Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 12. 2020 17:16

ani omylem, curve má jednoznačně lepší kurzy
jenda_s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 12. 2020 17:45

Asi si dotyčný popletl HB (kde výhodný kurz kreditek platí, je blízký Curve) a RB, kde to stojí za prd. No liší se to jen o to písmenko H/R :D
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 12. 2020 17:59

který dotyčný? lépe číst - prosím
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 23. 12. 2020 18:05

No vychvaluješ kurz kreditek oproti debetkám, přitom radíš provádět u kreditek konverzi přes Curve? Jaká je pak výhoda té kreditky proti debetce? Paušální poplatek 50 Kč měsíčně navíc?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 23. 12. 2020 18:44

fakt neumíš číst, "lepší kurz" je (u kreditky) pouze v případě započtení vratky (až 2 %), ale pořád je mizerný! Když se provede konverze v Curve, tak máš její dobrý kurz (tedy se nepoužije nevýhodný kurz RB) a tečka.
P.S.: Doporučuji používat CRV.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 12. 2020 19:35

Nojo, problém je, když by někdo chtěl obojí. U RB kreditek při použití Curve sice je lepší kurz, ale nulová odměna. Obojí, tedy odměna i slušný kurz, to jaksi v RB už nějaký čas bohužel nee, to je třeba se poohlédnout jinde (HB kreditka samostatně i v Curve, mBank eShop v Curve...).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 12. 2020 12:09

Mohl bych někoho s kartou u RB poprosit o vygenerování a zaslání kodu do zpráv na 300 Kč slevu na příslušenství u O2? :)

https://www.premiumrbclub.cz/detail-kup ... e221019a06

Případně to berte jako zajímavý tip na akci a použijte přímo vy
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 12. 2020 12:52

Máš ho v SZ.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 25. 12. 2020 16:36

Díky a uplatnil bych klidně ještě 1-2 kdyby se našel ještě někdo další ochotný :)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bubocz 28. 12. 2020 17:25

Dokáže mi prosím někdo, kdo má také vydané dodatkové karty, říci, jak nejjednodušeji založit RB klíč pro držitele dodatkové karty kvůli platbám na internetu?
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 28. 12. 2020 18:46

Fakt tenhle problém nikdo nemá? Dnes opět na czc.cz / PayU, asi před týdnem na mall.cz.

P.S. Ne, prohlížečem to fakt není.

:grr:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 12. 2020 18:55

Tak jsem taky využil kód od RB, koupil jsem myš v ceně 299 Kč za 1 Kč. Prodejnu O2 mám bu nás v Kauflandu kam stejně chodím nakupovat.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 28. 12. 2020 19:26

bubocz píše:Dokáže mi prosím někdo, kdo má také vydané dodatkové karty, říci, jak nejjednodušeji založit RB klíč pro držitele dodatkové karty kvůli platbám na internetu?

Držitel karty se přihlásí do svého IB a standardním způsobem si zprovozní RB klíč.

Lol Phirae píše:Fakt tenhle problém nikdo nemá? Dnes opět na czc.cz / PayU, asi před týdnem na mall.cz.

A co vám na to řekli v bance?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 28. 12. 2020 19:36

qwertz375 píše:A co vám na to řekli v bance?

Že za to může neaktualizovaná platební brána. Před 2 měsíci. Tak se asi zase znova odaktualizovala... zřejmě ten kvalitní software od Solarwinds. :roll:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod deepman 28. 12. 2020 22:00

Nenašla by se tu ještě nějaká dobrá duše s kartou RB, která by mi mohla vygenerovat kod na 300 Kč slevu na příslušenství u O2? Prosím pěkně do SZ a předem mnohokráte děkuji. O:-)
deepman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka