Komerční banka

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 16. 5. 2019 10:26

Nemáte někdo kontakt (email) na někoho výše postaveného v KB? Někoho nad ředitelem pobočky..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 10:39

můj osobní bankéř má e-mail

jmeno_prijmeni@kb.cz; takze mrkni do obchodního restříku, tam máš různé členy dozorčí rady, představenstvo a podobně a můžeš zkoušet :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 5. 2019 13:34

Moc to přebijet právě vůbec nejde , tam pošleš víc i třeba vo korunu a vůbec se to na business kartičce nepripise, musíš tam volat ať to manuálně pošlou zpátky na účet a zbytek pripisou na kartu, hroznej systém.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 16. 5. 2019 13:40

To je asi podobne jako u CEZ karty, vzdyt ESSOX patri take pod KB ne?
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2019 13:53

tulum píše:Díky za info a dají se kreditní karty od KB přebíjet? Poradíš či poradíte ještě někdo prosím?
Budu cílil na tu jejich Lady či A kreditku.

Ne, určitě nedají, alespoň z účtu KB to nejde. Šlo mi ale utratit celý limit po zaúčtování splatit a znovu utratit.

Pozor, pro bezplatné vedení se nepočítá obrat na CK (a asi i jiné on-line platby)! Bonusy z toho sice jsou, ale pro bezplatné vedení je potřeba nakoupit v obchodě. Prý (nemám ověřeno) se bonus sčítá na A i Lady kartu dohromady, nemá smysl tak mít obě.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 16. 5. 2019 21:08

Díky Patriku a rovněž audiobullys za velice užitečné informace!
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 3. 6. 2019 17:56

po 14 dnech si dovolim otevřít kb thread, pls mate někdo zkusenosti zda při vypovedi u kb, davaji nejakou rete nabidku u placenych účtů? díky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zedna1 3. 6. 2019 20:09

Zrovna tento tyden mam cerstvou informaci od znameho, ktery mel jiz z drivejska retenci na 3 roky, a tato nabidka uz mela koncit, ze mu uz nechteli dat dalsi prodlouzeni, ale kdyz se ozval a rekl, ze tedy zrejme pujde jinam, kde je to bez poplatku, tak mu nakonec dali dalsi retencni nabidku na 3 varianty uctu (odstupnovane dle poplatku), pricemz ta nejnizsi nabidka byla opet zdarma.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 3. 6. 2019 21:42

chapu jen aby ta nejnizsi nabídka nebyla shodou okolnosti typ nulového ucto co kb nyní klasika ma.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 6. 2019 07:54

účet plus, jde bez poplatku bez problémů
účet gold, jde bez poplatku když je k tomu trochu přitlačíte (třeba k hypo ho dostat není problém vůbec)
TOP Nabídka už bez poplatku je, ne? :-)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 25. 7. 2019 21:48

Koukal jsem, že TOP nabídka je už i na hypotéku nad 5 Mio, nejen na investice apod.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 7. 2019 05:01

U TOP stačí obrat.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubocz 29. 7. 2019 22:31

Jojo, já vím, ale z mého pohledu je tam nově ta hypotéka
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 9. 8. 2019 18:07

Čerstvě založený KB účet TOP Nabídka.

Včera jsem neměl zřejmě chybou zpřístupněno IB a končil jsem na MůjProfil, což bylo opraveno.

Dnes zkouším provést platbu a narážím na:
1) Limit subjektu - 50 tis. Kč - nechá mne ho to zvednout 23.8, nebo přes helpdesk za poplatek, netuším proč je nastaven takto nízko (ve smlouvě ho nemám)
2) Neidentifikovatelný limit - 49.999 Kč neprochází (ani podpora neví čím to je)

Limit uživatele mám dle IB neomezený.

Na "helpdesku" KB mi zejména k problému č. 2 opakovala slečna, že má pouze omezený přístup a jsem odkázán na svého bankovního poradce, který má "větší přístup" a ví nejlépe co tam nastavil. Ten pracuje Po-Pá na pobočce. :roll:

Docela frustrující se takhle nechat odstavit na víkend. :tleskani Naštěstí to není můj hlavní účet a tudíž na to nespěchám.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 8. 2019 17:26

zalozil jsem si kdysi kb, protoze jsem potreboval proplacet seky z usa a jian banka co by to umela nemela ucet zdarma, mozna ani dneska nema, ale to je nepodstatne, chci tam tedka ucet zrusit, ale mam tam 0,12k, no platba stoji 6kc, jak ho zrusit a nebyt v minusu

vazne se ptam, cekam mega ***** a poplatky ze strany banky, pritom bych ji rad 0,12kc venoval, prochoze chapu, ze 500 a hrozny konverzni kurz jim za proplaceni seku nemuze stacit

Zaroven mam trochu moralni problem platit jim cokoliv za zruseni uctu,

Nejde si treba vybrat 0,12kc zdarma na pokladne? :D
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků