MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 19. 5. 2020 11:00

Bylo to jednoduche, ale podrobnosti si uz nepamatuji. Prevedla jsem si tam KK Style, kdyz jsem vedela, ze bude koncit KK Billa a stane se z ni Style.
Ale u RB jsem ji musela ukoncit sama, mBank me na tuto povinnost upozornovala dost durazne.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2020 12:43

Zrušit původní kartu musíš sám. Ale nemůžeš si vymýšlet, mBank kouká do úvěrových registrů BRKI/NRKI s pokud by ta původní kreditka uvedená v mBank žádosti nebyla do určité doby (tuším 3 měsíce) vypovězena, tak ti mBank může tu jejich nově zřízenou kreditku zrušit.
Neboli jak jsem psal před pár dny ve vlákně Kreditek RB: v dnešní době úvěrových registrů si nelze vymýšlet, banka to jasně vidí, kolik úvěrové rámce u konkurence máš, kolik u které banky, jak to splácíš, zda jsi nebyl někdy v prodlení..., tedy nemusí se spoléhat na tvé slovo.
Naposledy upravil minarjo dne 19. 5. 2020 12:47, celkově upraveno 1
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigzachod 19. 5. 2020 12:47

mBank poskytuje Klientovi kreditní kartu mimo jiné i za účelem splacení a ukončení stávající smlouvy o vedení
kreditní karty poskytnuté společností MONETA Money Bank, a. s., které se Klient zavazuje
splatit zbývající vyčerpanou částku ve výši Kč (slovy: Nula Korun českých), a to nejpozději do 2 měsíců
od podpisu této smlouvy. Klient bere na vědomí a souhlasí s tím, aby mu částka ve výši Kč byla
poskytnuta z Úvěru a zaslána na jeho běžný účet mKonto za účelem splacení stávajícího dluhu.
teď jsem si toho všiml ve smlouvě...
bigzachod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 5. 2020 12:49

Ano splatit původní kartu do 2 měsíců a následně zrušit výpovědí tuším do tří od té žádosti o mBank kreditku, to je to co mBank hlídá, to se zde kdysi psalo.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod milanBrno 19. 5. 2020 13:14

Hlavne to cele jde udelat online a bez dokladani prijmu...
Za me skvela vec...
Telekomunikace: Mobilni internet 20GB za 500kc/mes. + volani za 1kc/min. (neomezene za 200kc)
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Richee, Twisto, ING, Curve)
milanBrno
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 20. 5. 2020 18:12

Termíny si nepamatuji, ale bylo na to celkem dost času.
Mikka1
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 20. 5. 2020 18:22

Jak tu před časem proběhlo, že ios verze smart banky má "obálky" na spořáku, tak už jsou konečně i na androidu. A vypadá to vážně hezky, včetně ikonek.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 5. 2020 14:09

Nefunguji okamzite platby :-(
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 22. 5. 2020 10:55

Taky jsem to zaregistroval u tří plateb včera odpoledne, holt mi došly až dnes. Dnes už v pohodě fungují.
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 23. 5. 2020 23:30

Moneta v IB přestala zobrazovat úrokovou sazbu spořicích účtů. :roll:

A někde také název typu spořicího účtu. :hm

K tomu všemu se ještě zdá, že v "Moje dokumenty" toho moc není... :oboze
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 23. 5. 2020 23:43

Vidím to taky; ale teď to může být jen výpadek kvůli ohlášené „aktualizaci systému“.
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 5. 2020 00:14

Možná je aktualizace právě proto, že to mají rozbité. A nebo kvůli úplně něčemu jinému...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2020 12:36

V smart aplikaci MMB úrok u účtu v tuto chvíli zobrazen je.
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 24. 5. 2020 15:40

V IB už je to také ok.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 5. 2020 06:53

Kamarádka si chtěla zřídit účet u Monety, tak jsem si řekl, že se zeptám, jestli z toho může něco kápnout. Zavolal jsem na infolinku - a může. 300 Kč pro doporučitele a 800 Kč pro doporučeného (pokud využije bankovní mobility a zruší účet jinde).

Doporučitel musí přijít na pobočku, kde mu vygenerují kód, ten pak může dát až 10 lidem. Na pobočce o tom moc nevěděli, museli někam volat, nakonec mi ten kód dali.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka