MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 23. 1. 2021 16:25

Měl jsem stavebko Wustenrot a tam to bylo čtyřciferné číslo, proto PIN, tak to bylo v úvodním dopisu i nazvané. U RB totéž (také jde o číselný údaj, proto nazývaný PIN), ta má hned několik PINů: iPin do IB, mPin do appky, tPin pro telefonní bankovnictví a ještě nějaký xPin pro RB klíč - RB co do počtu Pinů jasně kraluje :)
Co se terminologie týče, tak ta je myslím u bank jasná: jako (x)PIN je nazváno něco co musí být výhradně číselné, jako heslo pak jakákoliv změť znaků.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 23. 1. 2021 22:06

Vyrovnal poslední vyúčtování Twista novou podnikatelskou KK od MMB a na tuto úhradu nebyla žádná vratka, v poznámce k transakci je uvedeno "bankomat".

Nedává mi to smysl. Tato karta by měla vracet ze všech plateb 1% (v prvních 3 měsících 5% do výše vratek 1000 Kč).
barnyss píše:2peliculiar:
KK MONETA COMMERCIAL nevraci ani za platby dobirky (PPL, pošta, atd).

Má ještě nějaká omezení, která se člověk předem nedozví?

Mimochodem vrací nějaké jiné KK splátky Twista, případně dobírky (osobně využívám sporadicky) ... ? Měnit kvůli tomu asi nebudu, jen jsem zvědavý.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 24. 1. 2021 01:48

peliculiar píše:Mimochodem vrací nějaké jiné KK splátky Twista ?
mBank přes Curve
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 24. 1. 2021 05:06

Kreditky HB i mBank eshop klidně i přímo bez Curve odměnu za Twisto dají, řada jiných má ale Twisto ve výluce odměn. Důvod je prostý: Twisto je v očích vydavatelů karet platební služba, ne běžný obchodník prodávající své zboží či službu. Stejný důvod pro výluku má u mnohých třeba i Revolut či Curve.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peliculiar 24. 1. 2021 23:53

Díky za odpovědi. Kdybych měl a použil Curve s podkladovou podnikatelskou KK MMB tak by to vracelo, nebo ne?
Resp. má to tu někdo vyzkoušeno?
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 1. 2021 06:20

Tento případ vyzkoušen nemám, ale jelikož Curve karta označení kódu obchodníka (MCC kód) nemění, ale plně předává, nemělo by její zařazení do platebního řetězce mít žádný efekt, tak jako u jiných kk. Efekt Curve na podkladovou kartu spočívá v běžných platbách v obchodech (z fyzických jsou pak netové), ne v kouzlu konverze transakcí, které už netové jsou.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 25. 1. 2021 07:54

Nevrací, aspoň to tak bylo v minulém roce, kdy jsem si přes Curve chtěl vylepšit kurz cizí měny a odměna nepřipsána (aliexpress, ebay, ...).
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod powery 27. 1. 2021 13:25

Kam s penězi ze spořáku Monety od 1.2.2021, aby zůstalo alespoň 0,5 % p.a. Do Trinity?
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 1. 2021 13:40

Hello má 1% do 200k,ne?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 1. 2021 14:16

mBank 0,9% zatím do 800 tisíc, J&T vklad s jednodenní výpovědní lhůtou za 0,7%.. Hellobank 1% do 200 tis. + 0,6% do 100 tis. na BÚ, Airbank za 0,6% do 250 tis. do konce března.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jisy 27. 1. 2021 14:51

mBank: 8x 100 000,- s 0,9 % (mspoření ! )
Banka Creditas: spořáky po 350 000,- úrok 0,5 %

P.S. Tak jsem přišel s odpovědí pozdě - prověřoval jsem aktuální stav ...
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peliculiar 28. 1. 2021 23:11

Změny podmínek od 1. 4. 2021 ... už někdo koukal k jakým změnám dojde? Vyskočilo to na mě při přihlášení do IB.
Kdo má zájem o Twisto či Skip Pay a chce bonus 500 Kč mrkněte mi do zájmů v profilu. ;-)
peliculiar
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kasper 29. 1. 2021 19:22

Dum spiro spero
Spem retine
S rozumem a odvahou
Audacem fortuna iuvat
Sciens vincit 
Semper Fi
Kasper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 1. 2021 21:37

Netušíte od kterého data není žádná odměna v bene+ za platbu kartou v lékárně BENU?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 30. 1. 2021 00:11

BENU nebyla v bene+ už před pár měsíci.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků