ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 7. 12. 2020 16:52

Levné bývá jen to, co je právě ve slevě. Ale tak je to všude, člověk musí sledovat letáky.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qwertz375 12. 12. 2020 11:13

ČSOB měla údajně (opět) problém s platebními kartami:
https://www.penize.cz/platebni-karty/42 ... t-problemy

Některým se nedařilo zaplatit ani cizími kartami na platební bráně ČSOB.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 12. 2020 11:23

asi nejen ČSOB, volal jsem včera večer na infolinku RB a hned na úvod se ozvalo, že se omlouvají a řeší problém s nefunkčností platebních karet.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod qwertz375 12. 12. 2020 11:26

Řešil jsem s RB stejný problém. Nefungovala autorizace platby na platební bráně ČSOB.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 12. 2020 19:30

Hledam to marne, bude mit CSOB take nejaky ten ePIN pro platby na internetu debetkou Visa / MC kreditkou nebo ne? :)
Pripadne bude nutna instalace appky pro ziskani smart klice, kde to zminuje zde
https://www.csob.cz/portal/-/n201208b?r ... tal%2Flide
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod mimous 16. 12. 2020 20:37

sudowodo píše:Chci se zeptat, pokud tedy má někdo zkušenost. Jak fungují u ČSOB předschválené limity, po jaké době se nějaké zobrazí? Účet jsem zakládal v září, vím že u KB je to dost nepředvídatelné (někdo má, někdo ne). Účet jsem začal využívat celkem aktivně.

drkarel píše:Předschválené nebyly nikdy.

ROlda78 píše:JEN ti banka negarantuje, že to dostaneš

Funguje to zvláštně. Dřív mi tam lítaly částky pro hypotéku do nesmyslných částek.
V červnu jsem řešil úvěr v situaci, kdy jsem neměl doložitelné příjmy - první rok na živnosťáku.
Při první návštěvě pobočky mi juniorní kluk tvrdil, že mám smůlu.
O dva týdny později jeho kolegyně řekla - "Vždyť vy tady máte předschválené limity na základě obratu!"
Nakonec to šlo úplně bez problémů, jen teda úrok nic moc proti tomu, co zrovna inzerovali jako "již od", ale bez jakékoliv úvěrové historie...asi nic lepšího nešlo.
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Návštěvník

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 12. 2020 14:55

Ústav má dnes nějaký výpadek ?
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 12. 2020 14:55

Ústav má dnes nějaký výpadek převodů ?
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 12. 2020 06:11

Ano, výpadek. Eshopy co využívají platební tlačítko ČSOB (převod e-shopu v reálném čase) jako jednu z forem platby rovněž informovaly, že kvůli problémům na straně banky to není dočasně dostupné.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 12. 2020 19:56

mimous píše:"Vždyť vy tady máte předschválené limity na základě obratu!"
Nakonec to šlo úplně bez problémů, jen teda úrok nic moc proti tomu, co zrovna inzerovali jako "již od", ale bez jakékoliv úvěrové historie...asi nic lepšího nešlo.

kolik teda meli to slavne rpsn? Ja driv takto vyuzil nenavidenou mBank a ta dala na tu dobu rpsn 5,1% coz bylo ok jen na zaklade obratu. Jina banka umela treba rpsn 4,8% ale zase s vopruzem. KK mi dala CSOB bez niceho jsem se divil, stacilo jen nadiktovat udaje, pani nabouchala a to jsem necekal.
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 1. 2021 22:41

Používá někdo k Premium kreditce kartu dodatkovou? Je opravdu zcela zdarma nebo, jako Mastercard standard ovlivněna nákupem nad 3 tisíce?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 6. 1. 2021 23:20

Jo, dal jsem ji jako nálepku manželce. Neplatí se nic.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 7. 1. 2021 11:44

Manželka má dodatkovou kartu k mé kreditce MC Elite, ale je to obyčejná MC a je úplně zdarma.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 1. 2021 10:15

Dnes opět v tomto Ústavu prakticky nefunguje celý web, načítá se až minutu nebo taky vůbec. :D

Prosím jak lze přesně fyzicky uplatnit ty jejich body ze Světa odměn při nákupu přes kartu u jejich partnerů ?
Na webu mají spoustu zbytečných žv.stů, ale přesný postup uplatnění bodů při placení kartou na netu nikde. :D
redhaven
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 11. 1. 2021 10:39

Těžko něco radit..
Svět odměn funguje: https://svetodmen.csob.cz/jak-to-funguje
Body se neuplatňují při platbě kartou, ale za body nakoupíš voucher https://svetodmen.csob.cz/seznam-odmen a ten pak zadáš na stránkách partnera.
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka