ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 21. 12. 2019 12:32

Na tom mne nejvíc štve, že mi teda po mailu ČEZ výslovně napsal, že pokud bdue vyúčtování v prosinci, bohus se do něj nezahrne, ale až do lednového výúčtování (kterí je standardní).
Proto jsem neodstoupil pro nesouhlas se zvýšením, ale dal normální 3 měsíční výpověď :-(
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 31. 12. 2019 10:23

Tak jsem dnes zadal v cezonline samoodečet s odůvodněním "Potřebuji vystavit mimořádnou fakturu".
Vše online. Věřím, že se tak k bonusu z ČEZ karty dostanu dříve než v květnu (kdy mám vyúčtování), nebo v březnu, kdy přecházím s elektrikou jinam.
Pak konečně kartu zruším.

Lze to i bez přihlášení na této adrese.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 31. 12. 2019 13:58

to jsem zvědav, zda odůvodnění "Potřebuji vystavit mimořádnou fakturu" bude stačit,
tipuju, že to nikdo nečte! a kartu nemá smysl držet už několik měsíců ..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 31. 12. 2019 15:16

Ano, máš pravdu.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 10. 1. 2020 08:21

Dnes vystavena faktura k 31.12.2019, bonus započítán, vše je OK.
Jak vůbec zruším ČEZ Kartu?
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 10. 1. 2020 10:17

Napíšeš volně formulovanou žádost o ukončení karty, naskenuješ a pošleš mailem. Je to tu někde o pár stránek dříve.
edit: konkrétně na minulé stránce
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 10. 1. 2020 11:23

Taky mi dnes přišla faktura. Zejména díky Paysend mi od června (tedy asi za 3 měsíce fungování) vrací přes 11k. Tím mi definitivně končí éra nejvýnosnější kreditky, taky ji budu rušit.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod antonsek 16. 1. 2020 05:05

drkarel píše:Prý (na dotaz mi bylo sděleno) stačí zaslat "Žádost o zrušení smlouvy" obsahující č. úvěrové smlouvy, jméno, příjmení, naskenovanou e-mailem na financnisluzby@cez.cz. Já to právě odesílám, ještě jsem tam pro jistotu napsal č. účtu pro případné vyřešení zůstatku. (Měl bych tam mít vrácený poplatek za zjištění zůstatku, ovšem výpis o tom už jsem nedostal.)

Nějak na tom emailu nekomunikují, výpověď jsem jim tam poslal před měsícem a bez odpovědi, akorát mi přišla za 14 dnů domů kreditka ESSOX jako náhrada za expirovanou ČEZ kartu. Teď si nejsem jist, jestli výpověď přijali nebo ne?
antonsek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 1. 2020 06:23

Já to tedy poslal ještě na ty další adresy, co tu někdo psal (byly Essoxu), a reagovali hned (nevím přesně odkud). Vypovídal jsem z důvodu změny podmínek a obratem mi přišel e-mail, že karta je okamžitě ukončena a zablokována. Z toho, co píšeš bych soudil, že výpověď nepřijali.

-- 16. 1. 2020 06:24 --

Byl to ROlda - zakaznickyservis@essox.cz resp. partnercez@essox.cz a reakce přišla z kreditnikarty@essox.cz.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 1. 2020 14:48

Essox spustil slibované Google Pay
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 17. 1. 2020 19:29

Také jsem to posílal na uvedené adresy včetně essox. A nic se neděje. Prisel je automatický email od essox o přijetí mého emailu.
Tak ještě počkám.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 27. 1. 2020 17:49

Už někomu přišla reakce na výpověď? Nebude třeba odeslat klasickou poštou?
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod libol 27. 1. 2020 18:04

Jak už tu několikkrát proběhlo - posílal jsem mailem, přišlo info o zrušení, už není ani v registrech
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 1. 2020 18:05

ano, přišlo i "potvrzení o ukončení a vypořádání revolvingové smlouvy"
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 1. 2020 23:36

Nic mi nepřišlo, ale evidentně je karta už zrušena, nejde s ní platit.
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka