Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 14:40

Během dubna b y to snad mělo být.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 16. 4. 2020 16:08

treborit píše:Kazdopadne ztratila atraktivitu jako transakcni banka , nema zdarma okamzite platby a nema ted ani zajimave urocen bezny ucet ...


Souhlas. Air bank byla několik let díky úročení BÚ mojí hlavní transakční bankou.
Už mi vlastně nemá co nabídnout.
Je vůbec nějaký BÚ v ČR úročen alespoň 0,5 %?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 16. 4. 2020 16:20

HB 0.6% do 100k.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 16. 4. 2020 18:04

zajímavé je, že Hello Bank má i spořák na 1,5% do 300k, mohla by v tomto klidu nahradit Air Bank, zdarma 3 nálepky,nemá okamžité platby ,může někdo porovnat z praxe negativa s Air Bank ?
dala67
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flightmax 16. 4. 2020 18:28

Absence Apple Pay a okamžitých plateb u Hello je pro mne zásadní jinak už je pro běžné použití lepší nikdy jsem nezaznamenal nějaký problém. Nicméně zatím využívám hlavně spořící účet.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 16. 4. 2020 19:36

To snad jednoduše vyřeší Curve.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tubik 21. 4. 2020 01:32

Zobrazuje se Vam karta pridana do Google Pay pres Airbank appku v platebnich metodach Google Play nebo na Google Pay webu? Ja tam mam jenom kartu od Raiffky, kterou jsem pridal manualne, a Airbank kartu vidim jedine v Google Pay aplikaci.
tubik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maeth_u 21. 4. 2020 07:40

Vidím tam jen karty, které jsem přidal "ručně", tedy Curve a Creditas.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jisy 23. 4. 2020 19:09

dala67 píše:zajímavé je, že Hello Bank má i spořák na 1,5% do 300k, mohla by v tomto klidu nahradit Air Bank, zdarma 3 nálepky,nemá okamžité platby ,může někdo porovnat z praxe negativa s Air Bank ?

Od 1.5. snižuje Hello bank úrok na SÚ na 1,0 %. Úrok na BÚ ale zůstává na 0,6 % ...
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 5. 2020 08:27

Nezmizel vám z app seznam odměn za vaše zrealizované platby?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Heavy71 22. 5. 2020 08:42

Nezmizel, jen se přesunul. Sroluj níž a je tam nabídka Vaše odměny a Přehled
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 5. 2020 08:21

Koukal jsem že někdo v lednu posílal v 9 platbu do csob a přišla v 18 hod. Dneska jsem to taky poslal omylem obyčejné před 9.
Mate někdo taky zkušenosti ze to přijde za XX hodin a ne max za 2 hodiny po odeslání jak bylo zvykem když se to stihlo do 10-30?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 5. 2020 09:14

Mně snad všechny Air běžné platby zadané dopoledne před polednem (10-12h) přišly do cílové banky za max 2-3h, nejdéle kolem 14-15h odpolední. Ty zadané ještě dřív, třeba kolem 9h dopolední, pak už kolem poledne. Ale jako ve všem, výjimka může jen potvrzovat pravidlo.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod kill.switch 25. 5. 2020 15:27

Air Bank absolutne nemohu doporucit pro platby ze zahranici.

Dosud mi na ucet chodila kazdy mesic vyplata v USD, kdy cca po 2 letech jsem byl pres IB vyzvan k dolozeni puvodu techto penez.

Vyzva pro me nebyla prilis srozumitelna, tak jsem volal na infolinku, co po me vlastne chteji. Na infolince mi bylo sdeleno ze nevi, at s nimi komunikuji pres IB. Tam mi bylo vse vysvetleno a puvod jsem obratem dolozil.

Tim veskera komunikace ze strany Air Bank skoncila, pres IB a mail se semnou nikdo nebavi, na infolince mi bylo sdeleno, ze na to maji 7 dni. Na penize cekam 14 dni, vraceji se odesilateli.

Chapu ze zakon je zakon, jak sami ve sve vyzve uvedli, ale cekal bych alespon neco ve smyslu "Dekujeme za dolozeni puvodu penez, do 7 prac dnu vas vyrozumime" a ne ignoraci. Ted se akorat citim hloupe, ze jsem nejakemu soukromemu subjektu uplne zbytecne sdelil, co komu fakturuji.

Pokud vam tedy do Air Bank pravidelne chodi platby v cizi mene, pocitejte s tim, ze drive ci pozdeji tyto penize mohou prestat akceptovat.
kill.switch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 25. 5. 2020 17:51

proc Airbank a jejich zlodejsky kurz?
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků