Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 2. 2021 12:35

On je asi v něčem problém, že? Jinak asi není problém poslat začerněný výpis s onou transakcí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 1. 2. 2021 12:37

filip893 píše:
noi2 píše:Přesně to samé mi říkala i moje bankéřka, abych to neřešil. No a dnes koukám do Geroge a poplatek 1000 Kč za vedení služby EP. 8-D Takže to budu řešit. Příjmové kritérium jsem doposud plnil zasíláním mzdy přímo od zaměstnavatele, plus převod ze svého účtu v jiné bance, neboť 70k Kč čistého fakt neberu.

A to mohu být rád, že je to pouze za 1000 Kč a ne za 2500 Kč podle nového ceníku.

Tohle uz me nedelej, malem ke me jela sanitka nez jsem tam kouk 8-S :-l
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 2. 2021 18:14

Já naštěstí také bez poplatku.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psovod78 6. 2. 2021 11:22

To EP je fakt bordel.

Napred mi volal "premiovy banker" ze tam uz nepracuje a ze mi rad nabidne sluzby odjinud. "Jak asi vite z emailu" - zadny email o zmene bankere jsem samozrejme nedostal.

Koukam do vypisu, a ta tabulka jestli splnuju podminky zmizela. Misto toho jsem se docetl ze jsem udajne za rok 2020 vycerpal LoungeKey vstupy - coz je blbost, ty tri zahranicni cesty co jsem stihl pred COVIDem jsem letel na firmu a mel salonek v letence, takze jsem nepouzil LK ani jedno.

Bordel nad bordel.
psovod78
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marcurba 18. 2. 2021 12:42

Někdo nějaké nové info ohledně EP výpalného 2,5k měsíčně? Mimochodem, není někde v těch materiálech, že to příjmové kritérium se musí plnit na čtvrtletní bázi?
marcurba
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mareka 14. 4. 2021 13:23

Malé info/varování pro uživatele Premium ČSOB: uživatel má nárok na devizový účet a kartu k němu zdarma, ale např SEPA platby (odchozí/příchozí) už jsou zpoplatněny.
Účet už mám delší dobu a pár plateb udělal až nedávno = hnedle jsem byl v nepovoleném debetu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 15. 4. 2021 10:32

Já myslel, že ty poplatky se teď někdy rušily nebo se mají rušit. Jistý si 100% nejsem.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 15. 4. 2021 12:31

Ono je to naprosto jedno. Karty ČSOB v zahraničí s nepoužitelnými kurzy, marně mě napadá, na co by mi tam devizový účet byl. Jo, v devadesátkách byla v téhle oblasti ČSOB jednička, to jsem tam měl těch devizových účtů tak 5.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 4. 2021 18:55

Tak třeba si tam pošleš eura místo revolutu, kde ti hrozí dokládání kde čeho, aby ti ze své zlovůle zase odemkli účet. Ten poplatek nesmí být vyšší než tuzemská platba, což je 5Kč, resp. ekvivalent v eur. Proč ho ale platíme v rámci premium, kde tuzemská platba je zdarma... no protože čsob. Ona ta platba je za 5 Kč, ale neúčtuje se, kdežto na devizách ano.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 29. 4. 2021 09:55

ČSOB Premium: v propagačních materiálech jsou všude limity a podmínky cestovního pojištění EXTRA FAMILY, ale v IB mám pouze EXTRA. Pojištění pro další osoby musím extra žádat nebo to je už za poplatek?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 29. 4. 2021 10:09

Já mám extra family a mám pocit, že jsem oznamoval jméno té další osoby. Jak to je v podmínkách třeba co se týče narození dětí ale nevím, jestli se mají nahlašovat, nebo je to bere automaticky.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 29. 4. 2021 11:45

Když jsem ČSOB Premium zakládal tuším v 2017, tak jsem bankéři sděloval, že mám zájem o variantu Family - on se při sjednání ptal. Osobně nechápu, proč existuje varianta bez Family, když není žádný příplatek, nebo jiné omezení.

Zkus zavolat bankéři a požádat o změnu. Jména ostatních osob jsem hlásit nemusel, automaticky se bere dle smluvních podmínek pojištění blízká rodina.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jumpmans 29. 4. 2021 13:40

zaregistrovali jste někdo změnu podmínek u ČSOB PRremium od 1.4.2021?
nově už nestačí obrat, kredit nebo úvěr, ale chtějí i další věci:

Vedle výše uvedených kritérií je podmínkou pro poskytování Služby i aktivní využívání dalších produktů a služeb
ČSOB. Za aktivní využívání se považuje uskutečnění alespoň 3 karetních transakcí v měsíci prostřednictvím karet
vydaných k Premium Kontu/Premium Kartě klienta nebo vlastnictví alespoň dvou produktů ČSOB skupiny, jež nejsou
klientovi poskytovány zdarma. Všechna kritéria uvedená v tomto článku musí být plněna klientem každý měsíc,
a to po celou dobu Služby. Tato podmínka platí pro klienty, kteří si zřídili službu ČSOB Premium po 1. 11. 2020.


že já si ho nezaložil loni....
by mne zajímalo, jestli pravidelná investice v min. výši a životní pojištění patčí mezi ty dva produkty co nejsou poskytovány zdarma....
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jir.vesely 29. 4. 2021 13:55

Hmmm zajímavé. Zjevně se mě to netýká, aspoň zatím, ale docela by mě zajímalo, jak se to teda v praxi počítá, když je to tak vágně definované. Co třeba investice? Řekněme, že mám třeba pravidelné do 3 různých fondů. Počítá se to jako jeden produkt nebo tři?
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 29. 4. 2021 14:32

Mám službu od roku 2017, samozřejmě se dá všechno zrušit, mrzelo by mě přijít o pojistky zdarma, ale na druhou stranu, platit za služby navíc, které nepotřebuji, je taky mimo mísu.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků