FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 5. 2020 19:28

Google Pay stále funguje normálně.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto, Curve, Expobank, Equa bank, Revolut, TransferWise, WorldRemit, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 2. 5. 2020 18:52

Není to jen FIO, já mám stejnou zkušenost i s Hello KK. Každá čtvrtá,pátá bezkontaktní platba se nepovede a musím "zasunout" ;-)
stepano
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 2. 5. 2020 19:44

Hodně bych si přál platit s takovou kartou, ta by rychle šla.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Obyvatel 3. 5. 2020 10:15

Až doposud jsem byl s Fio spokojen, Internetbanking mají asi nejlepší. Tímhle se to ale opravdu stává nepoužitelné. Včera opět po třetí platbě (celkem cca 300 Kč) zase PIN.
Obyvatel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pezos 3. 5. 2020 10:17

V době "plaťte bezpečně, plaťte bezkontaktně" si lepší reklamu udělat nemohli 8-S
Pezos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yndezit 3. 5. 2020 10:29

Pořiďte si Curve a pod ni dejte fio debetku.
yndezit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 5. 2020 11:21

Já třeba nevidím důvod platit debetkou vůbec :-)
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 3. 5. 2020 11:24

Nutnost častého zasouvání karty/zadávání PIN vyřeší Curve (u všech karet/bank), nebo platební nálepka (u bank, které ji vydávají, tak to lze vyřešit třeba u výše zmíněné Hello bank), nebo mobilní platba Apple/Google pay (u podporovaných bank na telefonech s NFC).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2020 08:47

Vypadá to na nefunkční IB FIO. Zkoušeno na Chromium na Windows a i na Opeře mini na Androidu.
Přílohy
Fio.png
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod xls 11. 5. 2020 09:01

Ráno jsem zadával pár plateb a normálně to chodilo.

Všiml jsem si, že "vylepšili" pojištění. Kromě drobného zdražení a změny rozsahu vidim jako hlavní změnu zkrácení doby pojištění na 1 cestu ze 180 na 90, tj. výrazné zhoršení.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2020 09:05

To zkrácení je už déle, odhaduji tak půlrok. A bývalo to až 180 dní, nejvíce ze všech karet u nás.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod milanBrno 11. 5. 2020 10:29

A hlavne o tom informovali (rozesilali email a zpravu v bankovnictvi)
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 5. 2020 10:32

IB už funguje
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Gordon_F 11. 5. 2020 12:29

Funguje, ale podivně. Notifikacím z mailu trvá cca hodinu než se projeví i v IB. Včetně převodu mezi vlastními účty.
Gordon_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 11. 5. 2020 12:34

Ano, notifikace o prijmu na ucet prisla, ale v IB nebo mobil. bank. se dana castka nezobrazuje

Posledni dobou maji banky nejake divne problemy.
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka