Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 25. 12. 2020 13:50

Co je dle tebe VYSOKY UROK :-)

Podle me to je 9% a vic, idealni zhodnoceni je 15% netto

Ps: resit jestli 0,6 nebo 1,1 a jeste hrubeho :oboze .

-- 25. 12. 2020 13:55 --

drkarel píše:Co by bylo proti tomu pravidlu? Aktivně bych požadoval omluvu pro sebe stejnými kanály, jako byl zveřejněn příslib, ne pro ostatní. Pokud o tom FA může rozhodnout (nenašel jsem nic, co by tomu bránilo), pak by se buď museli omluvit sami, nebo by FA musel rozhodnout a předpokládám, že by se v odůvodnění musel vyjádřit k tomu, zda se jednalo o příslib, nebo ne. Tomu se Creditas zjevně brání především (aby to nebylo tak rozhodnuto, resp. aby to nemuseli přiznat), a to mě osobně štve nejvíc.

A proc nepozadujes omluvu sam?
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 29. 12. 2020 19:58

Tak jo, na neco jsem se chtel kouknout v novym IB, ale ukazalo se, ze se tam nezobrazuji sporici ucty (ve starem ib videt jsou), tak jsem si rekl, ze zrusim autorizaci pro creditas a znova ji pridam (ze se jim neco ***** pri parodvani), ale ejhle, zrusit sla, pridat zpatky uz ne (s chybovou hlaskou, ze se to "deje autoamticky"), tak nic no :D takovejhle bordel pustit do produkce no, zatim top.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gman 30. 12. 2020 09:33

Má nějaký smysl ta jejich virtuální platební karta? Přijde mi že číslo i CVC je pořád stejné a nebo se po čase změní?
gman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lol Phirae 30. 12. 2020 09:39

Nezmění, to není jednorázová karta.
Chcete nějaký bonus? Kódy (Expobank 300 Kč, Equabank 300 Kč, Twisto 300 Kč, WorldRemit 500 Kč, Curve, Revolut, TransferWise, Xendpay...) viz můj profil.
Lol Phirae
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 15. 1. 2021 18:17

Soutěž o 60 tisíc,si dělaj srandu.

https://www.creditas.cz/creditas-banking-odmenuje/
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 15. 1. 2021 18:32

to vyhraje stejne nejake pribuzenstvo
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2021 10:06

Tak já jsem těch 5 plateb pro soutěž přes nový Smartbanking přeci jen udělal, náhoda je blbec. Dnes před chvílí mě ale překvapila tato SMS (odesílatel Creditas):
Platba autorizovana 15.01.2021 19:50 z uctu 102803xxx/2250 na ucet 241561yyy/0300, castka 250 CZK nebyla realizovana.

Jednak je ta SMS až po týdnu od zadání platby, jednak platba normálně realizována byla (šlo o první z té pětice plateb, všechny úspěšně odešly jako okamžité platby). Takže systém Creditas je opravdu "dokonalý" :D
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 22. 1. 2021 13:08

Vyhráls, ale nybyls mezi vyvolenými výherci, tak tě potřebovali nějak z výherní listiny vyřadit. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod mate59 22. 1. 2021 17:51

Asi im to blbne,mně dopoledne pípli 2 SMS snad 10 sekund po sobě pro přihlášení do IB i když jsem se nepřihlašoval.
mate59
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 1. 2021 19:37

Také týden staré? To je slušné zpoždění systému :D
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 1. 2021 19:35

mate59 píše:Asi im to blbne,mně dopoledne pípli 2 SMS snad 10 sekund po sobě pro přihlášení do IB i když jsem se nepřihlašoval.
A nezkoušel se přihlásit do tvého IB někdo bez tvého vědomi?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod flightmax 29. 1. 2021 12:22

Pro info. Mám Richee a dětské úcty. Ptal jsem se přes aplikaci na dvě otázky. Zdali jde k Richee účtu již zřídit inkaso popřípadě SIPO a ano jde ovšem zatím jen v IB. A za druhé zdali nemají v úmyslu na spořícím účtu zřídit tzv. obálky. A v plánu to nemají. Toliko info.
flightmax
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Solymr 15. 2. 2021 20:28

Jsem u této banky již téměř rok a od té doby, co zavedli nové IB, tak lze nastavit symboly u jednotlivých plateb - spoření, bydlení, jídlo, dovolená atd, asi netřeba více definovat. Lze však u trvalých příkazů to nastavit pro jednou tak, aby IB rozeznalo, že tenhle TP=spoření, jiný TP=nájem apod? Díky
Solymr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod A1rh- 24. 2. 2021 17:58

po dost dlouhé době jsem navštívil IB Creditas, dalo mi to na výběr jestli nové nebo staré, šel jsem do nového a chtěl změnit notifikace na účtech.
Nemáte nastavené žádné notifikace. Ve starém IB vidím všech 9 nastavených notifikací, co mi podle zadání chodí. To byl takový problém toto přetáhnout do nového IB? Pořád ještě to nové IB přesměrovává pro některé úkony do starého IB? :-)
V profilu kódy AliExpress US $19, Twisto 300, Curve 5 GBP, Tipli, ExpoBank, ING .. (příp. SZ)
A1rh-
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 24. 2. 2021 20:09

Výpověď vkladu jsem musel udělat taky v starém IB.
mate59
Mírně pokročilý

Předchozí stránka