Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 15. 8. 2019 15:54

Tehdy uz dostal jsem vypoved z duvodu toho "nevhodne pouzivani" karet. Je mozne i zpetne zadat vyplaceni kupnich castek Cool karet? Pokud uz je treba 2 mesice po, respektive jak hodne zpetne by zdejsi mohl zadat navraceni castky? :)
Ten kdo proste zapomel / neresil.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bond2 20. 8. 2019 14:17

elinor píše:Včera přišla z ČSOB výzva k doložení původu peněz na všechny zbylé CK, cca stejný email jako na jaře. Takže to opravdu vypadá, že se banka snaží CK zbavit.

Jaký měsíc chtějí tentokráte zdůvodnit ? Díky.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 8. 2019 15:05

Červenec (u mě začátek).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod elinor 13. 9. 2019 17:43

Mám pár haléřů na CK, které jsou ve výpovědi. Lze je někde darovat, aby na kartách zůstala nula? Dík
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 13. 9. 2019 21:16

I když mně trvale zablokovali všechny CK již cca koncem února 2019, stále mám plně funkční IB a karty vidím včetně historie plateb. Pracovnice byly tak aktivní, že pro jistotu trvale zablokovaly i kartu, která již byla dávno vyexpirovaná (31. 7. 2018). :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 14. 9. 2019 06:25

Ja mam vsechny CK stale funkcni, akorat uz pro ne neni vyuziti.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 15. 9. 2019 17:33

Já 2 CK stále využívám na točení ČS kreditky.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jujec 18. 9. 2019 08:13

elinor píše:Mám pár haléřů na CK, které jsou ve výpovědi. Lze je někde darovat, aby na kartách zůstala nula? Dík

Pošli si je na revolut platebním linkem.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 8. 3. 2020 13:06

Mám poslední dvě CK s datem exspirace 6/20. Předpokládám, že nyní už není asi žádný způsob, jak získat novou.
Pokud by ještě někdo měl nějakou nepoužitou s delší exspirací, rád odkoupím. :)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 3. 2020 15:11

Projekt byl ukončen a ze strany ČSOB "pohřben", stejně jako toto vlákno...
Tedy už to fakt jen dobíhá, nic nového nebude, nové CK už ani nelze koupit. Ale existuje tuším ještě delší platnost než ten 6/2020, nějaké byly do 2021. Většina odsud to už ale myslím ze známých důvodů dávno vypověděla :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 3. 2020 17:08

Já mám také do 6/2020 ale momentálně sem přes Revolut vytáhl všechny zbívající peníze. Ale jejich web stále používám protože každý měsíc dobíjím 5xkrát již propadlou kartu z karty Airbank kvůli úročení.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 3. 2020 11:01

peter23p píše:Já mám také do 6/2020 ale momentálně sem přes Revolut vytáhl všechny zbívající peníze. Ale jejich web stále používám protože každý měsíc dobíjím 5xkrát již propadlou kartu z karty Airbank kvůli úročení.


Jak funguje dobití propadlé karty? Peníze se vrátí?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 9. 3. 2020 11:04

Vubec neodejdou...
(platba je zamitnuta primo v platebni brane, ale AB ji pocita - Equa ne)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 3. 2020 11:23

Peníze se v Air objevý jako nezaúčtovaná platba ale v zápětí se naúčtuje vratka a druhý den obojí zmizí ale platba kartou je již evidována.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 19. 3. 2020 17:11

jsem jediný, komu poslali: Žádost o doložení dokumentace u předplacené karty?
bylo to už koncem února, neřeším...stejně mi ta karta končí

jen pro zajímavost jsem koukal do historie, a tuhle žádost posílali vždy v únoru i v roce 2019 a 2018 :)
jichaj
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků