ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fffff 20. 11. 2020 19:39

No klasická pojišťovácká sviňárna, pokud nevypovíš včas pojistku, tak budeš muset po roce začít platit pojistné.
fffff
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrholecR 20. 11. 2020 20:57

Pojistné se platí měsíčně i ten první rok zdarma s tím, že banka bude automaticky vracet. Píšou, že před koncem období (po 1 roce) dají na výběr, jestli se klient rozhodne pokračovat. Každopádně jsem si radši dal upomínku do mobilu na listopad 2021.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sudowodo 24. 11. 2020 15:18

Chci se zeptat, pokud tedy má někdo zkušenost. Jak fungují u ČSOB předschválené limity, po jaké době se nějaké zobrazí? Účet jsem zakládal v září, vím že u KB je to dost nepředvídatelné (někdo má, někdo ne). Účet jsem začal využívat celkem aktivně.
sudowodo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 24. 11. 2020 16:43

po 3 měsících by se měli začít objevovat, ale je otázka nakolik jsou v téhle době opravdu "předschválené"
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 11. 2020 16:57

Předschválené nebyly nikdy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DrholecR 24. 11. 2020 19:46

Taky bych řekl, že se jedná pouze o reklamní trik.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 11. 2020 01:28

Po 3m a po 6m je hypo.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 11. 2020 08:50

JEN ti banka negarantuje, že to dostaneš
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 11. 2020 08:49

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 11. 2020 10:20

Možná zbytečný spor, protože i když po jarní covid vlně nabízely mnohé aerolinky (aspoň ty evropské) jen vouchery, tak jim pak EU "domluvila" a musely začít nabízet i refundaci voucheru zpět v hotovosti (dle způsobu platby). Takto to bylo u mě (KLM) - v dubnu na žádost vydán voucher s roční platností, v srpnu požádáno o jeho refund a v říjnu zpět vše do poslední Kč na kartě.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 11. 2020 10:52

Mne easyjet a ryan vratili platbu bez problemu, jeden z nich automaticky
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod hhh 28. 11. 2020 11:55

Jen aby teď nenásledovala výpověď smlouvy a zápis na blacklist?
hhh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 28. 11. 2020 12:20

Já souhlasil se 120% voucherem, u kterého je ale platnost 3 roky. To považuju za vcelku rozumné řešení než jít do nějaké bitvy. Když nabídnou ale 6měsíční platnost, tak se nedá nic dělat, to je nepoužitelné.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod fc70 28. 11. 2020 16:17

minarjo píše:Možná zbytečný spor, protože i když po jarní covid vlně nabízely mnohé aerolinky (aspoň ty evropské) jen vouchery, tak jim pak EU "domluvila" a musely začít nabízet i refundaci voucheru zpět v hotovosti (dle způsobu platby).
Aerolinky nakonec měly tu povinnost, ale většina zkrátka neměla peníze na to, aby vše vyplatila a tyhle požadavky všelijak zdržovaly a natahovaly, tj. spolehnout se na vrácení peněz aerolinkou riskovalo, že ona to zkrátka nenabízí, nedělá, nezaplatí, popř. mezitím zkrachuje, a přitom uběhnou lhůty na reklamaci u banky. Taky byla nějaká doba, kdy to od EU nebylo 100% jisté.

Ano, zákazník pro chargeback musí demonstrovat snahu věc vyřešit s obchodníkem, ale když se obchodník (v daném momentu) k vracení nemá, není na co čekat.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 11. 2020 02:34

dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků