MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 14. 1. 2021 14:10

vlazy: uz do toho stejne sahli._) Neni to uplne stejny Gratis jako byl puvodni. Co se tyce vyberu na pobocce. Muzes pouzit bankomaty vsech bank. Predpokladam budou urcite z 99 procent vsechny makat.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 1. 2021 16:48

U Genius Gratis sice můžu použít bankomaty všech bank, ale z jiných než od MMB je to bohužel za poplatek. O to mi ale nejde protože z bankomatů vybírám málo a mám i karty z jiných bank kde jsou výběry ze všech bankomatů zdarma. Že do toho Genius Gratis sáhli to vím. Jde mi spíše o to jaké jsou rozdíly mezi těmi účty Genius Gratis a Tom Plus a také v čem je který z nich více nebo méně výhodnější.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 14. 1. 2021 16:55

Nejak mi asi nerozumis. Ja psal o Tom Plus proste tam mas vybery zdarma. tak ze muzes vybrat hotovost jak je libo i na vicekrat u nekolika bankomatu,coz je fajn.Ja to pisi jen versus pobocky,ze to neni tak potreba.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 1. 2021 17:37

marvy:
O Tom Plus jsi se nezmínil a tak mi to připadalo, že máš na mysli ty výběry ze všech bankomatů u Genius Gratis. A ty výběry zdarma ze všech bankomatů u Tom Plus jsou jedinou výhodou oproti Genius Gratis a nebo tam je ještě něco dobrého co u Genius Gratis není?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 14. 1. 2021 22:10

vlazy: tak ptal ses na porovnani prece. Tak jasne ze Gratis nema vybery ze vsech zdarma. Jinak k tomu Plusku, snad jen ze muzes vybrat vsude i ve svete zdarma,ale za blby kurz v tom svete. Tak ze asi nic. Tady lidi psali,ze byval lepsi kurz pres smenarnu a pak ted ze snad pres klasicke IB ze maji byt lepsi kurzy.Ja to ale nevyuzivam,tak ti nevim presne.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod j.ch 21. 1. 2021 12:56

Fakt mě MONETA dojala, informační dopis ohledně změny účtu (kódu banky) pro splácení Wüstenrot hypotéky přišel až 21.1.2021. Ačkoliv tato změna platí už od 1.1.2021 a původní kód Wüstenrot HB 7980 byl ukončen k 31.12.2020. Není nad to včas informovat klienty o podstatné změně!
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 21. 1. 2021 17:59

j.ch: nastesti se chytli za rypak a na infolince je nahrana hlaska, ze pokud posles love, tak ze je pripisou.

BTW mel si nekde PIN pro prihlaseni?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrholecR 21. 1. 2021 20:51

Do konce března budou akceptovat splátky i na kód banky Wüstenrot 7980.
DrholecR
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stileth 21. 1. 2021 22:24

@j.ch: tahle informace me prisla poprve uz koncem rijna postou a potom i v IB pozdeji. Nevim kde se stala chyba u nekterych lidi, ale ja jsem byl informovan dostatecne dopredu a nekolikrat.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod j.ch 21. 1. 2021 23:02

PIN jsem neměl, protože jsem už měl paralelně účet u MONETY. Jen doplním, že vypis včetně potvrzení útoků se stále stahuje přes portál WR.
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2021 10:14

j.ch: no a jak se tam prihlasis, kdyz to chce cislo smlouvy a PIN? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 1. 2021 11:14

Tak PIN jsi někdy dostal od WR, pokud jsi měl výpisy elektronicky. Býval uveden na výpisu ze stavebka, ale na výpisu z HU ho nevidím.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 22. 1. 2021 11:34

Tak mě dnes na pobočce řekli, že od 1.2.2021 se bude snižovat úročení na spořících účtech z 0,50 % asi na 0,20 % a doporučili mi spořící účet GOLD, který bude prý bude se sazbou 0,70 % při vkladu 1 mil. Kč. Dále je prý u GOLD běžného účtu a příslušné karty dobré pojištění zdarma.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 1. 2021 11:48

drkarel: prolezl jsem komplet dokumentaci a nikde zadny PIN neni. A to jsem zvyklej si tyto veci okamzite ukladat i do spravce hesel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisg 22. 1. 2021 12:28

S474N
Nevím jestli ti pomůžu, ale zkoušel jsem se před pár dny přes ty nové stránky přihlásit do ibankovnitví a chtělo to místo klasického sms klíče PIN. Ten jsem našel dle rad na netu v mobilní aplikaci Monety, kde byla možnost ho změnit, tak jsem ho změnil. Nicméně jsem to ani nezkoušel a dostal se do ibankovnictví přepnutím(volbou) přes staré stránky ib, to znamené klasický sms klíč :-)
ladisg
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků