Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suram 30. 8. 2020 14:40

Moneta má IB i SB dobré.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod dargen 30. 8. 2020 15:48

Moneta má příšerné IB, SB byl celkem dobry. Radsi jsem prchl. To uz radsi Creditas.
dargen
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 30. 8. 2020 16:13

Richee je přímo katastrofa.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod richtrj 30. 8. 2020 16:22

"Richee" je v současné podobě fakt ještě dost nekonzistentní - míněno IB vs. SB. Funkčně to nevypadá špatně, ale ještě to chce víc času na dopilování. Sám se po veletoči v AirBank poohlížím po jiné transakční bance a Creditas je v hledáčku, ale nemám odvahu naskakovat do neodladěného bankovnictví. Třeba v Richee chybí detailní možnosti filtrování a hledání oproti tomu, co je v dnešní "klasice"... A takových věcí je víc. Tak asi ještě počkám, co z toho bude...
richtrj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 31. 8. 2020 16:12

mbodlak73 píše:Nikoliv, myslel jsem Monetu. Nepřehledné, s neuvěřitelně blbou navigací (menu), a téměř jen textové. Kromě reklam, které jsou všude a často ne moc dobře odlišené od skutečného obsahu.

Je to samozřejmě subjektivní, ale tak to vidím já a u IB Monety trpím.

Ano IB od Moneta se za ty leta zhorsilo, dnes se me libi vic to u Equa treba :)
Creditas - to nove je pro me trochu desive
:(
ripper6
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 1. 9. 2020 14:09

dargen píše:Moneta má příšerné IB, SB byl celkem dobry. Radsi jsem prchl. To uz radsi Creditas.

Tak sto lidi sto chuti, -) pro me ma IB Moneta naprosto v pohode. Vse se tam da dohledat a neni to preplacane.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tazatel2 1. 9. 2020 18:15

Nevíte prosím, kde lze v novém prostředí zjistit, jak je úročen konkrétní spořící účet? Postupem času, jak šly akce, jsem jich vytvořil asi pět a trochu se liší, když ne sazbou, tak nastaveným limitem pro úročení. Ve starém bankovnictví je informace po kliknutí na daný spořící účet, ale v novém bankovnictví ji bohužel nemohu najít. Děkuji.
Tazatel2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 1. 9. 2020 18:30

Napis jim maila :-)
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 9. 2020 18:41

To právě nelze. Není to pro ně důležité, abys to ty viděl. Můžeš si zavolat a řeknou ti to. Dobrá banka no. :)
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 1. 9. 2020 18:52

Těm už asi úplně hrabe... tohle mi přistálo v mailu:

Pokud si v období od 1. září do 30. listopadu 2020 založíte v Bance CREDITAS běžný účet a splníte jednoduché soutěžní podmínky, automaticky Vás zařadíme do slosování. Soutěž má 6 losovacích kol, v každém z nich se hraje o 50 000 Kč. Zúčastnit se můžete všech soutěžních kol, která následují po Vašem vstupu do soutěže.

Proč bych si sakra zakládal běžný účet, který už u nich mám?

Podmínky akce:
Soutěžícím se může stát jen ten, kdo nemá Běžný nebo Richee účet ke dni začátku soutěže!

:hm :?: :roll:
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod forzaken 1. 9. 2020 20:22

Nějaké skryté podmínky této akce?
forzaken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 1. 9. 2020 20:33

Mě dnes Creditas překvapila, volala operátorka, jestli souhlasím se zrušením přístupu do appky Richee a IB, když jsou účty zrušené přes bankovní mobilitu. Stalo se vám to po zrušení účtu také?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 2. 9. 2020 17:26

Mam u Creditas 2 sporici ucty, zalozene na dalku a potreboval bych je a vse k tomu prislusejici od teto banky zrusit tak, aby mi pisemne (dopisem) potvrdili, ze byly zruseny a ze finance byly vyrovnany. Ma nekdo zkusenost, jak to u nich aktualne probiha? Na pobocku to mam dost daleko a spatne spojeni.
Noxik
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 2. 9. 2020 18:22

Co si dojit do jine banky a pouzit kodex mobility
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Vladimir99 2. 9. 2020 18:27

Na samotné spořicí účty to asi fungovat nebude.
Vladimir99
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka