Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 29. 5. 2021 08:47

Přece je trochu větší pravděpodobnost, že se zaplatit podaří, když už se to někde někomu povedlo. Je škoda, že majitel DC CZ/SK, což je UniCredit Bank, tak se značkou zachází. Např. ve Slovinsku a Chorvatsku vydávají karty DC tamní banky z Erste Group (kam patří i ČS) a velmi dobře fungují.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod pavel1982 29. 5. 2021 17:00

S tou kartou jsou samé problémy..
pavel1982
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 31. 5. 2021 23:18

"S tou kartou" jsou samé problémy, protože na to serou procesoři a acquiři a neaktualizují terminály. Prostě se jim to vlivem počtu vydaných karet nevyplatí a dělají to "až jdou kolem a je čas a DC moc řve". DC v tomto tahá za kratší provaz. Viz ne-akceptace karet DC na MOLce (o což se stará ČSOB)

A acquiři navíc obchodníkům účtují za DC poplatek i 2,70 %, přitom soukromé DC jsou součástí regulace.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 6. 2021 10:48

Kdyby DC vydávala přímo banka, bylo by to lepší. Malá firma s jednou kanceláří má velice omezené možnosti.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod HNF-01 1. 6. 2021 22:05

Dnes jsem se na fóru Curve dočetl že v tichosti začínají podporovat Dinersky. Někomu funguje někomu ne. Tak vám to dávám vědět.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 6. 2021 22:41

Díky moc za informaci. Přidat kartu se mi podařilo, zítra zkusím zaplatit...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 6. 2021 10:51

DC s Curve funguje.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 2. 6. 2021 21:03

Skvělá zpráva, karta do Curve přidána bez problému.

Napadá mne jedna otázka: Když přes Curve (s podkladovkou Diners) zaplatím např letenky nebo benzín, aktivuje se tím cestovní pojištění?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1982 3. 6. 2021 20:28

Tak jsem zkoušel platit to Twisto.. Nejde. 2x to neprošlo. Tady je odpověď od nich.
Přílohy
Screenshot_20210603-212700-827.png
pavel1982
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 3. 6. 2021 21:19

Zdá se, že uložená DC funguje, ale novou to už nejde.
dalich
VIP uživatel


Odeslat příspěvekod goropes 6. 6. 2021 08:33

funguje vám přihlášení do eaccount?
mně ani ťuk, přitom jsem nic neměnil, vyzkoušeno i v jiném prohlížeči, nic. Přitom to nehlásí žádnou chybu, jen se vymaže obsah polí jméno a heslo a zůstane to viset na přihlašovací stránce.
goropes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 6. 6. 2021 08:56

Nefunguje to, minimálně včera už to nešlo. Přitom ale do "Můj účet" (kde je adresa a dlužná částka) se překliknout pak jde. Nefunguje jen ten e-account.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod bubocz 13. 6. 2021 20:54

mareka píše:Skvělá zpráva, karta do Curve přidána bez problému.

Napadá mne jedna otázka: Když přes Curve (s podkladovkou Diners) zaplatím např letenky nebo benzín, aktivuje se tím cestovní pojištění?


Nečekal bych to…
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1982 14. 6. 2021 00:33

Nedávno v Tescu jsem platil DC a prodavačka se divila, co to mám za kartu a že takovou se tam neplatí. Naštěstí tam mají minipiktogram DC. Musel jsem jí ho hledat :-D
pavel1982
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků