Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 24. 7. 2020 10:15

U Cool karty, jejíž platnost skončila 30.6. mi stále svíti Aktivní. On už je to tak mrtvý projekt, že ani neaktulizují stav v bankovnictví?
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 24. 7. 2020 11:48

Zkus ji, třeba je funkční?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 24. 7. 2020 17:28

Mám to taky tak, při pokusu o nabití to ale hodí chybovou hlášku (Airbank ale tu platbu počítá jako platbu kartou, takže se může nahonit 5 plateb kartou - který už jsou ale víceméně k ničemu).
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jiri.filip 22. 9. 2020 06:27

Ahoj, potřebuji předplacenou platební kartu, kterou lze dobíjet převodem z bankovního účtu nespojeného s touto platební kartou.
Prošel jsem asi 5 posledních stránek v tomto vláknu, ale řeší se v nich jen konec jedné konkrétní předplacené platební karty.
Lze někde získat přehled, jaké předplacené platební karty jsou aktuálně ještě v nabídce?
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumpmans 22. 9. 2020 07:19

rekl bych, ze aktualne uz zbyva asi jen Revolut, pripadne jine zahranicni sluzby (monese, sync - ale ty umoznuji dobijet pouze EUR).
Revolut uz nove umoznuje dobijet CZK prevodem na ucet vedeny u RB.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dalich 22. 9. 2020 09:53

https://www.skrill.com/cz/skrill-prepaid-mastercard/
https://www.freepay.cz/

Předplacenku umí i Česká spořitelna. Podmínkou je ale, aby měl (někdo) soukromý nebo firemní účet. K němu se pak vydá předplacenka, ta už může být na jiné jméno (karta, účet předplacenky je ale na majitele běžňáku). Technicky to funguje na jako účet kreditky s nulovým limitem, takže předplacená karta Maestro od spořitelny má vlastní číslo účtu a je jedno, od koho a odkud na ní peníze přijdou. Nelze ale dál převádět, jen vybírat a platit. Umí však Google/Apple Pay.
https://www.csas.cz/banka/content/inet/ ... bni_ie.pdf
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 9. 2020 12:35

jumpmans píše:Revolut uz nove umoznuje dobijet CZK prevodem na ucet vedeny u RB.

Opravdu? Mě po změně na litevská čísla účtu zmizel účet u RB.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 22. 9. 2020 13:15

jo, vypada to, ze to plati pouze pro GB cisla - ja mam zatim GB a jeste mne neprevedli...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 22. 9. 2020 18:07

Do Vánoc by měl karty nabízet i mall pay...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peter23p 22. 9. 2020 19:12

Ale to nebude předplacená karta ale spíše karta na způsob Twisto
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 3. 2. 2021 21:06

Dobrý den,
v únoru vyprší platnost Vaší COOL karty, tak si z ní prosím nezapomeňte včas vybrat nebo utratit všechny peníze. COOL karta totiž končí. Už dávno jsme je přestali vydávat, stávající včetně té Vaší jen necháváme doběhnout.


....mám 3 kreditky ČS. Co teď s nimi ? Dají se jinde podobně použít ? Díky za tipy.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 3. 2. 2021 22:10

Revolut
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 2. 2021 06:46

Revolut ho za chvíli zařízne, když bude jenom nalévat a odesílat. Tzn nevyužije nějakou jejich službu, treba FX nebo platby kartou. Ale ne že nabije 100k a koupí 10e a nákup za 300 Kč a zbytek odleje.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 2. 2021 09:03

Já Revolut s ČS kreditkou používám přes rok a zatím mě nezařízli...žádné jiné jejich služby nevyužívám...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 2. 2021 11:05

Zalezi i od nahody a objemu. Kdyz chce tocit 3 kreditky, prepokladam 3x35000, to by je asi *****
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků