Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 9. 2021 17:30

bez poplatku
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 18. 9. 2021 18:28

To záleží, jaký má u KB účet, standardně se tam platí 6 Kč za příchozí platbu.
https://www.kb.cz/getmedia/21743107-1f53-44cc-8a86-47aef5635a68/sdeleni-informaci-o-poplatcich-bezny-ucet-v-CZK.pdf
qxdxqxdx
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bozenkakozena 19. 9. 2021 08:09

To nevím, ale 6 Kč je nic. Spíše mi šlo o to, jestli to do KB nejde jako zahraniční platba nebo tak něco.
bozenkakozena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TV_FAN 21. 9. 2021 15:08

No nazdar odbornici. Tak zase nova zivotna situacia a zla skusenost s revolut. Odporucil som dobremu znamemu revolut, ked bola akcia za doporucenie 25+25 eur. Podmienky boli tri platby a objednat za poplatok 7 eur kartu. A ejhla, problem. deadline 15.9. a karta fyzicka nikde, odporucil som znamemu spravit tri platby virtualnou kartou niekam na stavkovu kancelariu.

Nasledne po splneni podmienok, otazka znameho na revolut chat, kde je teda odmena. Prvy pracovnik napisal, ze vidi ze splnil "all steps". Ze preveri co sa deje, a potom sa ozval s odpovedou od ineho oddelenia, ze "payment was not genuine". Zacal kolotoc dotahovania, ze v podmienkach nie je absolutne nic o vyluke stavkovych spolocnosti. Vo vyluke boli iba money transfers a nieco podobne, nic o hazarde ci bettingu.

A ejhla zacal kolotoc dotahovania, ze porusili podmienky a bezdovodne nevyplatili odmenu za doporucenie. Vymenili sa na chate asi 6ti rozni pracovnici, ze sa s tym neda nic robit a podmienky neboli splnene a deadline uplynul. Az nakoniec posledny pracovnik ukazal nejaku empatiu a teda za toto zlyhanie ponukol aspon 1 mesiac premium.

Ja som mu navrhol, nech skusi argumentovat ze spravi tie tri platby tou fyzickou kartou, ktora medzicasom uz prisla. Kazdopadne teraz ta akcia plati dalej do 5.10. za to doporucenie a dokonca aj dvihli odmeny na 30+30 eur.. Pride mi to absurdne, ze dalej to promuju este s vyssou odmenou, a jemu to odmietaju vyplatit...
(btw. ak niekto ma zaujem o 30 eur poslem ref link pripadne :D)
Zatial tam nema ziadne kladne stanovisko na tom chate ohladne alternativy znovu spravit kartou platby, napadli mi este moznost na stranke: vyplnit formal complaint formular. Ma s tym niekto skusenost s tym formularom staznostnym? A pripadne, ci ma niekto skusenost s nejakou ich obdobou verzie "financneho arbitra", ktoreho dobre pozna miestna legenda patrik :)

V tych podmienkach naozaj nieje a nebolo napisane ze betting alebo hazard je nejako vyluceny z "genuine payments" . Vyzera to zvonku ako totalny scam, ze si nieco taketo dovolia a teraz zapieraju. Som sklamany, z ich pristupu a pred znamym mi je trapne :( Vdaka za kazde uzitocne info! :roll: 8-)
Naposledy upravil TV_FAN dne 22. 9. 2021 13:59, celkově upraveno 4
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 21. 9. 2021 16:25

Ztrata casu podle mne na ne jit s arbitrem.....

Ja zazil podobnou situaci, kdyz byla na jare odmena 1200Kc pro referenta.
Doporuceny dle nich nesplnil podminku - protoze nabiti uctu nebylo pres kartu, ale odeslanim castky z jineho Revolut uctu(odemne). Jsem se s nima dohadoval a po 2 tydnech jiz rezignoval, ale nakonec udajne v ramci dobrych vztahu mne 1200 vyplatili. Ale napsali, ze je to zcela vymecne a naposledy...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod TV_FAN 22. 9. 2021 13:38

slavo963 píše:Ztrata casu podle mne na ne jit s arbitrem.....

Ja zazil podobnou situaci, kdyz byla na jare odmena 1200Kc pro referenta.
Doporuceny dle nich nesplnil podminku - protoze nabiti uctu nebylo pres kartu, ale odeslanim castky z jineho Revolut uctu(odemne). Jsem se s nima dohadoval a po 2 tydnech jiz rezignoval, ale nakonec udajne v ramci dobrych vztahu mne 1200 vyplatili. Ale napsali, ze je to zcela vymecne a naposledy...


presne take nieco som si myslel. kazdopadne ja som tie podmienky studoval a tam bola naozaj ta vyluka na poslanie penazi od ineho revolut uctu. takze som si dal na toto pozor a dodrzal podmienky. Ale o hazarde tam nebola zmienka, za mna podvod z ich strany. kazdopadne, prosim ta Slavo s kolkymi pracovnikmi si tam komunikoval na chate? Musel si nakoniec pisat aj ten formal complaint formular? Jemu tam doteraz odpisali, vzdy ked sa pripojil novy pracovnik: " ze another manager on duty for today" a "this decision final, i cannot help you more, sorry... ". Az ten posledny pracovnik uz zacal nukat premium na mesiac zadarmo... takze zatial len maly posun. Ako konkretne si to teda riesil, dookola si pisal to iste ze nech to zaplatia ? Platil si si predtym premium, ze si bol pre nich "vip" ? dik za radu!!! :roll: :hm
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2021 16:04

V te dobe jsem mel Premium a nevim, jestli jsem "VIP", ale vyuzival jsem jejich FX sluzby ve vetsim meritku. A take jsem doporucil v te super akci asi 5-6 lidi...

Tickety jsem otverel dva, nejprve u sebe(doporucitel), ale tam byla odpoved, ze nemuzou poskytovat informace o jinem uzivateli, jenom to, ze udajne doporuceny nesplil podminky, ale nerekli ktere.

Tak jsem otevrel chat u doporuceneho, ktery neumi anglicky a tam jsem komunikoval asi se trema, nejprve trvdili, ze se nestihl casovy ramec(samozrejme se stihl), nakonec treti agent napsal, ze by melo byt teda vse OK(nabiti z jineho revolut uctu ignorovali-to jsem tehda jeste nevedel, ze to neni v podminkach), nech poslu referenci doporucitelovi (jako jakou, kdyz case nemel cislo?).
Tak jsem odfotil dane chaty a ve svem chatu (jako doporucitel) jsem jim screeny postoval, ze by to melo byt vse schvaleno. Nejprve nevedeli pochopit, odkud jsem ty screeny ziskal a nakonec mi napsali, ze problem je kuli tomu nabiti....ale nakonec povolili a vyplatili(taky jsem mluvil s 3 lidma), pravdepodobne mne zachranil agent, ketry se pomylil a napsal ze je vse OK i kdyz podminky splnene nebyly(asi 3 krat jsem postol screen s tvrzenim, ze je vse OK, protoze jakoby to vyjadreni prehlizeli a mluvili stale dokola o nesplneni podminek)....

formal complaint formular jsem nepouzil, vse se resilo pres obecny chat...
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod TV_FAN 22. 9. 2021 17:04

diky moc. toto bude este vacsi bordel ako som si myslel :( kazdopadne este je mala sanca, ze do 10 pracovnych dni od 15.9.2021 by to mohlo nabehnut, lebo tak je to napisane v podmienkach. jemu ten prvy pracovnik na chate takisto napisal, ze splnil: "all steps " Ale vsetci ti dalsi uz len o tom, ze "not genuine payment" , a nasledne po 15. aj ze "deadline is over"... No proste velky trapas z ich strany. A za to premium si im platil pred tym par mesiacov ? alebo to bolo tiez v ramci nejakej inej akcie free? diky! Mohol by si sa niekto ozvat, ze ci tu odmenu za doporucenie vyplatili kolko dni po doporuceni, alebo to bolo hned. diky!
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 9. 2021 17:24

Platil jsem premium dlouhodobe...

Odmena jinak prijde okamzite po splneni podminek, tzn hned po 3. zaplaceni kartou(virtualni)
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod TV_FAN 23. 9. 2021 00:18

Diky za info! Takze nevyplatili to hned, ideme do nich busit a napiseme aj formal complaint. Lebo hazard tam fakt nikde neni vo vylukach, takze pekne zavadzaju. Ten screenshot, ze "all steps done" im budem posielat az kym neposlu co slubili :D este mala technicka otazka, pisal si im opakovane do toho jedneho chatu? Alebo za kazdym sa konverzacia zavrela a spustal si novy chat? Nam to vkuse obnovuje ten jeden, a oni sa potom uz len vyhovaraju a odvolavaju co povedal ten predosly. Tam sme sa moc nepohli dopredu :( iba to premium zadarmo zatial :/
REVOLUT 30 EUR ODMENA ZA ZALOZENIE UCTU. REF LINK NA VYZIADANIE DO SZ
TV_FAN
Návštěvník

Odeslat příspěvekod slavo963 23. 9. 2021 06:59

jak jsem psal, bylo to v v 2x1 chatu s 2x3 lidma
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod servpack 23. 9. 2021 11:23

Pokud by se někdo chtěl podělit o bonus, nechť mi pošle odkaz na založení. Děkuji.
servpack
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milink 23. 9. 2021 14:37

Odeslána SZ.
milink
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aw10 27. 9. 2021 11:35

Budu si zakládat Revolut, probíhá teď nějaká akce?
Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Piště do zpráv.
aw10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stanickses 27. 9. 2021 12:21

Probíhá akce 850kč za doporučení ještě 8 dní. Musíte se verifikovat, dobít z účtu/karty a 3x zaplatit kartou ( virtuální, protže fyzická nestihne přijít). O výhodách pro doporučeného se nic nepíše.
stanickses
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků