Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 12:47

Přesně tak. Billa a Mall.cz jsou karty, které RB má s partnery, tak to může být jinak.
Karta Billa (jestli se pamatuju dobře) normálně do konce platnosti fungovala, obnovená už nebyla, místo ní nabídli nějakou vlastní.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hgfdsa 8. 1. 2021 13:18

A nedávala odměny jen za platny v Bille?
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 1. 2021 13:19

a kam tím dotazem míříš?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 8. 1. 2021 13:24

hgfdsa píše:A nedávala odměny jen za platny v Bille?

Ne

-- 8. 1. 2021 13:26 --

Lafayette16 píše:Karta Billa (jestli se pamatuju dobře) normálně do konce platnosti fungovala, obnovená už nebyla, místo ní nabídli nějakou vlastní.

Dávali pak místo toho Style, kde už je ale měsíční poplatek, zatímco Billa byla zadarmo při alespoň jedné platbě v měsíci.
hopo.hopo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 8. 1. 2021 13:38

hopo.hopo píše:
Lafayette16 píše:Karta Billa (jestli se pamatuju dobře) normálně do konce platnosti fungovala, obnovená už nebyla, místo ní nabídli nějakou vlastní.

Dávali pak místo toho Style, kde už je ale měsíční poplatek, zatímco Billa byla zadarmo při alespoň jedné platbě v měsíci.

Ano, ale dalo se poměrně snadno domluvit aby i ta Style karta byla zadarmo (pouze když byla vydaná místo Billa karty).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 13. 1. 2021 12:09

Loni v červenci jsem si zakládal Mall kartu, tenkrát byla akce sleva 2500 Kč na první nákup na Mallu. Ten jsem uskutečnil před Vánoci, zatím ale nic nepřišlo. Má někdo zkušenost, jak dlouho trvá připsání bonusu?
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 1. 2021 12:17

A nebyla tam podmínka, že ten nákup musí být proveden do 90 dnů od uzavření smlouvy?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 13. 1. 2021 12:20

Mě klasický bonus 2 000 Kč přišel cca za dva týdny od provedení transakce.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 13. 1. 2021 12:34

Korzaik píše:Loni v červenci jsem si zakládal Mall kartu, tenkrát byla akce sleva 2500 Kč na první nákup na Mallu. Ten jsem uskutečnil před Vánoci, zatím ale nic nepřišlo. Má někdo zkušenost, jak dlouho trvá připsání bonusu?

Příště to chce líp číst podmínky.

2.7 „První transakce na MALL.cz“ znamená první transakci Kartou u Obchodníka MALL.cz uskutečněnou po Aktivaci karty. Touto transakcí se rozumí i Aktivace karty kontaktní platbou (tzn. zasunutím karty do terminálu) u Obchodníka MALL. cz a to nejpozději do 90 kalendářních dní od uzavření Smlouvy.

3.3 Účastník, který splní podmínky této marketingové akce, získá Vstupní bonus ve výši až 2 500 Kč, pokud uskuteční První transakci na MALL.cz ve výši 2 500 Kč a více. V případě, že První transakce na MALL.cz bude nižší než 2 500 Kč, poskytne Banka Vstupní bonus ve výši rovnající se částce První transakce na MALL.cz

3.4 Vstupní bonus bude poskytnut do 14 kalendářních dnů od data zaúčtování První transakce na MALL.cz.

Jinými slovy, bonus ti nepřijde už nikdy.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 13. 1. 2021 14:55

To jsem blbec. :-D Ale na infolince asi podmínky taky nečetli, protože mi řekli, že bonus určitě pošlou a že to prověří.
Korzaik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 13. 1. 2021 15:24

však uvidíš, záleží komu se to dostane pod ruku, jestli někomu kdo tuší "what's a go", tak máš smůlu
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 15. 1. 2021 12:10

Všimnul jsem si, že mi nepřišel bonus z kk Deluxe a potom ani z kk Mall za platby Tran...wise provedené v období cca 22.12. V minulosti se bonus připisoval a nebyl problém. Bonus není přiznám ani na výpise, ani v IB, či SB.

Máte to také podobně?
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hgfdsa 15. 1. 2021 13:10

Já bonusy na kreditkach RB mám, ale za jine transakce, tohleto jsem nikdy nepoužíval.
hgfdsa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cz01 15. 1. 2021 13:14

Možná to v RB začali filtrovat dle podmínek, reklamovat to nebudu :-)
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 15. 1. 2021 15:47

Tak záleží na MCC jaký Transferwise transakce má, dle odkazu níže to je bohužel MCC 4829 či 6012 a oba jsou ze strany RB z odměn kreditek vyloučeny (bod 2.10. v RB dokumentu Program výhod pro kreditní karty)
https://transferwise.com/help/articles/ ... rged-extra
Pokud předtím za TW odměna byla, tak mohli mít MCC jiný, změna je možná, i Revolut změnami MCC prošel.
minarjo
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka