J&T banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kajman71 9. 4. 2020 19:07

Prevod z Trinity uz je na ceste do JT...tak snad to zalozi v utery 14.
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 4. 2020 19:08

Žeby to byl úplně nefér přístup mi nepřijde - prakticky banka ještě umožní termínovaný vklad s původní sazbou ještě 14. února... Ve srovnání s Creditas, Trinity, Sberbank CZ a pod. :hm

Já si zakládal už v pondělí 2 letý za 2,40 % p.a. a přemýělím, jestli ještě nestáhnu nějaký zůstatek ze Sberbank CZ, kde mám pochybnosti, že těch nynějších 1,70 % p.a. (pro "staré" vklady) vydrží déle, než do 1. července (počítám, že nejpozději ke konci měsíce vydají upravený úrokový lístek).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Fox21 9. 4. 2020 19:31

fremantle
Jsem na tom podobně. Převáděl jsi už z SB do JT a bylo to do druhého dne bez problémů ?
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 9. 4. 2020 19:46

No, já bych si tak jistý nebyl, že Vy, co ted rychle tam sypete peníze, tedy, že tam budou v úterý 14.4., že bude ve stejný den ten TV založen se starým úrokem. Moje zkušenosti jsou jiné..moje poslední 2 TV, ten poslední před 14 dny byl fyzicky založen, až následující den po přistání peněz na jejich účtu. Tak si nejsem moc jist, že budou toho 14.4. chvátat a zakládat ještě v ten den.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 4. 2020 20:00

Fox21 píše:Převáděl jsi už z SB do JT a bylo to do druhého dne bez problémů ?

Ano, bylo to již týž den (Sberbank CZ odesílá platby v režimu D+0 do 12:00 hod.)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Fox21 9. 4. 2020 20:07

ski1961 píše:No, já bych si tak jistý nebyl, že Vy, co ted rychle tam sypete peníze, tedy, že tam budou v úterý 14.4., že bude ve stejný den ten TV založen se starým úrokem. Moje zkušenosti jsou jiné..moje poslední 2 TV, ten poslední před 14 dny byl fyzicky založen, až následující den po přistání peněz na jejich účtu. Tak si nejsem moc jist, že budou toho 14.4. chvátat a zakládat ještě v ten den.


To jsi ale posílal na sběrný účet ? Zakládal jsem z běžného účtu a to proběhne v podstatě ihned.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ski1961 9. 4. 2020 20:35

@Fox21
ano, bylo to na sběrný účet..
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajman71 9. 4. 2020 21:22

Pokud jsem posilal na sberny ucet tak vklad byl vytvoren az druhy den...kdyztak jim zavolam a popozenu...penize by tam dnes uz mit meli, protoze jsem z trinity posilal jeste na Monetu a tam uz to je...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 9. 4. 2020 23:04

V úterý pošlu z Trinity a částka musí být odpoledne v J&T na běžném účtu a ihned založím TV, ne ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fox21 10. 4. 2020 05:26

Ano, pokud to tam v úterý budeš mít, tak můžeš založit ihned.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod protektor1 10. 4. 2020 06:58

Jakmile Vám peníze dorazí na BÚ u JT, tak se založení TV neotálejte. Stalo se mi, že jsem zakládal někdy v pátek po 16:00 a TV založili až od pondělí... Při zakládání to na některé obrazovce píše od jakého data to zakládají, je potřeba to číst...
protektor1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 10. 4. 2020 07:35

Trinity odesílá platbu ale D+1 ne ?
Má a je funkční mobilní verze bankovnictví CD J&T ?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fox21 10. 4. 2020 07:48

protektor1
To je velmi pravděpodobné, že to později odpoledne už nefunguje ihned, stejně jako zadaná platba do jiné banky až druhý den. Dobrá poznámka, díky.

redhaven
Oficiálně ano, ale určitě to nenechávej na úterý. To už to nemusí klapnout. Zadej převod v pondělí.
Web na telefonu bez problémů.
Fox21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 10. 4. 2020 07:50

Pondělí je svátek.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fox21 10. 4. 2020 07:59

To nevadí, ale funguje to mnohem lépe, než když to zadáš až v pracovní den ráno a pak ti to v klidu do druhé banky přijde až další den. U Trinity běžný stav, když to nezadáš hodně brzo ráno. A po těch 4 dnech volna bych na to vůbec nespoléhal.
Fox21
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků