Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 12. 2017 11:27

Internetova. Login a heslo
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 10. 12. 2017 13:23

Dik.
Mate nekdo In Kartu CD? Da se take nabijet po korunach?
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod crhounek 10. 12. 2017 13:31

ČD Kredit (=platba na Internetu/MujVlak) má min. vklad 100 Kč. In-karta EP (=off-line transakce) má myslím také 100 Kč.
crhounek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paty07 10. 12. 2017 14:03

phuong píše:Dík, to zní zajímavě. Sice to neprojezdím, neb to k nám nejezdí, ale třeba to budu moct někomu darovat i s kreditem. To je nějaká plastová karta, nebo jen taková virtuální internetová peněženka?

Internetova, ale na pobočce můžeš dostat i plat s čárovým kódem a čáslem :mrgreen:
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod phuong 10. 12. 2017 14:34

Dik.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 12. 2017 09:50

Když od 1.2.2018 nastanou problémy, nezkoušel jste někdo v poslední době si sám sobě nebo někomu blízkému prodat na A*kru, ale jen u položek "Automobily; Motocykly; Automobily – Veteráni; Motocykly – Veteráni" a "NEMOVITOSTI" se provize neplatí. Vím, že kdysi to bylo náročné a sledují IP adresy i jména kupujícího a prodejce.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 12. 2017 10:03

Kdybys místo vymýšlení podobných ojebávek šel skládat babičkám uhlí, tak by sis vydělal víc :-p.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 11. 12. 2017 12:50

čulibrk píše:Když od 1.2.2018 nastanou problémy, nezkoušel jste někdo v poslední době si sám sobě nebo někomu blízkému prodat na A*kru, ale jen u položek "Automobily; Motocykly; Automobily – Veteráni; Motocykly – Veteráni" a "NEMOVITOSTI" se provize neplatí. Vím, že kdysi to bylo náročné a sledují IP adresy i jména kupujícího a prodejce.



Nezaplatis kartou.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 12. 2017 13:16

Proč ne? V mnou výše zmíněných kategoriích by to mělo jít.
https://napoveda.aukro.cz/jak-nakoupit- ... elze-zbozi
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 11. 12. 2017 13:52

další coolkarta už nelze ověřit po telefonu pro zvýšení limitů pokud nemate další produkt u ČSOB...teda jestli jsem nenarazil na tele
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 11. 12. 2017 14:02

V minulosti to tedy obcas slo a obcas neslo, ja radeji chodil na pobocku, tam to ale umela vypsat jen jedna pracovnice.
phuong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 11. 12. 2017 15:03

čulibrk píše:Proč ne? V mnou výše zmíněných kategoriích by to mělo jít.
https://napoveda.aukro.cz/jak-nakoupit- ... elze-zbozi

V minulosti to neslo, ted je vlastne nove aukro, tak mozna... a i kdyby, tak hrozi ze se v tom bude stourat FU.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jujec 12. 12. 2017 09:09

V minulosti jsem to párkrát dělal, ale Aukro to stoplo, chtělo mi blokovat účet a dotazovalo se na to, zda neperu peníze. Prostě, radši bych to nedoporučoval.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jan.za 12. 12. 2017 10:25

Ahoj, určitě tu "někdo" má víc jak 5 CK karet. Jaký máte plán prosím? :hm
Zrušit všechny ještě před 1.2. a požádat o vrácení poplatku z důvodu nesouhlasu s podmínkami a koupit 5 nových s novou platností?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phuong 12. 12. 2017 10:29

Ja jich mel deset, ted jich mam osm, tri jeste zrusim, o vraceni kupni ceny zadat nebudu, stejne maji ty moje myslim vsechny datum expirace 06/18.
phuong
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků