Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mate59 14. 4. 2021 14:12

Dali mi v Albertu slevu v pátek a sobotu na 53 dnů 5% + slevu 10% na 81 dnů z každého nákupu,max. výše slevy je 500,mimo benzin.Střílí to asi od buka do buka.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 14. 4. 2021 14:33

pekny..ja mam jen 5+2...a to tam moc nechodim
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod DRSG 14. 4. 2021 20:20

hm, zajímavé. V nabídce mám aktuálně 2%, ty jsou standardní. A další je nabídka 5%, ale jen pro prodejnu v Čestlicích. Žena má pro změnu 5% na nákup o tomto víkendu kdekoli. Reklamovat budu zítra.
DRSG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yxcv 14. 4. 2021 22:37

Reklamaci zamítají, lakomci.
yxcv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlrs 15. 4. 2021 06:34

tak ja mam 3% nad 500 snad do konce cervna a pak 5%, pokud by nakup byl v patek nebo sobotu...zajimavy, kolik variant maji udelano
mlrs
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 15. 4. 2021 08:20

já mám v air aktuálně albert 10% + 5% v pátek a sobotu. Evidentně to bude tím, že jsem air kartou v minulém kole bonusu nezaplatil nic. V té době jsem v albertu platil čs kartou, kde jsem měl v tomto minulém kole 10%, ale v air jen 2%...

Takže to evidentně jede podle chování klienta, což vlastně není úplně špatně...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 15. 4. 2021 08:32

Ano, je to personalizované, reklamovat není co.

Já teda ale nenakupoval v Albertu vůbec a mám teď u všech (AB, ČS, UCB) stejnou nabídku 2% + 5% (pá+so).
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 4. 2021 08:42

Nebude záležet jen na objemu nákupů v Albertu, ale na využití těch odměn jako celek. Já jako jenda_s využíval na odměny v prvním kvartálu jen kreditku ČS (kde Albert měl 10% a před Velikonoci 5% navíc), díky tomu mám v ČS teď jen 2%, ale v Air Bank naopak teď těch 10+5%, protože minulý kvartál nebyla použita vůbec na nic z odměn. Chce to ty karty Air/ČS/UCB na odměny po kvartálu střídat, no.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 4. 2021 08:47

DRSG píše:Teď koukám, AirBank mi smázla 2 odměny za placení u Alberta. Byly tam a už nejsou, ts, ts, ts...


Ještě mě napadlo, jestli sis nezapomněl tu odměnu aktivovat.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 4. 2021 08:56

Ale on píše že Air to smazala, tedy že jí měl nejspíš po nákupu už viditelnou v sekci přehledu "Co dostanete" a teď už ji tam nevidí. Mně se stalo něco podobného: dokud jsem měl aktivní jen základní odměnu 10%, tak přiznáno ihned po transakci, jakmile jsem k tomu aktivoval 5% navíc v pátek a sobotu, tak za transakci v úterý nevidím zatím nic. Možná omylem ta druhá odměna "vytlačila" tu první univerzální, u které nezáleží na dni, což by neměla. Nebo ještě počkám na zaúčtování platby, však jiné banky jako ČS také odměnu ukazují až po zaúčtování.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 4. 2021 19:13

Fakt že jo, 10 % odměna zůstala a 5% víkendová zmizela, i když jsem měl aktivní obě a dle podmínek šly kombinovat. .... a to jsem si chtěl o víkendu koupit dárkové karty Albert :-(
https://www.albert.cz/darkovakarta
Naposledy upravil čulibrk dne 16. 4. 2021 12:49, celkově upraveno 1
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 16. 4. 2021 09:54

Samozřejmě, že byly aktivované. To bych sem ani jinak nepsal. Ta první, ještě s Velikonocema (nákup 4.4.) se objevila právě v té sekci "co dostanete" a pak najednou zmizela. Další nákup (8.4.) po aktivaci 2%, tentokrát ani nedorazila hláška o nákupu! Z mého pohledu reklamace oprávněná, strop částka nebyla vyčerpána. Takže tak.
DRSG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 16. 4. 2021 16:07

Nevim jestli tyhle uvedene teorie plati, ja mam 5+2 v Air i ČS a to jsem Air nikdy nepoužil a ČS jen zřídka...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 17. 4. 2021 20:04

Dnes (sobota) jsem platil v Albertu Air kartou téměř 2000 Kč. Měl jsem aktivovánu odměnu štědrý pátek a sobota 5 % za nákup nad 500 Kč a také 2 % za nákup nad 500 Kč. V SB mně svítí částka odměny odpovídající jen 2 %, očekával jsem odměnu 5 %. :-(
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 17. 4. 2021 21:15

Nemůžeš na Air Bank tam spěchat, já měl menší Albert nákup v pátek a také vidím zatím jen tu hlavní odměnu, ne tu vázanou na víkend (a za platbu v úterý nevidím zatím ani tu hlavní). Ono si to totiž Air Bank trochu "zavařila" (rozmazlila si nás klienty) tím, že zobrazuje předběžně odměny mnohdy hned po platbě, tedy dřív než jsou ty karetní transakce vůbec zaúčtovány (přitom k zaúčtování nemusí z různých důvodů dojít, jako nepovedená transakce, částečná vratka nákupu atd). A toto dopředné avízo o odměnách konkurence nedělá: jiné banky se stejným systémem odměn (třeba ČS, UCB) i tu předběžnou odměnu zobrazují až po zaúčtování transakce, a to někdy až za pár dní po zaúčtování, zvlášť pokud má odměna nějakou podmínku k ověření, jako i tato (limitace maximem 500 Kč za celou dobu akce, ta druhá navíc i den v týdnu). Takže bych dal Air Bank čas několik dní po zaúčtování a až pak bych to řešil.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků