ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 23. 6. 2020 10:21

Jo.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 24. 6. 2020 16:06

ty se s tim vyplacenim bonusu pekne se...rou.Na co cekaji,
opravdu az na ten 30 den.,Asi jim zavolam at uz dopredu pomalu sepisuji reklamaci.-)

-- 24. 6. 2020 17:53 --

MirekM. píše:Dorazila mně DK - na přední straně potisk na stojato jako u KK HB - obrázek, znaky ČSOB, VISA a bezkontaktních plateb. Všechny ostatní údaje na zadní straně jako u Curve karty


To mam take,jde o olympijskou specialni edici Tokyo 2020,ktera je stejne odlozena-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 26. 6. 2020 07:41

Pořídil jsem dodatkovou kartu ke KK typu MC a rodinný příslušník s ní má problémy na některých terminálech při bezkontaktní platbě - terminál se tváří, jako by se žádná karta k němu nepřikládala - žádné pípnutí či hláška, čipem pak následně zaplatí bez problémů.
Zkušenosti? Požádat o výměnu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 26. 6. 2020 07:50

Jo, zjevně vadná.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec


Odeslat příspěvekod PULPANM 30. 6. 2020 09:00

ČSOOB-palec nahoru jak zvýšili limity a působnost cestovního pojištění od 1/7
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 30. 6. 2020 09:59

Hlavně pojištění spoluúčasti při zapůjčení auta potěšilo. 10k není moc, ale aspoň něco. Doteď jsem na to musel mít poměrně drahý icarhireinsurance.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 6. 2020 10:48

Zvýšíme limit léčebných výloh z 10 000 000 Kč na 100 000 000 Kč

Zvýšíme limit u pojištění stornopoplatků z 35 000 Kč na 50 000 Kč / osoba a zároveň snížíme spoluúčast z 20 % na 10 %

Sloučíme pojištění odpovědnosti za újmu na zdraví s újmou na majetku a zvýšíme limit ze 2 000 000 Kč na 20 000 000 Kč

Přidáme pojištění odpovědnosti za poškození elektroniky až do 10 000 Kč

Přidáme pojištění spoluúčasti na zapůjčené věci s limitem 10 000 Kč, budete tak mít krytou i spoluúčast při případné škodě na zapůjčeném autě
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 30. 6. 2020 11:55

Ano, takovéhle vylepšení potěší. Z praktického hlediska bych viděl spíš problém ve výlukách než v limitech.

Jinak teď v dubnu jsem dostal v Thajsku zánět středního ucha, tak jsem se rozhodl zavolat na jejich asistenci, jestli něco navrhnou. Ochotně si to sepsali, ale potvrdili mi, že jsem z jejich hlediska mimo civilizaci a v podstatě si musím poradit sám, oni proplatí náklady. Doktor na místě žádný, jet taxíkem 40 min. do města se mi vzhledem k zátarasům a všeobecné hysterii taky moc nechtělo, nakonec to naštěstí skončilo místní lékárnou a kapkami za 25,- Kč. Nedej bože, abych potřeboval nějakou složitější lékařskou pomoc.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2020 13:22

Tak to je spíš problém Thajska než toho pojištění, nebo mi něco uniká? Jinak mi tam stále chybí zrušený let, nejen zpožděný.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 30. 6. 2020 17:24

Tak to je podnik tahle banka, nejsou schopni
dodrzet podminky pripsani bonusu,tak ze sem reklamoval
a jakmile dojde bonus,sepisuji vypoved.Jeste sem volal vcas
a infolajna jasne,bonus pripisujeme automaticky,samozrejme ze bonus nedosel.-) Velka banka a takove jednani haha
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 6. 2020 18:09

Podívej se i do jiných vláken fóra (třeba mBank) a dojde ti, že o bonus/odměnu se musíš často připomínat i u jiných bank, nic divného. Zvlášť v dnešní korona době. Tak nedělej hned uraženého, to bys musel vypovědět účty všech bank :D
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 30. 6. 2020 21:38

simte jo jasne korona ,ale zas tolik bych se csob nezastaval-))
ano ne ze sem delal blazu,ale proste cekal sem ze to dodrzi-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 7. 2020 07:56

xls píše:Jinak teď v dubnu jsem dostal v Thajsku zánět středního ucha, tak jsem se rozhodl zavolat na jejich asistenci, jestli něco navrhnou. Ochotně si to sepsali, ale potvrdili mi, že jsem z jejich hlediska mimo civilizaci a v podstatě si musím poradit sám, oni proplatí náklady. Doktor na místě žádný, jet taxíkem 40 min. do města se mi vzhledem k zátarasům a všeobecné hysterii taky moc nechtělo, nakonec to naštěstí skončilo místní lékárnou a kapkami za 25,- Kč. Nedej bože, abych potřeboval nějakou složitější lékařskou pomoc.

Ale ty kapky bych si nechal proplatit :).

Bohužel neexistuje na světě pojištění, kde ti garantují, že se o tebe postarají, to může mít tak maximálně US Prezident se svojí létající nemocnicí :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků