MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powery 2. 4. 2020 11:00

Nevíte někdo prosím, jestli se dá v Monetě zrušit kreditka bez návštěvy pobočky?
EDIT: https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpo ... itni-kartu
powery
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mate59 2. 4. 2020 15:05

pedrysek7 píše:Nevíte, jak budou vypadat produkty MOnety se sloučení Wustenrot.

N atrhu budou spíše produkty Monety nebo Wustenrot. Jsem zvědavý na spořící účet Wustenrot, jak dodrží garanční podmínky úrokové sazby 1,70%, kterou mám nastavenou.


Taky mám 1,7% na rok a myslím, že podmínky dodrží.W.spadá již do skupiny Moneta,ale stále je to samostatná banka.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 4. 2020 12:16

Jak je to momentálně u MONETY s tím povinným zůstatkem 200 Kč u spořícího účtu? Vím, že v minulosti v tom byl docela zmatek. Když mám účet TOM u Monety a založím si Spoření 5 s 1,2% online v IB, tak bude potřeba nějaký minimální povinný zůstatek nebo ne?
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tmx643 3. 4. 2020 12:18

Už asi půl roku mám jak na TOM tak na sú účetní zůstatek shodný s disponibilním.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 3. 4. 2020 12:21

Já jsem měl původně Genius Gratis zakládaný někdy 2012, který jsem převedl loni na Tom účet. Na Genius Gratis byl povinný zůstatek 200 Kč. Po převodu na Tom účet tam ten povinný zůstatek stále je. Takže já na TOM účtu stále rozdíl mezi účetním a disponibilním zůstatkem mám právě těch 200 Kč.

Ale o to nejde. Spíš mi teď jde o to Spoření 5. Zda tam něco je nebo ne.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod antonsek 3. 4. 2020 12:24

Zakládal jsem teď SÚ5 přes smartbanku a 200 Kč tam neblokují, ale u předchozích BÚ Tom a Genius Grátis mám 200 Kč blokované stále.
antonsek
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 4. 2020 12:31

Pokud bylo zalozeno online, tak jistina neni
(overeno u TOMa i Sporeni 2)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 15GB za 500kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dandík 3. 4. 2020 12:36

Do e-mailu mi nic nepřišlo, tak radši pozor: https://www.penize.cz/internetbanking/4 ... o-neohrozi
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 4. 2020 12:56

Jo, psalo se o tom tady a píšou to na přihlašovací stránce do IB, že od soboty do pondělí dopoledne bude IB a SB nedostupné. Právě zvažuji, co vše tam převést, protože to znám, v pondělí to zrovna budu potřebovat a to nahození systémů nejspíš neproběhne bez problémů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod mate59 3. 4. 2020 16:22

Dopoledne jsem založil Spoření5 a stihli se připsat i peníze z Creditasu.200Kč se neblokuje.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mareka 3. 4. 2020 16:38

powery píše:Nevíte někdo prosím, jestli se dá v Monetě zrušit kreditka bez návštěvy pobočky?
EDIT: https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpo ... itni-kartu


Když jsem rušil v prosinci, musel jsem. A pobočku.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod suram 3. 4. 2020 16:47

Teoreticky by to mělo jít datovou zpravou, kdo má datovou schránku, v době stavu nouze je to bez poplatku za datovou zprávu.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 3. 4. 2020 18:01

powery píše:Nevíte někdo prosím, jestli se dá v Monetě zrušit kreditka bez návštěvy pobočky?
EDIT: https://www.moneta.cz/caste-dotazy/odpo ... itni-kartu

Už jsi to řešil? Musí se i v dnešní složité době na pobočku?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 4. 2020 18:08

Ja jsem na pobocku nemusel. Vyresil jsem pres datovku. V lednu.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 4. 2020 18:56

Já rušil kreditku před měsícem. U mě stačilo poslat klasický dopis s volně formulovanou výpovědí a do 5 dnů zrušeno.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků