Revolut - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hgfdsa 1. 1. 2021 03:37

Curve má kurz lepší než Revolut. Nevím z čeho vychází kurz Curve a z čeho kurz Revolutu, vím to z praxe a nezkoumal jsem o kolik, jen jsem porovnal menší transakce ze stejných dnů a bylo to jen v pracovní dny. Pro vyšší transakce jsem se proto rozhodl platit za Curve Black.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Surik4t4 3. 1. 2021 10:54

DRSG píše:nedaří se mi verifikovat email. 5. pokus a stále "se něco pokazilo" :-( Neví někdo, v čem může být problém?

Píše mi to to samé, ale zadaný email v aplikaci Revolut mi už nenabízí možnost verifikace, takže předpokládám že je již ověřený, přestože mi to psalo něco o chybě jako tobě.
Surik4t4
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zibi 6. 1. 2021 19:59

Důrazně varuji před Revolutem. Patrně mají v současnosti zásadní problémy popř. se jedná o záměrný scam.

Používal jsem Revolut během roku 2020 k občasnému nákupu akcií. Nyní jsem si chtěl prostředky vybrat (poprvé) a aplikace mi neumožní zadat převod! Po zadání cílového účtu a potvrzení se mi zobrazí pouze hláška:

" Žádost o váš bankovní převod se nezdařila.
Je nám líto, něco se nepovedlo. Zkuste to znovu později. "

Pokus o řešení přes jejich "chat" neúspěšný, ani po cca 2 hodinách žádná reakce. Fóra na webu také nenabízejí žádné řešení.
Závažné stížnosti řady uživatelů se zdá se v posledních týdnech množí.

Zdá se, že jsem přišel o cca 1200€, které nejsem žádným způsobem schopný ze svého Revolut účtu dostat.

Pokud máte přesto někdo nápad, budu rád za jakoukoli radu.
Děkuji.
zibi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 6. 1. 2021 21:19

Hele nepanikaril bych, tohle se u techto fintechu stava, Revolut bezne pouzivam na castky vyrazne vyssi nez pises a vse funguje, obcas zaprudi s verifikaci, dolozenim prijmu apd .. tohle bude proste nejaka chyba a je potreba urgovat support. Drzet u nich akcie je ale principialne spatne, nedrzis je ty , ale oni ... zkus jine kanaly, mail, FB, forum apd.

-- 6. 1. 2021 21:20 --

A v neposledni rade maji bankovni licenci, takze tvych 1200 EUR je pojisteno ...
treborit
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TnT2 6. 1. 2021 21:55

To pojištění platí jen pro ty, kdo jsou pod Revolut Bank UAB (zdroj). Já jsem třeba pod Revolut Payments UAB, kde žádné pojištění není.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zibi 6. 1. 2021 22:33

treborit píše:Hele nepanikaril bych, tohle se u techto fintechu stava, Revolut bezne pouzivam na castky vyrazne vyssi nez pises a vse funguje, obcas zaprudi s verifikaci, dolozenim prijmu apd .. tohle bude proste nejaka chyba a je potreba urgovat support. Drzet u nich akcie je ale principialne spatne, nedrzis je ty , ale oni ... zkus jine kanaly, mail, FB, forum apd.

-- 6. 1. 2021 21:20 --

A v neposledni rade maji bankovni licenci, takze tvych 1200 EUR je pojisteno ...

OK, nakonec se k mému překvapení skutečně dnes kolem 21 hod nějaký "živý" člověk na chatu k mému problému vyjádřil a jeho rada zněla přeinstalovat aplikaci. Což jsem teda udělal a skutečně to pomohlo - resp. příkaz byl přijat. Zda dojdou na cílový účet je ještě další otázka...ale to se dozvím až zítra.

Uznávám, že jsem poněkud "vypěnil", zkušenosti řady uživatelů (např. viz https://www.trustpilot.com/review/www.revolut.com) jsou totiž dosti hororové a 1200 éček by docela zamrzelo.

Zkusil jsem předtím ještě i vymazat cache v androidu, to nepomohlo. Přeinstalovat aplikaci jsem si sám od sebe netroufl, nevěděl jsem, jestli se tam ještě dostanu apod..

Což je ve výsledku pro mě zásadní problém - že neexistuje žádná webová aplikace.
Čili pro mě Revolut zůstane fakt jen experimentem.
Tohle by se podle mě prostě stát nemělo.

Každopádně moc děkuji za reakci a doufám, že tato diskuze někomu třeba v budoucnu pomůže.
zibi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tocassido 6. 1. 2021 22:48

Ahoj,

Mám Revolut Standart, kde je limit na výběr z bankomatu max 4500,- za měsíc.

Má otázka zní, když použiji Curve kartu a v ní vloženou Revolutku, mohu vybírat v pohodě přes Curve, kde mám limit 1000 liber?

Odjíždím do USA, na revolutku jsem si nahrál dollary a nechce tady běhat po směnárnách, takže bych si to vybral z bankomatu tam.

Díky za odpověď
tocassido
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stileth 6. 1. 2021 23:40

@zibi,
webova aplikace existuje i kdyz ma zatim omezene moznosti: https://app.revolut.com
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tocassido 7. 1. 2021 20:04

Nikdo nedokáže poradit?
tocassido
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 7. 1. 2021 20:43

Zkousel jsem to 13.9. a Revolut nebral vyber pres Curve jako vyber hotovosti, ktery by spadl do limitu 4500 Kc. U Curve by to zase nemelo spadnout do limitu pro vyber z kreditky, protoze Revolut neni kreditka.
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 8. 1. 2021 09:18

Nemáte doporučení na nějakou alternativu Revolutu? eurový IBAN na vlastní jméno (né sběrný účet), bez výrazných poplatků a v úplně ideálním případě i SEPA instant (není až taková nutnost)

zatím znám Zen a Vivid (mohu poslat ve zprávách kod na 5 euro bonus za založení), pokud by někdo taky hledal
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomas999 8. 1. 2021 09:51

N26?
Pošli správu, pošlem refferal.
Tomas999
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 8. 1. 2021 11:49

Přišel vám někomu tenhle blábol?

Všimli jsme si, že jste v poslední době nepoužili svoji stávající virtuální kartu. Jen tak pro kontrolu – víte, jak užitečné je mít tento typ karty?

Abychom vám pomohli se zamilovat do našich virtuálních karet, vyměnili jsme vaši stávající virtuální kartu za novou třpytivou virtuální debetní kartu.

Vaše nová karta má nové číslo, což znamená, že vaše stará karta přestane fungovat.

Jako fakt dík, to mi hrozně pomohlo, teď tu kartu můžu zadávat všude znova. (Mimochodem, místo VISA je to MC).

>:-( :grr:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 12:48

Tak tohle mi nepřišlo...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 8. 1. 2021 13:42

prislo, virtualni kartu ale nepouzivam, kdyz byla potreba, zadaval jsem udaje z fyzicke karty
slavo963
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka