MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod flightmax 18. 10. 2020 09:15

tom brava píše:omlouvám se možná za stupid dotaz, ale když jsem dnes aktivoval BÚ tom plus (snad úspěšně, ještě není ověřen), jak doaktivuju vstup/profil do spárovaného IB? Nebo jsem odsouzen na věčné časy používat jen mobile-banking?

Přihlašovací údaje mi po aktivaci přišly e-mailem a sms.
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 18. 10. 2020 23:45

drkarel píše:Pokud ho nechceš rušit, pak asi má, protože odpadne to každoměsíční posílání. Ale záleží na tom, jaký máš přesně typ. Já tam mám úročení 1% do 50k, což mi vyhovuje.

Vybavíš si ještě jak jsi k takovému Genius Free & Flexi přišel? Podle všeho jsi jeden z mála tady, který má takové (lákavé) nastavení.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 18. 10. 2020 23:57

Mně by zajímalo kde to úročení jde v IB zjistit. U SÚ se mi zobrazuje, ale u BÚ nikoliv. V krajním případě se mrknu při volné chvíli do smluv (pokud to tam bude).
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 19. 10. 2020 00:42

flightmax píše:
tom brava píše:omlouvám se možná za stupid dotaz, ale když jsem dnes aktivoval BÚ tom plus (snad úspěšně, ještě není ověřen), jak doaktivuju vstup/profil do spárovaného IB? Nebo jsem odsouzen na věčné časy používat jen mobile-banking?

Přihlašovací údaje mi po aktivaci přišly e-mailem a sms.

díky, s odstupem více hodin dorazilo vše
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 19. 10. 2020 02:01

https://investors.moneta.cz/documents/1 ... 020-cz.pdf

To jsou byznysmeni, pohledávky za 1,2 miliardy se jim podařilo prodat za 138 miliónů ;-)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus nyni 1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni >10%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 10. 2020 12:30

peliculiar píše:
drkarel píše:Pokud ho nechceš rušit, pak asi má, protože odpadne to každoměsíční posílání. Ale záleží na tom, jaký máš přesně typ. Já tam mám úročení 1% do 50k, což mi vyhovuje.

Vybavíš si ještě jak jsi k takovému Genius Free & Flexi přišel? Podle všeho jsi jeden z mála tady, který má takové (lákavé) nastavení.

tento účet mám také, byla to nějaká dočasně nabízená varianta, tehdy to bylo i více procent na větší částku, ale nakonec to snížili na aktuální 1% do 50 tisíc

dnes to samozřejmě založit nejde
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 10. 2020 12:58

peliculiar: Byla to varianta, kterou jsem založil v červenci 2014 s úročením 2 % do 50k, které pak po roce snížili na 1 %, které zůstalo do teď. Mám pocit, že mnoho lidí tady mělo Genius gratis a kdoví, jestli šlo tehdy zakládat druhý účet Genius, případně ho měnili na Toma, když se zdálo úročení překonáno.

-- 19. 10. 2020 14:06 --

Mufinmufi: Nenašel jsem to ani v SB (tam mám typ "Free & Flexi - promo"). Ale součástí smluvní dokumentace byly Speciální produktové podmínky, kde je úročení uvedeno, pak jsem ještě dostal pár změnových dopisů, kde je uvedeno to 1 %.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 10. 2020 13:52

https://www.stavebky.cz/kdyz-slevu-tak- ... netrumfne/

Na stránkách Monety nicméně nic není.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanickses 19. 10. 2020 19:09

Mam kretidni kartu Gold od roku 2011, v te dobe bylo pro nasi firmu zvyhodneni ze misto 129,- mesicne byla zadarmo (nebo za 49,- k cemuz se dostanu). Jeji vyhodou bylo, ze z kazde platby ve sve dobe vracela 1%, coz uz nejakou dobu neplati. Nyni se mi nauctoval mesicni poplatek za vedeni tech 49,- a kdyz jsem jim volal, tak pry se ma uctovat od zacatku. Podotykam, ze za celou dobu si zadny poplatek nestrhli a ja tedy zil v domneni ze je zadarmo. Pokud by nebyla, tak od zruseni tech vratek to absolutne nema zadny smysl ji mit. Ted se mi maji ozvat zpatky a ja se chci zeptat jak k tomu pristoupit. Nekolikrat jsme se stehovali a smlouvu nemam u sebe, tu kartu nemaji v nabidce, takze nejake podminky k ni online nelze najit. Pokud mi budou tvrdit, ze se od zacatku melo strhavat 49,- tak mi to muzou douctovat zpetne? Diky za rady.
stanickses
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stileth 19. 10. 2020 19:51

Genius Free & Flexi jde zalozit i ted. Nabidli mi to na pobocce jako jedinou variantu pokud bych chtel u nich druhy bezny ucet, protoze nelze mit 2x Tom nebo Tom+
Dali mi k tomu i tisteny letak, ale o nejakem bonusovem uroceni tam nic neni a ani banker ho nezminoval.
Chtel jsem i snizit/zmenit Tom na tento Flexi a zalozit novy Tom, ale to pry take nejde.
Stileth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pospa874 20. 10. 2020 20:19

Potvrzuji existenci Free & Flexi - promo. Sám jsem nechával známého tento účet kdysi zakládat. Požadavek byl co nejlevnější účet (ideálně zadarmo) a existence pobočky a bankomatu v tom městě. V tom městě byly pobočky ČS, ČSOB, KB, GE a to je asi všechno. A bylo nějaké krátké promo období Free & Flexi s vedením zdarma ještě u GE. Součástí bylo i spoření zůstatku nějakou sazbou do nějaké částky. Podrobnosti už nevím.
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 20. 10. 2020 21:52

ano, free a flexi mělo spoustu různých variant, ale úrok platí jen pro staré účty, na novém to aktuálně nebude
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod peliculiar 21. 10. 2020 23:02

drkarel píše:peliculiar: Byla to varianta, kterou jsem založil v červenci 2014 s úročením 2 % do 50k, které pak po roce snížili na 1 %, které zůstalo do teď. Mám pocit, že mnoho lidí tady mělo Genius gratis a kdoví, jestli šlo tehdy zakládat druhý účet Genius, případně ho měnili na Toma, když se zdálo úročení překonáno.

Já měl Genius Gratis z akce někdy v roce 2015, jinak tehdy neměli účet zdarma, bez nutnosti splnit nějaké podmínky.

Pospa874 píše:Potvrzuji existenci Free & Flexi - promo ... bylo nějaké krátké promo období Free & Flexi s vedením zdarma ještě u GE. Součástí bylo i spoření zůstatku nějakou sazbou do nějaké částky. Podrobnosti už nevím.

To není tak, že bych o tom pochyboval, jen mě zajímalo kdy. Tehdejší GE Money Bank jsem začal sledovat od září 2014.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 22. 10. 2020 18:20

Poslali někomu tu 1000 Kč odměnu? Tady teda zatím houby.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Twisto 150 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OnderCZ 22. 10. 2020 18:30

Však je čas, přijde to na konci října.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků