FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod servpack 12. 12. 2019 20:50

Dali. Inkaso, SEPA inkaso i SIPO.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 12. 12. 2019 22:47

On se ale @yndezit ptal na příkaz k inkasu (ten už dnes moc bank pro účty fyz. osob nenabízí), ty odpovídáš různými variantami svolení k inkasu (které naopak nabízí snad každá banka), no a to je přesně opačná účetní operace :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod suram 13. 12. 2019 03:46

Příkaz k inkasu uměla pro běžné účty snad jen mBank kdysi dávno ve starém IB ne?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 12. 2019 05:10

Přesně tak. Příkaz k inkasu u bezplatného účtu u nás umí asi fakt jen Fio.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 12. 2019 14:54

RB to také zrušila s novým IB
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 12. 2019 18:41

Ještě příkaz k inkasu (trvalý, lze využít i jednorázově) snad stále umí ING bank z ING konta jako trvalý příkaz ke spoření nebo jak to nazývají, ne? Ale to jsme OT.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Pezos 14. 12. 2019 10:54

Pod stromeček nový ceník:
  • prioritní europlatba za 29 Kč
  • Visa/MC Gold za 150 Kč/měsíc
  • ruší se omezení na 10 výběru z vlastních bankomatů za měsíc
Podle ceníku platí od pondělí, ale podle zprávy v IB již od neděle.
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 14. 12. 2019 12:23

Tak to dává kocour k BÚ Visa DK zadara.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod yndezit 14. 12. 2019 13:06

yndezit píše:Ještě dotaz, nová apka má umět trvalé příkazy, co příkaz k inkasu (když si chci stáhnout peníze od někoho), ten tam nedali?

Co si člověk nezjistí sám, to nemá :)
Inkasovat to neumí, jen pravidelná svolení k inkasu, dobití operátorů, a avizaci velkého výběru hotovosti. Alternativou může být vygenerování qr kódu aby vám někdo zaplatil, to apka umí, ale pořád pak musíte dotyčného zbytečně otravovat s tím kódem.

Další chyba je, i když si nastavím v apce češtinu, na anglickém androidu to pořád mluví anglicky.

Třetí megaopruz byl to zprovoznit na rootnutém telefonu. Je potřeba vypnout Developers options, a maskovat rootnutí.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jantars 14. 12. 2019 15:02

Si děláš srandu ne? Stěžovat si že ti nejde bankovictví s rootem........tolika možností jak dnes přijít o peníze a ještě tomu jít naproti.....
Jantars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 14. 12. 2019 16:10

Zbytečné strachy paranoika. Rootem převezme nadvládu nad telefonem pouze zkušený uživatel.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jantars 14. 12. 2019 16:50

Jsme v čase předvánočním, no flame takže dále no comment.
Jantars
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 14. 12. 2019 17:08

yndezit píše:
yndezit píše:Třetí megaopruz byl to zprovoznit na rootnutém telefonu. Je potřeba vypnout Developers options, a maskovat rootnutí.

Můžu se zeptat, jak jsi to zprovoznil? Developers options mám vypnuté. Fio doplněné v Magisk hide a stejně nejede... Díky.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 14. 12. 2019 18:23

Nevím úplně přesně, ale změnil jsem i název Magisku (fce repack v Settings), odinstaloval všechno zbytné (SuperSU a další detektory rootu). A pak odinstalovat novou Fio apku a znovu ji instalovat, v Magisk hide ji znovu zaškrtnout , a pak se rozjela.
Ovšem proti staré aplikaci jsou tam pro mne jen trochu lepší přehledy účtů, takže k ničemu.
yndezit
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry666 15. 12. 2019 01:27

OK, díky.
jerry666
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků