Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 30. 4. 2020 17:02

hm, možná. No uvidím, jestli se mi podaří dostat na nějakou živou potvoru podporu
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 4. 2020 18:09

Já tedy předpokládám, že změna bude jen u Eurového účtu. Ani mě nenapadlo uvažovat o tom, že bych přišel o UK účet...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod eltrebor 30. 4. 2020 18:34

Zásadní změnou pro české zákazníky Revolutu je změna země případného sporu. Vztah mezi českými zákazníky a Revolutem se nově bude řídit litevským právem (případná žaloba musí směřovat k litevskému soudu) a regulátorem je Litevská národní banka (případné stížnosti tedy opět k této bance). Do té doby se řídil britským právem.

https://www.mesec.cz/aktuality/revolut- ... dve-zmeny/
eltrebor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 30. 4. 2020 18:52

Platební kartu měnit kvůli tomu nebudou?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikocz 1. 5. 2020 18:09

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na fungování nabíjení peněz na Revolut.

Donedávna jsem měl trvalý pobyt v zahraničí (Švýcarsko). Revolut jsem si nabíjel bankovním převodem na místní Švýcarský IBAN bez poplatků.

Přestěhoval jsem se do ČR, změnil adresu v Revolutu a teď nabíjení přesně nerozumím. Mám hlavně tyto dvě otázky:

1) Mohu nabít CZK bez poplatků jinak než platbou kartou, tedy bankovním převodem? Vidím tam jen britský IBAN začínající GB... a pokud bych teoreticky použil tento převod, o jakých poplatcích se reálně bavíme? (Moje banka Airbank, jestli to hraje roli)

2) Mám ještě ze Švýcarska účet v CHF. Změnou adresy jsem přišel o možnost bezpoplatkového nabíjení jak platební kartou tak přes místní IBAN. Je tedy nějaká možnost jak bez poplatku dostat tyto CHF na můj Revolut účet (i třeba před jinou firmu)?

Děkuji.
mikocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 5. 2020 14:41

Revolut zásadně dobíjím kartou, u "Personal" karet je to zdarma.

Dá se teď někde v ČR vybrat s Revolut kartou z bankomatu CZK zdarma?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 4. 5. 2020 14:55

Dá, např. ČSOB, AirBank, RB, KB, ale pouze do limitu 4500 za měsíc u standardního tarifu.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 4. 5. 2020 22:05

Zkoušel někdo Swift platbu CZK z české banky do Revolut? Jaké byly poplatky?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod robbert 7. 5. 2020 07:01

Dozaz: co všechno potřebuji pro instalaci aplikace do nového telefonu? Účet mám dlouho, měním telefon, tak jak to provést. Díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 7. 5. 2020 07:07

Tak to bys mohl otestovat, jestli lze mít appku funkční na více telefonech najednou.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2020 07:27

Určitě to možné je. Měl jsem to takto jeden čas. A vlastně asi ještě mám (ale už to nepoužívám na obou telefonech).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod robbert 7. 5. 2020 09:48

Já ji nechci mít na dvou. Měním telefon a ptám se, co si připravit na přenos aplikace na nový? Každá banka to má jinak.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 5. 2020 13:14

Nepamatuju si vůbec řádné komplikace, takže prostě jsem si to asi jen nainstaloval a jelo to.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 5. 2020 14:32

Klíčem u Revolut účtu je snad jenom email. Přihlášení tedy nabízí buď přímo zadáním emailu (+klik na odkaz v něm), nebo možná umí i přihlášení emailem Účtu Google, kde pak není třeba už na nic klikat (tyto dvě varianty má i Curve, zde to je pokud pamatuji hodně podobné, maximálně tam bude ještě ověření čísla mobilu SMSkou).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod VVNP 7. 5. 2020 14:49

robbert> Nedávno jsem si tím taky prošel, jenom těch bankovních appek mám asi 9.
Některé byly v pohodě, Revolut tuším byl jeden z nich. Největší opruz Richie, ale tam pomohla nově vydaná aktualizace. A pořád jsem zapomínal vygenerovat si nový kód v ČSOB bankomatu - tak jsem se nemohl dostat do IB, protože používám jejich Smart klíč. A dost velký problém byl chyba u zadaného telefonu v UCB, kde systém ukazoval 2x mezinárodní předvolbu a neposílalo mi to správně smsky (to si případně zkontrolujte v nastavení).
VVNP
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků