Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 6. 2013 07:52

Tak to vypadá, že tahle akce je obsazena placeným komparsem a na kritické rejpaly se nedostalo :hmm: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 26. 6. 2013 08:13

Tak teda nevím, ale měli volných 30 míst, což jsem čekal, že se obsadí do pár hodin. Na FB ještě asi 2-3 den po oznámení psali, že mají ještě polovinu míst volných. Takže každý rejpal měl možnost se přihlásit, kdyby chtěl.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 26. 6. 2013 08:16

No já bych ocenil, kdyby hlavně komparzistům předvedli konečnou fázi apk pro android a do prázdnin byla v google play.. o dovolených se bude nejednomu z nás hodit.. alespoň já na cesty k moři notebook netahám a rád bych si snadno přehazoval peníze na výběry ze spořáku na BÚ..
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 6. 2013 08:50

Mno, on každý rejpal nemá FB a když už ano, tak na stránky AB neleze, neboť se mu už dříve udělalo blivno z nadšených výkřiků nad každou pitomostí... Třeba nesmysl jako odhlášení z mobilní aplikace zatřesením tam vzbudil podobné nadšení, jako vynález kola...
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 26. 6. 2013 09:18

Tak samozřejmě, každý nemá FB a každý neleze na web AB, aby se mu neudělalo blivno z výkřiku nadšených ovcí z vynálezu kola, pak ale nechápu, co by takový člověk chtěl dělat na pobočce AB ? Leda, že by chtěl to blivno zažít na vlastní kůži. :-)

Ne, dál už nebudu rejpat. Účet u AB mám a do Prahy kvůli tomu rozhodně 400 km nepojedu, navíc, když nemám ani iPhone ani Android. Netvrdím, že AB je nejlepší či nejhorší banka, jen mi prozatím vyhovuje svou skladbou a úrovní služeb.

Jen jsem reagoval na to, že možnost přihlásit se do Prahy měl každý a registrace trvala několik dní, než se to naplnilo.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod jannk 1. 7. 2013 11:30

jen na okraj - jako kazdeho prvniho v mesici, banka zase funguje se svymi omezenimi: neprisly mi emaiy o platbach provedenych dnes (teda doufam, ze fakt odesly)
jannk
Diskutér

Odeslat příspěvekod kecinzer 2. 7. 2013 10:39

Začínám zvažovat o přechodu z Equa do AIR, chtěl bych se zde zeptat na zkušenosti s touto bankou.
U Equa mě štve, že když si chci převést peníze ze spořáku na BÚ, tak se velmi často stává, že to trvá i půl dne.
Taky mám celkem problém s IB, jelikož mám v práci proměnlivou IP adresu a každou chvíli mě IB odhlašuje. Např. u FIO je možné nastavit, že nemám pevnou IP adresu, nevíte jak je to u AIR?
Očekávám od toho hlavně běžný účet na vybírání hotovosti a spořící účet + mě zaujalo možnost mít více účtů v rodině přičemž je jeden splečný.
Na běžné platby mám kreditku.
kecinzer
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 7. 2013 12:07

IB je u AIR dle mého názoru jedno z nejhorších, naprosto nepřehledné, zmatené ovládání. Je to přechod z louže pod okap.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 2. 7. 2013 12:11

IN Airbank je pro uživatele, který má již nějaké zkušenosti z jiných IB systémů takové těžkopádné. Několik nabídkových lišt dole, nahoře, vlevo. Dá se na to zvyknout. Narozdíl od EB převody mezi jednotlivými účty fungují online, je na to spoleh.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 7. 2013 13:23

Neměl být náhodou výběr z teminálu SAZKA do konce září zdarma i u malého účtu???
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 2. 7. 2013 13:33

Výběr není zdarma, jen do konce září ti naúčtované poplatky za výběr u Sazky bude Airbank vracet. Kdy je vrací ale nevím, možná souhrnně jednou měsíčně.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 7. 2013 13:40

No tak výběry jsem provedl minulý týden, dnes máme další měsíc druhý den, a já mám běžný účet v minusu díky dvěma pokusným výběrům na Sazce. Zjistil jsem to náhodou, když jsem dnes vlezl do IB, žádné upozornění nepřišlo.

Takže s experimentováním s tímhle ksindlem, co má něco jakoby "zdarma", definitivně končím. BTW pokud si vzpomínám, poplatek za převod (než ho zrušili úplně), vraceli hned druhý den.
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rodsten 2. 7. 2013 14:28

Poplatky za výběr u Sazky se vrací během následujícího týdne po zaúčtování této platby. Pokud byl výběr u Sazky minulý týden /shodou okolnosti i minulý měsíc/, tak během tohoto týdne by je měla AB vrátit zpět. Já testoval jen jeden výběr a tak nějak to bylo.
Rodsten
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 7. 2013 14:31

Poplatky zrušené zákazníkem (zahoděné v IB při nesouhlasu) se vracely okamžitě, ale ty co byly účtovány v rámci zkušebního období se vracely pořád až po uplynutí měsíce, akorát si už nepamatuji jestli hned první den následujícího měsíce. Každopádně účetně byly vráceny už ke dnu jejich účtování, tak to mám i ve starých výpisech, tak bych řekl, že by to mohl být i tento případ.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 7. 2013 14:57

Nikoli, poplatek za odchozí platbu v rámci zkušebního období byl vrácen týž den, teď jsem se díval do výpisu. Dále je zajímavé, že výběry byly učiněny 3 dny po sobě a na BÚ byla vždy jen částka určená k výběru - jak to, že mně to umožnilo 2. výběr, když už tam tedy mělo být o poplatek za výběr (10,- Kč) méně?

Každopádně přestávám sloužit jako pokusný králík, těch pár korun navíc na úroku proti FIO mně za to nestojí.
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka