Sberbank CZ

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Fox21 11. 4. 2020 09:00

fc70 píše:Pro úplnost, Sberbank snížila i všechny sazby TV (ve všech měnách), kromě € na 1r zvýšeného z 0,05 na 0,1 %.

V Kč je teď 1r 1,2 místo 1,55, a 3r 1,0 místo 1,85.

TV na 2 a 3 roky si opravili. Byla tam chyba, ale i tak je to nic moc.

1r - 1,20%
2r - 1,25%
3r - 1,35%
Fox21
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 11. 4. 2020 12:53

a tak furt lepsi, nez nekde 0,5 az 0,01% (zrovna jsem koukal na CSOB)
mlrs
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 16. 4. 2020 00:55

Citace: převod svého účtu z jiné banky do Sberbank včetně platebního styku (dále jen „Mobilita“)

Kde ctete ze je nutnost stary ukoncit ucet, jako ja to i tak udelam.
evelista
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 4. 2020 03:57

nová karta dorazila
Přílohy
k.jpg
k.jpg (87.1 ) Zobrazeno 1880 krát
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 4. 2020 06:59

Pěkně hnusná (barva). :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 4. 2020 07:45

darovanému koni na zuby nekoukej :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod dr._lukas 16. 4. 2020 08:24

Oligarcha Patrik :-D .. Jaké lepší výhody má karta oproti kreditce Premium od ČSOB?
dr._lukas
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 4. 2020 08:39

Pro splnění podmínky bezplatného vedení účtu musím mít 5 plateb kartou. Tak proč si nenechat vydat rovnou zlatou, když je stejně zadarmo :).

A i "horší" pojištění se může hodit, co neuzná jedna banka/pojišťovna, může uznat druhá. Už jsem vyzkoušel před 2 lety v Japonsku, když nám zrušili let. Některé banky hradily jen zpoždění, některé i zrušení. Takže proč nezvýšit šanci?
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 4. 2020 09:56

PatrikChrz píše:Pro splnění podmínky bezplatného vedení účtu musím mít 5 plateb kartou.

Opravdu 5 plateb kartou? Co to je za podmínky?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mlrs 16. 4. 2020 10:13

Nove podmínky od dubna pro nove bezaky -> pro banku je lepsi, když klient 5x koupi (zlatou) kartou rohlik, nez když ma nastavenych 5ks trvalaku, v Patrikove pripade na 1 haler...
mlrs
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 4. 2020 10:25

evelista píše:Citace: převod svého účtu z jiné banky do Sberbank včetně platebního styku (dále jen „Mobilita“)...

Je několik typů mobility, dle toho se vyplňuje i ten formulář změny banky. Pokud chceš od Sberbank odměnu 1234 Kč za mobilitu, musí jít o mobilitu ÚPLNOU, tedy s přenesením trvalých příkazů a inkas z původní banky a také zrušení původního účtu. Už jsem to na pobočce absolvoval, jinak to fakt nelze. Obětoval jsem s klidným srdcem BÚ Creditas, na kterém jsem předtím pro splnění podmínky nastavil jeden trvalý příkaz a dvě svolení k inkasu (stačilo by ale i jedno z toho).
Převod TP a inkas byl nečekaně rychlý, v IB Sberbank je vidím už teď, cca týden od podepsání formuláře na pobočce. V původní bance jsou zrušeny třináctý pracovní den od podpisu formuláře, pokud klient nechce termín pozdější. Výpověď původního účtu běží od téhož dne (nejdřív třináctý od podpisu).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 4. 2020 10:43

Jen iB mi začal chodit až týden po založení na pobočce.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod mr.lukas86 16. 4. 2020 12:04

minarjo píše:
evelista píše:Citace: převod svého účtu z jiné banky do Sberbank včetně platebního styku (dále jen „Mobilita“)...

Je několik typů mobility, dle toho se vyplňuje i ten formulář změny banky. Pokud chceš od Sberbank odměnu 1234 Kč za mobilitu, musí jít o mobilitu ÚPLNOU, tedy s přenesením trvalých příkazů a inkas z původní banky a také zrušení původního účtu. Už jsem to na pobočce absolvoval, jinak to fakt nelze. Obětoval jsem s klidným srdcem BÚ Creditas, na kterém jsem předtím pro splnění podmínky nastavil jeden trvalý příkaz a dvě svolení k inkasu (stačilo by ale i jedno z toho).
Převod TP a inkas byl nečekaně rychlý, v IB Sberbank je vidím už teď, cca týden od podepsání formuláře na pobočce. V původní bance jsou zrušeny třináctý pracovní den od podpisu formuláře, pokud klient nechce termín pozdější. Výpověď původního účtu běží od téhož dne (nejdřív třináctý od podpisu).

Bylo mi řečeno, že odměnu dostanu i v případě, že tam aktuálně žádné trvalé příkazy nemám - jde akorát o to, že se přenese účet v jiné bance, který za mě zruší a převedou platební příkazy k Sberbank. A samozřejmě pak musím plnit podmínky. Přenesení trvalých příkazů a inkas mám na potvrzení o přenosu účtu zaškrtlé, ale když na účtu žádné trvalé příkazy nemám, tak se přenese nic, jenom mi zruší účet jinde, kde mám 0 Kč a převedou vše k nim. Šaškování se zakládáním fiktivních příkazů je tak zbytečné...
mr.lukas86
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 16. 4. 2020 13:17

Díky za info. Ještě kdyby se nemuselo šaškovat s transakcemi platební kartou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 16. 4. 2020 13:22

slavo963 píše:
evelista píše:ne

Ani za vernost ? Ze bych zalozil Fer ucet na 12 mes.

Však takhle to měl stejně Patrik... to by mělo fungovat.
bodyczech
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka