost uplatneni opce v den splatnosti je zrejme mala, tedy i pravdepodobnost nadvynosu :D


Takže si myslíš, že je poměrně pravděpodobný, že se víc vyplatí strčit prachy na ten jejich termíňák, kde mám za dva roky jistý úročení 4% p.a.?
hugomuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 8. 8. 2010 20:06

hugomuz píše:
saabik píše:
hugomuz píše:Hele, zaznamenali jste někdo novej produkt od J&T? Jmenuje se to strukturovaný vklad, patří to pod clear deal, ale mně to teda uplně clear není. Myslíte, že se to může vyplatit? Tady je link na jejich stránky: http://www.cleardeal.cz/vklad.php. Díky!


a co ti neni jasny?

to, jestli se to vyplati, se dozvis v den splatnosti ;-)
proste cast pevnyho vynosu hodej do opci na meny. a pokud to vyjde, inkasujes zisk.
ze zkusenosti si myslim, ze z toho nic moc nebude. neznam takovej strukturovanej vklad, kterej by kdy prinesl nejakej nadvynos.

aby nabidli zajimavy parametry, musej vetsinou koupit levny opce. nebo jinak receno, pravdepodobnost uplatneni opce v den splatnosti je zrejme mala, tedy i pravdepodobnost nadvynosu :D


Takže si myslíš, že je poměrně pravděpodobný, že se víc vyplatí strčit prachy na ten jejich termíňák, kde mám za dva roky jistý úročení 4% p.a.?



no jak myslis. pokud mas dost penez, klidne to rozhod na oboji. kazdopadne 4 % p.a. na dva roky pri dnesnich sazbach je podle me docela dobry.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 10. 8. 2010 02:59

4% na rok bylo dobry,
4% na 2 roky - to nevim...

To se da udelat s trochou risku za mesic na akciich/kurzech. 70% zisk za par mesicu? :-D
Přílohy
Apple.jpg
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 10. 8. 2010 18:49

vpe píše:4% na rok bylo dobry,
4% na 2 roky - to nevim...

To se da udelat s trochou risku za mesic na akciich/kurzech. 70% zisk za par mesicu? :-D


1) jsou to 4 % p.a. na dva roky
2) srovnavat terminovanej vklad se spekulaci na menu nebo akcii je jako provadet intimni styk hyzdemi k sobe... ;-)
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hugomuz 11. 8. 2010 16:53

He, dobrý přirovnání :-D
jako kdyby to bylo tak jednoduchý, vydělat, asi by termíňáky ani neexistovaly, ne? Finance nejsou můj obor, na druhou stranu nechci mít prachy zašitý doma v matraci. Jenže moc riskovat taky ne. Líbil se mi ten strukturovanej vklad, že by to byl takovej adrenalin s nohama v teple. Navíc J&T na mě dělaj dojem investičních profesionálů, jakože nežijou především z poplatků, ale uměj i vydělat pro klienty prachy.

Krom toho, že mají 4% p.a., tak vklad zhodnocují efektivně, ne?

No, rozhodit to na oba produkty je taky cesta, na druhou stranu když dám všecko do jedný banku, mám pořád vklad pojištěnej jen do výše 50 000 euro, ne?
hugomuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 11. 8. 2010 17:33

Ano, a na 100K od ledna.

1) 4% mají tisíce lidí na 1 rok, stačilo se probudit včas
2) 4% na 2 roky je ...., to pochopíš za ty 2 roky...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hugomuz 12. 8. 2010 09:57

vpe píše:Ano, a na 100K od ledna.

1) 4% mají tisíce lidí na 1 rok, stačilo se probudit včas
2) 4% na 2 roky je ...., to pochopíš za ty 2 roky...


Ale J&T mají zhodnocení 4% p.a., to znamená 4% za každej rok vkladu. Navíc mají zhodnocení efektivní, což znamená, že druhej rok ti neúročí jen původní vklad, ale částku navýšenou o úrok za první rok.
hugomuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 17. 8. 2010 18:52

1) hovoril jsem o 1R vkladu pred cervencem 2010 (nez uroky klesly o o,5%p.a.), udelat 2 vklady na 1 rok = 2 poukazy a kde je ted efektivni zhodnoceni (pri 4%p.a. a 2 poukazech)?

ze se uroky kredituji pri 2a5R kazdy rok - posli cislo bodu VOP, kde je to uvedene... O tom jsem nevedel. i tak to dela "jen" 1360 Kc/druhy rok navic, coz oproti 0,5% zhorseni v cervenci (-5000 rsp.cisteho -4250Kc pri 1M) moc velkou roli asi nezahraje - co myslis..

ps: lze ocekavat, ze uroky v horizontu 2 let stoupnou :kuk:
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kastelan73 25. 8. 2010 21:22

vpe píše:Zvlaste, kdyz je bezny vstup na golf letos zdarma i bez Vip karty (asi se bali, ze by nikdo neprisel), takze co ty ziskas s kartou navic, vstup do JT stanu k obcerstveni a zaparkovani... Copak asi vymysli hlavy pomazane priste ... (ze by vylet do Emiratu nebo kde to maji pobocku?) Skoda ze tam vevlastni nejaky hotel, to by bylo lepsi .-)


Jenže když chceš jinde vstup zadáčo, tak musíš vyplnit registraci a oni si pak můžou s tvýma údajema dělat co chtějí... Já jsem o víkendu v čeladné byl a bylo to fajn - pití jídlo k dispozici celý den, dokonce i teplý, fajn hostesky, na večírek přišel i jimenez... Mně je to prostě příjemný, když mi banka dává takhle najevo, že o mě stojí. Jasně že u nich nejsem kvůli tomuhle, ale je příjemný se trochu přiživit na standartech péče o klienta v privátní bance ;-)
kastelan73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 26. 8. 2010 12:02

jidlo piti o tom zadna (ale to mas i kdekoliv jinde, novinari a obchodnici by mohli vypravet), ja to myslel tak, ze kdyby nabidli horsi urok jak jinde, tak tento argument by te uz asi nepresvedcil

...a pristi rok prijede Woods (jestli nasetri 3 mega USD, ale pry se to vyplati).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kastelan73 31. 8. 2010 00:34

no tak to je jasný, klientem banky je člověk určitě primárně kvůli produktům, ne kvůli bonusům. Bonusy vnímám jako třešničku na dortu. A bonusy J&T mi dělají radost (samozřejmě především v kombinaci se stále bezkonkurenčním úročením mých peněz ;-). Takže suma sumárum, J&T mají dobré produkty a k tomu jim stojí za to o mě pečovat bonusama, i když v jejich kontextu jsem dost malá ryba. Velmi příjemné! (Doufám, že se jim nestane to, co Woodsovi!)
kastelan73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hugomuz 31. 8. 2010 17:24

vpe píše:1) hovoril jsem o 1R vkladu pred cervencem 2010 (nez uroky klesly o o,5%p.a.), udelat 2 vklady na 1 rok = 2 poukazy a kde je ted efektivni zhodnoceni (pri 4%p.a. a 2 poukazech)?

ze se uroky kredituji pri 2a5R kazdy rok - posli cislo bodu VOP, kde je to uvedene... O tom jsem nevedel. i tak to dela "jen" 1360 Kc/druhy rok navic, coz oproti 0,5% zhorseni v cervenci (-5000 rsp.cisteho -4250Kc pri 1M) moc velkou roli asi nezahraje - co myslis..

ps: lze ocekavat, ze uroky v horizontu 2 let stoupnou :kuk:


Uf, zpět z dovolené a za chvíli jsou Vánoce...
je to bod 7.3. VOP. Není to druhý rok u 1M 1600 navrch? (Proti 5000 původního zhodnocení je to pořád málo - navíc i původní zhodnocení bylo roční, ale na nic lepšího jsem nepřišel... Asi tam půlmega aspoň na rok dám a budu doufat, že pak úroky stoupnou, jak říkáš. Nic lepšího jsem nevymyslel...
hugomuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 31. 8. 2010 19:59

kastelan73 píše:no tak to je jasný, klientem banky je člověk určitě primárně kvůli produktům, ne kvůli bonusům. Bonusy vnímám jako třešničku na dortu. A bonusy J&T mi dělají radost (samozřejmě především v kombinaci se stále bezkonkurenčním úročením mých peněz ;-). Takže suma sumárum, J&T mají dobré produkty a k tomu jim stojí za to o mě pečovat bonusama, i když v jejich kontextu jsem dost malá ryba. Velmi příjemné! (Doufám, že se jim nestane to, co Woodsovi!)


muzu se zeptat o jak "malou rybu" se jedna?

a dovolim si polozit jeste jednu otazku. vite proc dokazou nabidnout aktualne tak zajimavej urok?
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků