MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Suky. 4. 2. 2020 19:21

U mne standard, mám dva spořící účty, ten novější už výpis má, buď hned první nebo druhý den po.
No a ten starší účet, původní Genius, má výpis vždy později, dnes tam ještě není
Suky.
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 2. 2020 19:35

Hlavně u MMB se výpisy generují za "klouzavý" měsíc k datu uzavření smlouvy o účtu, což nemusí odpovídat kalendářnímu - třeba u mého Tom účtu jde 24. kalendářní den, jen starý Genius Gratis mi "kopíroval" kalendářní měsíc. A ještě v případě, že to vychází takhle jinak, tak je ke 31. prosinci vygenerovaný i výpis ke konci roku...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 4. 2. 2020 20:58

To nebude můj případ, podařilo si mi v roce 2019 během několika měsíců donutit banku, že je normální, aby mů každý měsíční výpis (2x BÚ, 2x SÚ) byl od prvního do posledního v měsíci. Posledních pár měsíců jsem tak výpisy měl, snad to zase k 1.1.2020 všechno nehodili za hlavu..
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lenka_2 4. 2. 2020 23:48

hopo.hopo píše:Při založení nového Toma vrací do konce června 2 % z plateb debetkou (max. 400 měsíčně)

Výběr z bankomatu Curvou s podkladovou debetkou je bez poplatku a bez omezení?
Výběr z bankomatu Curvou považuje MMB za platbu kartou?
Čili stačí měsíčně podojit bankomat o 20 litrů a plná výše odměny je doma?
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honk 5. 2. 2020 14:31

Může prosím někdo aktuálně potvrdit, zda Moneta Business Card vrací to 1% i přes CRV (obchodník, atm)? Díky
Honk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 5. 2. 2020 14:47

Ano vrací, aspon obchodník, ATM jsem nezkoušel.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod L - Core 5. 2. 2020 16:55

K těm nedoručeným výpisům:
- BÚ, když není pohyb, prý se negeneruje. Minulé měsíce se mi výpisy generovaly i bez pohybu, asi změna
- SÚ, bylo mí slíbeno, že se na to podívají, proč se to nevygenerovalo

Asi dozrála doba, abych tam všechno zrušil, když už je 2% úrok stejně fuč. A běžné účty jsem tam měl jen kvůli té tisícovce bonusu při zřízení.
L - Core
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 2. 2020 17:15

No, jeden účet mám mrtvý (bez pohybu) a výpisy se tam negenerovaly, vygeneroval se až v prosinci.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 5. 2. 2020 20:35

Honk píše:Může prosím někdo aktuálně potvrdit, zda Moneta Business Card vrací to 1% i přes CRV (obchodník, atm)? Díky

Vybery z ATM nevraci.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 5. 2. 2020 23:22

A navrací ani za revolut a twisto , ani obě přes curve.
barnyss
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 2. 2020 18:20

Je tu ještě někdo, komu Moneta zpoplatnila výběr z jejího bankomatu pomocí KK Smart? Vybrala jsem 1000, poplatek 39. Po neuznané předchozí odměně jich mám plné zuby.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 19. 2. 2020 18:31

Pokud nebyl na kartě v daném účetním období vyšší, než 3000 Kč, tak bych řekl, že poplatek je oprávněný...

Tak jako tak je ta karta nyní marná a zbavit se jí je docela smysluplné řešení.
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 19. 2. 2020 19:23

Psali email, že nově zpoplatňují výběry z bankomatu kreditkou.
Kartu jsem zrušil.
vlaju
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 19. 2. 2020 19:28

Odeslal jsem zkušebně EUR z Monety přes SEPA do jiné české banky. Za kolik pracovních dnů mám očekávat EUR na účtu?
MirekM.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 2. 2020 19:55

Mikka1 - Jak píše fremantle, výběr zdarma je pouze pokud obrat včetně onoho výběru v účetním období přesáhne 3000,-, a bylo to tak od začátku.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka