Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 5. 2020 20:49

Airbank zadržuje i czk v řádech statisíců, nedovedu si představit že si tam pošlu místo 100k třeba 1 mil a přesně jak u vás je zadrzi na týden a budou Brně zkoumat nakou kupní smlouvu na nemovitost.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 25. 5. 2020 20:58

On se ten formulář při zakládání účtu ptá, jak vysoké budou vklady, druh příjmu, ... Když se při tom držíte moc při zemi a pak máte vyšší transakce, tak je jim to podezřelé. Mně přes AB proplouvaly miliony bez problémů.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 5. 2020 21:10

Jo tak všude vyplňuju 5 mega, ale nepamatuju u airbank u sebe ani pak u matky na pobočce že tam chtěli vědět limity. Vím jaký maj banky směšný limity na transakce a na karty, takže si podle toho všude upravuju limity nahoru.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 5. 2020 12:51

Air Bank zve "na jedno". Pokud si aktivujete v aplikaci My Air, vrátí vám z víkendové útraty v restauraci 35 Kč.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 26. 5. 2020 14:04

Ano, platí od 29. května 17 hodin do nedělní půlnoci. Škoda, že za 35 Kč už pivo skoro neseženete. :-D
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 5. 2020 14:07

… není povinnost si dát pivo, vztahuje se to na jakoukoliv útratu :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maeth_u 26. 5. 2020 14:40

Tak snad jim ta detekce restaurací funguje líp jak Monetě.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 26. 5. 2020 17:30

Takže zkusíme shake v KFC asi. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 5. 2020 18:59

já si brousím zuby na polévku v Potrefené Huse :D

-- 26. 5. 2020 20:00 --

...ta je přesně za 35, alespoň v Hybernské, kam chodíme na oběd
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 26. 5. 2020 19:04

Mám pocit, že pár jedinců by si někde mělo založit vlastní fórum "spolek kolenovrtů". Předpokládám, Patriku, že na Vánoce chodíš na rybí polífku zadarmo O:-) .
Pravý Tomáš Marný
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 26. 5. 2020 19:05

Patrik: Tam je zvykem dávat velké dýško, aby ti tam příště nenaplivali. :D
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Thom 26. 5. 2020 19:42

PatrikChrz píše:Air Bank zve "na jedno". Pokud si aktivujete v aplikaci My Air, vrátí vám z víkendové útraty v restauraci 35 Kč.

To neurazí. Škoda, že musím spíš pomalu přemýšlet, kde utratím stravenky na kartě, kde se kvůli home office hromadí. Do miniTesca kvůli tomu chodit nezačnu, to takovejch 35 je pak snadno navíc na jediným nákupu :hm
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 26. 5. 2020 20:08

suram píše:Patrik: Tam je zvykem dávat velké dýško, aby ti tam příště nenaplivali. :D

Pokud se platí kartou, tak se dýško neočekává.
Jinak dá se to zkombinovat s akcí od Pislner Urquel, které taky dávají jedno. Takže o víkendu 2 piva zdarma.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 26. 5. 2020 20:28

suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 26. 5. 2020 20:49

Jasně, jde to, ale už to je určitá "komplikace". Známá, co dělala několik let servírku v restauraci, tak vyprávěla, že s příchodem platebních karet se spropitné dává čím dál tím méně(zkušenost z Prahy). U nás to není jako v zahraničí, kde je to někde v podstatě povinnost. Někteří to zkrátka berou tak, že proč rozlišovat prodavačku za kasou, úřednici, která vydá nějaké potvrzení a nebo servírku v restauraci - očekávají nějakou službu, za kterou jsou ti lidé placeni a tak z principu nic navíc nedávají.
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků