MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 16 %  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 38 %  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 9 %  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Odeslat příspěvekod hannys85 5. 2. 2019 20:06

Většina kupónů je nepoužitelných anebo se dají slevy sehnat i jinde. Proto nechápu, proč zvyšují počty transakcí, když je ten program stejně nepoužitelný až na pár výjimek, kterými je právě třeba ta sim karta zdarma (po druhé využito) anebo kdysi k nákupu v pet centru nějaké zvířecí pamlsky zdarma.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 5. 2. 2019 22:02

Souhlasim s ti za kupony jsouz nepouzetelne.A taky nechapu proc zvysuji pocet tech transakci. Rikam si ze leda ze by ty platinum, nebo gold. tak daji opravdu nejake pouzitelny kupony
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 2. 2019 03:01

Ani tam neni nic pouzitelneho.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Taki 6. 2. 2019 09:29

Legracni taky je, ze korektne se mi zobrazuje pouze kupon, ktery jsem si zaslal na mail. Kupony, ktere jsem si nechal "zobrazit" nejdou otevrit na mobilu ani kompu. Vsechny maji stejnou velikost 107502 B a hlasi chybu. Takže jsem jim napsal, ať mi je laskave poslou na mail..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 6. 2. 2019 10:06

Mně se tedy kupony normálně zobrazit jdou, stejně tak stáhnout v pdfku, používám Chrome. Máš asi něco rozbitý u sebe.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 6. 2. 2019 10:15

Je to možný.. Stahoval jsem pomocí MT
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 2. 2019 11:51

u toho platinum jsou treba slevy 2000 Kc na klinice, pak tam bylo i 500 KC vstupenka pro 2 dospely a 4 deti na nastevu nakyho zabavnyho parku v Praze , knizka zdrama nad 300 Kc i postovny a podobny , 30 procent sleva ke kadernikovi bez objednání, 10 procent kasa na vybrane spotrebice, 10 procent sleva na euronics velky spotrebice, kredit 50 Kc flixbus
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 6. 2. 2019 12:23

Nebo by mi zde nejaka dobra duse, ktera to nevyuzije, neposkytla platinovej pet center kupon a kupon na simku mobil.cz?
Ze specials mi odepsali, ze to predali na prislusne oddeleni a prosi o trpelivost, tak se trochu bojim, ze to nestihnou do 09.02., kdy se vracim z Prahe a ten kupon do PetCenter mi pak bude k nicemu..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 2. 2019 12:47

to by ten jiný prohlížeč mohl být rychlejší..
(když dáš mail, tak ti petcentrum přepošlu)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2019 13:10

Kupon na mobil.cz už nebyl v nabídce snad o víkendu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr.D 6. 2. 2019 13:24

fremantle: Teď jsem ho tam našel a poslal Takimu...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 2. 2019 13:34

Já tam ten kupon fakt nevidím, ani vyhledávání mi nic nevrací - je tam nějaký přímý link? Úroveň mám platinum...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 6. 2. 2019 13:39

Musíš hledat tuším v goldu, nebo nějaké nižší kategorii ... včera ráno jsem si kupon stáhl a využil (bylo jich ještě 79) a dnes ráno už je poštou sim doručována. Jinak teď už nic nestáhneš, bo vyčerpáno (nebo mám možná vyčerpáno jen já) ...
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 2. 2019 13:43

je to v Silver
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 6. 2. 2019 14:23

Panove, diky..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků