Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bubocz 29. 12. 2020 00:10

qwertz375 píše:
bubocz píše:Dokáže mi prosím někdo, kdo má také vydané dodatkové karty, říci, jak nejjednodušeji založit RB klíč pro držitele dodatkové karty kvůli platbám na internetu?

Držitel karty se přihlásí do svého IB a standardním způsobem si zprovozní RB klíč

Díky za odpověď...

A to každý automaticky má? Přiznám se, že o tom nevím, že by rodina podobný přístup měla a používala... Existuje nějaká jednoduchá metoda zřízení?
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubocz 30. 12. 2020 21:31

Tak jsem dnes volal na zákaznickou linku a z informací vyplynulo:

- nic neví o alternativní metodě k RB klíči
- pro zřízení RB klíče by údajně bylo potřeba udělat z rodinných příslušníků disponenty k účtu, což mi přijde jako nesmysl

Takže jsem tam kde jsem byl...
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wurk 31. 12. 2020 01:02

muzou si zalozit ten ucet zadarmo, ziskat klic k nemu, pak ho muzou pouzit k dodatkovym kartam
wurk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 4. 1. 2021 13:48

Lol Phirae píše:
qwertz375 píše:A co vám na to řekli v bance?

Že za to může neaktualizovaná platební brána. Před 2 měsíci. Tak se asi zase znova odaktualizovala... zřejmě ten kvalitní software od Solarwinds. :roll:

Tak na druhý pokus mi bylo sděleno, že nemám aktivní platby na internetu, které jsou samozřejmě povolené. Na třetí pokus, že prý se něco asi automaticky neaktivovalo, co se aktivovat mělo, a ti co měli přijít, tak nepřišli. Ale že prý snad už do 24 hodin přijdou.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 1. 2021 12:14

drkarel píše:
A1rh- píše: ... Zdůraznil jsem, že je to okamžitá výpověď z důvodu změny podmínek. ... Datum ukončení v dokumentu je sice až 4.1.2021 ...

No, takže klasická dohoda se 14denní lhůtou.

Vypovídal jsem KK RB Style v prosinci z důvodu změny podmínek. Dnes koukám, že mám na RB Style naúčtován poplatek 50 Kč. Pracovník na pobočce mě ujistil, že už naúčtován nebude.

Reklamoval jsem přes infolinku. Moje chyba, že jsem přistoupil na návrh zaměstnance a nechal si poslat dokument k podpisu do aplikace. Tvrdil, že je to totéž, jako ten formulář, který jsem mu přinesl vyplněný a kde byl jako důvod ukončení Změna podmínek - okamžité ukončení. V dokumentu v aplikaci bylo datum ukončení 4.1.2021 a důvod ukončení tam pokud vím nebyl. Uvidím jak se vyjádří. Příště nebudu šetřit stromy, ale nechám tam výpověď na poctivém papíře mnou vyplněnou.
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 5. 1. 2021 12:49

Šetření stromů ti asi nepomůže, protože já to posílal datovkou a mailem, kde jsem ten stejný důvod měl také uveden a dívám se, že i mě strhli poplatek za vedení karty 50 Kč. Taky na to podám reklamaci.

Update z chatu:
Marcela 13:02
Kreditní karta je ve výpovědní lhůtě která je 1 měsíc, je aktivní a i karetní účet je zatím aktivní. Poplatek je účtován v souladu s platným ceníkem.
Vy 13:04
Rozumím, jenže já jsem zadal výpoved z důvodu nesouhlasu se změnou podmínek, kde je výpověď okamžitá dle
platné české legislativy.
Marcela 13:06
Nejednalo se o změnu obchodních podmínek kdy je výpověď okamžitá ale jen o úpravu ceníku. Prosím reklamaci zašlete na email reklamace@rb.cz. Děkuji

Takže jim ještě zašlu mail. Když jsem byl přihlášený v IB, tak jsem doufal, že by se to třeba vyřešilo rychleji, tak ne no :-)
Naposledy upravil cz01 dne 5. 1. 2021 13:16, celkově upraveno 1
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 1. 2021 13:14

teď jsem se dovolal na pobočku přímo na toho co to se mnou řešil, poplatek mi prý vystornuje a pokud budu schopen dohledat a zaslat mu znovu tu původní výpověď na doložení, tak tu kartu ukončí okamžitě. (Zatím je stále aktivní, možná kvůli tomu čerpanému kreditu poplatkem.)
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 5. 1. 2021 13:58

RB "neumí" výpověď z důvodu změny podmínek, musí se reklamovat
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 8. 1. 2021 10:08

Mam kreditku Mall platnou do cervna. Uz se vi, co mi daji misto ni, kdyz uz se nevydava?
Schwarzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 10:17

Já mám do 03/22 - nechávají je všechny doběhnout, nebo to chtějí něčím nahradit k nějakému datu?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod qwertz375 8. 1. 2021 11:36

Konec platnosti plastu (karty) neznamená zrušení produktu (kreditní karty MALL). Dokud vám ho banka nevypoví nebo neoznámí změnu/převedení na jiný, měla by probíhat standardní obnova karet.

Máte někdo informaci, že se KK MALL bude rušit i stávajícím klientům?
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 1. 2021 11:39

Vzhledem k tomu, že stále funguje RB Life, nevěřím, že by zrušili vydané RB Mall.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 12:15

Vydané asi nejspíš opravdu ne, minimálně do konce platnosti. Otázka je právě to obnovování.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 1. 2021 12:19

Například KK Billa už mi novou nevydali.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 8. 1. 2021 12:21

RB Mall je vázané na partnera, můžou být donuceni skončit nebo aspoň přejmenovat. RB Life je jen jejich, a dokud jsou klienti ziskoví, může být lákavé na to nešahat, aby neměli důvod při změně parametrů přemýšlet o konkurenci.
fc70
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka